Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Daiva, o kas Tau darys histeroskopija ir kada?
Atsakyti
kas daretes kauno klinikose laparoskopija prasau atsiliepkit. clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo molitera: 30 lapkričio 2004 - 10:30
gal ką nors susirasi čia? g.gif

http://www.supermama...?showtopic=4999
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Labas;)
ketvirtadieni mane isleido is ligonones,isheme siulus.siule tokia ne maza:) nju ziuresim kokios geros pasekmes man bus be tos cistos:)
Atsakyti
Na ryt turėčiau sužinoti, ar bus man šį mėnesį laparaskopija ir histeroskopija. Prie rūpesčių su kokais prisidėjo dar vienas...pas mane mažakraujystė... doh.gif Jei kraujo tyrimas nepasikeis, laparaskopuotis neleis...

Turiu klausimą Miglužei, nes daugiau medikų bent jau nežinau čia - jau kuris laikas kai kurie simptomai leidžia įtarti, kad turiu endometriozę - kaip tu manytum, ar gali būti mažakraujystė dėl endometriozės, juk tai irgi kiek suprantu nuolatinis kraujavimas? Atleisk, kad vis "lendu" į mediciną" ir kamuoju savo diletantiškom mintim...
Atsakyti
Tu Daiva neteisi, mano specializacija visai kita tongue.gif
todėl galiu tik teoriškai pasvarstyti. Kad atsirastų mažakraujystė dėl nukraujavimo - reiktų tikrai nemažo kraujavimo g.gif Kiek tai susiję su endometrioze - gal susiję, o gal ir ne. Greičiausiai, kad ne. Tą tiksliau pasakytų tik tavo ginekologas ir operacija.
Nežinau, man sunku ką nors pasakyti. O kokie pas tave tyrimai? Parašyk atsakymus.
Atsakyti
QUOTE (Miglužė @ 2004 12 06, 19:19)
Nežinau, man sunku ką nors pasakyti. O kokie pas tave tyrimai? Parašyk atsakymus.

Aš žinau tik Hemoglobiną - jis 106. Sakė, kad per daug leukocitų, nežinau kiek, bet jų pas mane praktiškai visada per daug, gal nuo alergijos g.gif

Prieš IVF sakė hemoglobinas buvo 112, ir prieš antrą IVF - 108. Tai kaip ir laikosi žemas...Nors visus kartus darytas iš karto po menstruacijų...Nu gal čia ir ne striokas, bet vistiek knisa, kad mano laiką "valgo"...

Migluže, aš gi nesusigaudau tose "džiunglės", kurias tu tyrinėji...Man, kur prasideda "mistika", ten jau ir tavo sritis laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 12 06, 19:33)
Migluže, aš gi nesusigaudau tose "džiunglės", kurias tu tyrinėji...Man, kur prasideda "mistika", ten jau ir tavo sritis laugh.gif

tongue.gif va va, ypatingai ten, kur zylutes unsure.gif kurias seria biggrin.gif wub.gif

o jei rimtai, tai kodel iki siol tavo, Daiva, pastovi mazakraujyste negydoma? pagal itin populiaru litviniska principa neieskoti priezasciu? huh.gif
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 11 30, 17:36)
smile.gif

gal gali pasakyt kiek pamokejai, as pirma karta atsidursiu ligonineje it jau si ketvirtadieni. Aciu is anksto. smile.gif
Atsakyti
Man norejo daryt sia prociadura bet patare kad pastociau antra karta ir po gimdymo gali viskas susitvarkyt tai reiks kitu vizito metu pasiteiraut kaip ten viskas ar susitvarke g.gif o auginu grazia mergyte
Atsakyti
Iš karto po Naujųjų guluosi laparaskopijai ir histeroskopijai į ligoninę pas Ališauską clap.gif
Atsakyti