Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

O gal kam dare gimdos operacija? Butu idomu suzinoti,kokie pliusai,minusai?
Bet jauciu,kad as cia vienintele sad.gif ,pasiryzusi tokiai operacijai,arba tokiu bedu nieks neturi.
Man operacija darys geguzes 4d,bandys padaryti normalios formos gimda,nes gimda turetu atrodyti kaip trikampis,o pas mane ji baisiai ilinkusi,jokio trikampio nera,tik siauros ertmes,vedancios link kiausintakiu sad.gif sad.gif
Atsakyti
Paiduke,paieškojau informacijos ''Moters sveikatoj'',bet nieko informatyvaus nerašo apie tokią operaciją.
Tikriausiai tau teks mums pasakot.............
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 04 27, 18:04)
Paiduke,paieškojau informacijos ''Moters sveikatoj'',bet nieko informatyvaus nerašo apie tokią operaciją.
Tikriausiai tau teks mums pasakot.............

Na taip ir maniau,kad as cia vienintele tokia.O gal kvaile,kad pasirinkau butent toki kelia.Bet buvo sitas variantas,arba kitas,bandyti pastoti,ir stengtis isnesioti,bet isnesioti padetu tik stebuklas,tai kazkaip nepatikejau,o persileidimas butu nuo 3 iki 5men,tai jau tikrai nemaza leliu,butu skaudu prarasti,todel pasirinkau si kelia
Na matysim kaip cia bus,po savaites tokiu laiku,jau busiu po operacijos,nieko negalesiu valgyti,i basona reiks siusioti ir dar visokie nemalonumai,o gulesiu 10d minimum,jei viskas gerai,ir dar turesiu rimta randa ant pilvuko,bet as viskam pasiruosus,kad tik po to butu lelius,sveikas ir isnesiotas
Atsakyti
Paiduke,būk stipri ir nedvejok.Jau geriau pakentėt tau dabar ,nei gailėtis ,kai negalėsi išnešiot pastojusi.Pati operacija praeis nepastebimai,o ir tos 10 dienų vardan tokio tikslo atrodo niekis.
Savo operacijos su tava nedrįstu lyginti,bet pamatysi ,kaip greit viskas,kas nemalonu, praeina. O aš grįžau labai ryžtinga,jaučiuos žengusi svarbų žingsnį ir dabar labiau tikiu savo galimybėm.Žinai ,vien psichologiškai(jau nekalbu apie visa kitą)tau ši operacija ,manau, labai labai padės.
Atsakyti
Lince, kaip tavo savijauta? Skaiciau, kad po laparoskopijos labai kamuoja iseinancios dujos. Ir dar noriu paklausti del randu, kokie jie, kokio dydzio ar labai matosi?
Atsakyti
Slyvute,jaučiuosi rtiesiog puikiai clap.gif
Žinai,visur buvau prisiskaičius apie tas dujas ir labai bijojau,bet tikrai nieko nepajutau.Po operacijos dar neleido valgyt,statė lašelinę,aš net ir vandens stengiausi tik vos vos gurkštelt.Mane perspėjo negerti sulčių ,nevalgyt vaisių,kai duodavo maistą ,tai niekada nebūdavo duonos ir šiaip maistas būdavo kitoks nei kaimynių.Sesutės vis sakydavo ,kad tik ''neišpūstų'',todėl prašiau maisto nenešti iš namų ,valgiau nedaug ir neskaniai.Br..............
Dabar valgau jau viską, ,vakar namie su vyru prisikirtom daug obuolių ,tai dujos abu labai kamavo doh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Nemaloniausias dalykas yra kraujavimas,kuris gali tęstis individualiai(bet,dabar sudvejojau,kad gal ,jei kiaušidėms nieko nedaroma ,tai ir jo gal negali būti),bet ir tai tiesiog tarsi menstruacijos,todėl nebuvo kažkokių netikėtumų.
Siūlus išims ketvirtadienį ,bet nemanau ,kad ten kas nors labai matysis,nes žaizdelės labai mažos(viena prie bambutės ,o kitos iš šonų).

O tu, Slyvute,jau kalbėjai su savo gydytoja dėl operacijos?
Atsakyti
Slyvute, Lince, po laparoskopijos is tikruju lieka labai neryskus taskeliai, net randais nepavadinsi wink.gif O dujos tai ejo kaip reikalas, nes ju laparoskopijos metu prileidzia i pilvo ertme.
Atsakyti
Aciu mergaites heart.gif

As del laparoskopijos dar nekalbejau. Rytoj einu i Vaisingumo klinika konsultacijai, o po savaites eisiu pas savo gydytoja - klausiu konkreciai del laparoskopijos ir tada spresiu, ka toliau daryti smile.gif.
Atsakyti
Geras,bet aš tai gal porą kartų pirstelėjau doh.gif
Nepykit ,dabar negražiai nusišnekėsiu:gal jas išleidau ,kai dar buvau neatsigavus po narkozės? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, su tom dujom gal kaip kam wink.gif
Slyvute, nepamirsk raportuot kaip sekesi konsultuotis wink.gif
Atsakyti
Turiu toki nekuklu klausimeli g.gif
Ar ruosiantis operacijai, reikia nusidepiliuoti savo intymiaja vietele?? unsure.gif
Atsakyti

Aš nuvažiavau ne visai nusidepiliavus,nes galvojau ,kad jei jau gimdo ne visos nusidepiliavusios ,tai ką čia aš. doh.gif
Bet sesutė liepė tai padaryti ,norėjau aš pati ,bet ji pasakė ,kad toks jos darbas.Kažkaip keista buvo.Bet man sakė ,kad ne visas operacijas atliekant reikia taip padaryt.Taigi siūlau arba tai atlikt namie(nepakenks) ,arba pasiimt reikmenis,nes man būtų pačiai buvę smagiau
Atsakyti