Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (Liucile @ 2004 11 17, 13:26)
Panasau i tai kad darysiuosi laparoskopija.
Tik niekaip nesuprantu, ir nesu isitikinusi kad teisingai darau.
Ko man ten ieskos per ta laparoskopija, ir ka man ji duos? Nes mano gimdos nuotrauka nerode nieko blogo, kiausintakiai pratekami.
Ir nebandziau nei vienos inseminacijos.
Tai ar normalu tokiu atveju daryts laparoskopija? Ar ji nepakenks? Nezinau ar tai teisingas sprendimas, nors jau is 2 gydytoju tai girdejau, kad pirma pasidarom laparoskopija ( apie ja tai jos kalba lyg tai butu paprasciausias kraujo paemimas is pirsto, bet juk tai operacija ), o paskui bandysim inseminacijas. Ar tai normalu?? Nezinau, nenoriu pakenkti sau su ta laparoskopija, o gal be reikalo cia taip galvoju, gal ja butina daryt. Bet per ja ieskos " kazko" , bet ko tai ie nesuprantu unsure.gif .
Dar noriu paklaust gal kam teko susidurti su gydytoju Kozeniausku is Kauno kliniku?

Liucile, apžvalginė laparaskopija yra toks asmeninis sprendimas, kad turbūt nelabai kas ir gali pasakyti, ar elgiesi teisingai...
Jei galvoji, kad tai bereikalinga intervencija- tai nedaryk, tik tada turi atsijungti nuo visko ir bandyti naturaliai.
Na o jei galvoji, kad dar gal ne viską žinai apie save- bandyk laparaskopiškai sužinoti (gimdos nuotrauka nėra jau tokia informatyvi), o gal užteks tik to sujudinimo...
Sėkmės Tau Liucile heart.gif , bet koks Tavo sprendimas bus teisingas, nes tai Tavo sprendimas.
Atsakyti
QUOTE (Liucile @ 2004 11 17, 13:26)
Panasau i tai kad darysiuosi laparoskopija.
Tik niekaip nesuprantu, ir nesu isitikinusi kad teisingai darau.
Ko man ten ieskos per ta laparoskopija, ir ka man ji duos? Nes mano gimdos nuotrauka nerode nieko blogo, kiausintakiai pratekami.
Ir nebandziau nei vienos inseminacijos.
Tai ar normalu tokiu atveju daryts laparoskopija? Ar ji nepakenks? Nezinau ar tai teisingas sprendimas, nors jau is 2 gydytoju tai girdejau, kad pirma pasidarom laparoskopija ( apie ja tai jos kalba lyg tai butu paprasciausias kraujo paemimas is pirsto, bet juk tai operacija ), o paskui bandysim inseminacijas. Ar tai normalu?? Nezinau, nenoriu pakenkti sau su ta laparoskopija, o gal be reikalo cia taip galvoju, gal ja butina daryt. Bet per ja ieskos " kazko" , bet ko tai ie nesuprantu unsure.gif .
Dar noriu paklaust gal kam teko susidurti su gydytoju Kozeniausku is Kauno kliniku?

Liucile,
ir mano panasi situacija. Gydytojas pasiule daryti laparoskopija diagnozei nustatyt, nes iki tol nieko nerado. Nezinau, bet as kazkaip nesiryzau. Man pasirode keista, kad pries tai nesiule nei inseminaciu, nei jokio kito skatinimo. Iskart peilis. unsure.gif
Nuspredziau palaukti, gal gi pastosiu naturaliai.
Deja, jau prabego ne vieni metai, bet rezultato nera...
Dabar vel imu apie tai galvoti, kaip apie galimybe kazka pakeisti.

Parasiau tau savo patirti, nes ji turi siokia tokia laiko perspektyva.

Apsispresti ir pasiryzti nelengva, zinau. heart.gif
Atsakyti
Labutis, Visosms,

mergaites, gal kam dare gimdos gleivines tyrima? Pakalbejau su gydytoja ir issigandau, pasirodo, sis tytrimas daromas su pilna narkoze, is gimdos paimamas audinio gabalelis ir istiriamas, tas malonumas kainuoja 400Lt. Labai bijau, nezinau, ka ten gali pas mane rasti... sad.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz palaikyma bei patarimus heart.gif . Tikrai buvo labai sunku man spresti, nes kai nuejau pas daktare paklausti ka daryt toliau, ir paklausiau del laparoskopijos, tai kazkaip tik apie laparoskopija ir isejo kalba, ir uzrase mane 29 lapkricio operuotis. Surase kokius tyrimus reik pries tai pasidaryt, bei paeme tepineli kad paziuret ar nera ko blogo pries operacija. Nervinausi labai, bet viskas issisprende netiketai vakar. Vakar nuejau pas gydytoja tepinelio atsakymo, jis geras, gydytoja studijavo mano kortele, ir sako - taigi visi tyrimai geri, gimdos nuotrauka gera, tai kodel nebandom inseminaciju? Nu ir as taip galvojau g.gif , ir nervinausi del to. Taigi susitarem - bandom inseminacija ( nezinau tik kiek kartu, ziuresiu ), jei nepavyksta, tuomet laparoskopija tiktai, o po jos vel inseminacija. Va toks sprendimas man atrodo teisingas. Ir manau kad kai praita karta paklausiau del laparoskopijos , tai mane turbut sumaise su kazkuo, nes sake galvojau kad jusu gimdos nuotrauka abejotina g.gif .
Atsakyti
Auuuuuuuu, mergaites, tai ka niekam tokio tyrimo nedare huh.gif ??????
Atsakyti
QUOTE (tax @ 2004 11 19, 10:22)
Labutis, Visosms,

mergaites, gal kam dare gimdos gleivines tyrima? Pakalbejau su gydytoja ir issigandau, pasirodo, sis tytrimas daromas su pilna narkoze, is gimdos paimamas audinio gabalelis ir istiriamas, tas malonumas kainuoja 400Lt. Labai bijau, nezinau, ka ten gali pas mane rasti... sad.gif

Tax, kol dar nepėjau išvažiuoti, atsakysiu tau. Man tokį tyrimą padarys histeroskopijos metu ir histeroskopija ligoninėje daroma nemokamai. Tik nesugalvok niekam mokėti. Gauk siuntimą iš ginekologo ir viskas. Ir laporaskopijos ir histeroskopijos (gimdos gleivinės paėmimo procedūra panaši į histeroskopiją) daromos NEMOKAMAI.Tiksliai tai žinau, nes mane Bogdanskienė ruošia kaip tik dabar šitoms procedūroms.
Atsakyti
QUOTE (Liucile @ 2004 11 19, 10:25)
Nervinausi labai, bet viskas issisprende netiketai vakar.

Na štai , išsisprendė viskas savaime...
Sėkmės Tau heart.gif

P.S. Pas kokią gydytoją buvai?
Atsakyti
Buvau KMUK pas ta pat gydytoja is kur atbegau i praita susitikima visa strese del tos laparoskopijos. Taigi gydytoja ta pati, bet kalbejo visai kitka rolleyes.gif .
Bet inseminacija manau reikia daryt vaisingumo klinikoj.
Ech Vilmike, kaip laukiu geru ziniu is taves wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Liucile @ 2004 11 19, 15:53)
Bet inseminacija manau reikia daryt vaisingumo klinikoj.

O ką gydytoja KMUK siūlo? irgi VK darytis? Kada planuoji pradėti?
Atsakyti
Tai ta gydytoja is kliniku ir sake kad reikia bandyti inseminacija, ir tuomet jai tai nepades tai laparoskopija belieka. Bet ar KMUK daro inseminacija, tai manau kad ne, tad reiks eiti i vaisingumo klinika. Noreciau pradet kuo greiciau, bet g.gif , sitas ciklas jau kaip ir nuplaukia, kita savaite eisiu pasidaryt gimdos kaklelio tepinelio ( pries darant inseminacija jis turi buti geras ), ir tada jei viskas gerai galeciau pradet, bet mano ciklo vidurys, ty laikas inseminacijai daryt bus kaip tik Kucios Kaledos doh.gif .
Kaip tu jauties Vilmike?
Atsakyti
KMUK inseminacijų nedaro.Mano gydytojas,kalbėdamas apie požiūrį į nevaisingumo problemą,kelis kartus pabrėžė,kad geresnės iliustracijos nei dirbtinio apvaisinimo nedarymas didžiosiose ligonininėse,jau ir nebereikia.Čia nėra sąlygų daryti dirbtinio apvaisinimo procedūras. mad.gif
Aš pas jį lankiausi klinikose ,bet inseminaciją darė Vaisingumo klinikoj.
Atsakyti
MAN YRA ATLIKTA LAPAROSKOPIJOS OPERACIJA PRIEŠ 4 METUS. šIAIP NIEKO BAISAUS, TIK KAŽKOKIA KVAILA PSICHOLOGINĖ ĮTAMPA. mAN PRADŽIOJE IRGI SIŪLĖ DĖL NEPASTOJIMO vILNIUJE ŽINOMAS GYDYTOJAS kLIMAS ATLIKTI INSEMINACIJĄ, BET AŠ NUVYKAU PAS DOC. JANICKIENĖ Į KMUK IR JI MAN PATARĖ ATLIKTI PIRMIAU LAPARASKOPIJĄ, O PO TO PAPRAŠIAU, KAD SIŪSTŲ Į SANATORIJĄ. TAIGI 20 DIENŲ PRALEIDAU DRUSKININKUOSE. KUR BUVO ATLIKTA DAUG ĮVAIRIŲ GINEKOLOGINIŲ PROCEDŪRŲ, TAIP PAT AUTOGENINIŲ IR MUZIKOS TERAPIJOS TRENIRUOČIŲ. GRĮŽAU TIKRAI LABAI PAILSĖJUSI. IR ATSIGAVUSI. LAPARASKOPIJA BUVO ATLIKTA PAVASARĮ O VASARĄ AŠ JAU LAUKIAUSI. IR KITĄ PAVASARĮ SUSILAUKIAU SAVO MAŽYLIO. TAI NEŽINAU AR PADĖJO LAPARASKOPIJA, AR SANATORIJA. BET AŠ ESU DĖKINGA JANICKIENEI, O KLIMAS BUVO NUTEIKĘS, KAD NATŪRALIAI BE INSEMINACIJOS NEPASTOSIU NIEKADA. TAIGI TOKIA BUVO MANO ISTORIJA. NEBIJOKIT LAPARASKOPIJOS. IR VAŽIUOKIT Į SANATORIJAS. ANKSČIAU TAI BUVO PUIKI VILINIAUS SANATORIJA DRUSKINIKUOSE, DABAR JOS NELIKO, TAI GAL KUR YRA KITA.
Atsakyti