Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (Olaiva @ 2004 11 12, 11:03)
man tai ne laparaskopiniu budu darys,bet pjaus is karto sake.taip ten jos nusprende,sake,kad geriau bus galima viska isimti,viskas tilps kai ims:)
o po kiek laiko po operacijos jau tau leido toliau bandyti,kad leliukas butu?

Dabar normaliai perskaičiau ir pamačiau, kad tau pjaus pilvą. Tada manau truputį ilgesnis gijimas bus.Vis dėlto pjūvis didesnis.
Atsakyti
QUOTE (Tautė @ 2004 11 12, 11:46)
Po dviejų savaičių, kai išleido iš ligoninės galėjau pradėti mylėtis. Tuo pačiu pradėjom ir gaminti. wub.gif

tai faina:)
o tau skaudedavo sonus,ar ka nors ten?kodel tu operavaisi?as tai tyriausi ir kiausidziu vezio markeri.
nju gal kaip nors isgyvensiu.po laparaskopines operacijos gal greiciau atsigaunama...
Atsakyti
Mano ciklas buvo labai nereguliarus ir durdavo šonus dažnai. Man per operaciją paėmė mėginį ir tyrė dėl vėžio, bet nieko nerado thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Tautė @ 2004 11 12, 11:51)
Mano ciklas buvo labai nereguliarus ir durdavo šonus dažnai. Man per operaciją paėmė mėginį ir tyrė dėl vėžio, bet nieko nerado thumbup.gif

dar klausimukas(tikiuosi nenusibodau):
o ten ant kedes tokios tipo pusiau gulincia,ar paprastai atsigulus,koju nereiks ishkelti tikiuosi?
Atsakyti
QUOTE (Olaiva @ 2004 11 12, 11:56)
dar klausimukas(tikiuosi nenusibodau):
o ten ant kedes tokios tipo pusiau gulincia,ar paprastai atsigulus,koju nereiks ishkelti tikiuosi?

Nenusibodai. wink.gif Bent man tai reikėjo kojas užkelti. Tau gal ir nereiks jei pjaus pilva.O kokia problema užkelti kojas?
Atsakyti
QUOTE (Tautė @ 2004 11 12, 12:00)
QUOTE (Olaiva @ 2004 11 12, 11:56)
dar klausimukas(tikiuosi nenusibodau):
o ten ant kedes tokios tipo pusiau gulincia,ar paprastai atsigulus,koju nereiks ishkelti tikiuosi?

Nenusibodai. wink.gif Bent man tai reikėjo kojas užkelti. Tau gal ir nereiks jei pjaus pilva.O kokia problema užkelti kojas?

ne problema,as tik siaip domiuosi...tikiuosi per savaitgali nenuprotesiu...o skrandzio tau nevale?tuscias turejo buti,nevalgei diena prie,ane?
o kaip kazin man su siulu traukimu bus...tau tai turbut nesiuvo.girdejau,kad yra dabar tokie,kur savaime istirpsta,nereikia skausmingai traukti,kaip anksciau
Atsakyti
Darė tris klizmas. Prieš operacijos dieną galėjau valgyti labai nedaug. Siuvo mane su paprastais siūlais. Kai traukia jausmas nelabai malonus, bet kentėti galima
Žinok aš irgi labai bijojau. Ligoninėj davė raminančiųjų, tai man labai padėjo.
Atsakyti
QUOTE (Tautė @ 2004 11 12, 12:09)
Darė tris klizmas. Prieš operacijos dieną galėjau valgyti labai nedaug. Siuvo mane su paprastais siūlais. Kai traukia jausmas nelabai malonus, bet kentėti galima
Žinok aš irgi labai bijojau. Ligoninėj davė raminančiųjų, tai man labai padėjo.

kai as gulejau,kai man persileidimas buvo,tai moteriske ruosesi operacijai,tai jai nedare klizmos,o dave vaistus gerti,kurie ten isvalo.miltukai tokie.bjaurios tos proceduros pries operacija...
Atsakyti
QUOTE (Olaiva @ 2004 11 12, 12:12)
QUOTE (Tautė @ 2004 11 12, 12:09)
Darė tris klizmas. Prieš operacijos dieną galėjau valgyti labai nedaug. Siuvo mane su paprastais siūlais. Kai traukia jausmas nelabai malonus, bet kentėti galima
Žinok aš irgi labai bijojau. Ligoninėj davė raminančiųjų, tai man labai padėjo.

kai as gulejau,kai man persileidimas buvo,tai moteriske ruosesi operacijai,tai jai nedare klizmos,o dave vaistus gerti,kurie ten isvalo.miltukai tokie.bjaurios tos proceduros pries operacija...

Kiek gulėjau tai visom darė klizmas. Bjauru bjauru tos visos nesąmonės, bet kad nieko negali pakeisti.
Atsakyti
Olaiva, nesupratau g.gif , Tave Butautienė Mažylyje operuos ????
Až pas paskutinę laparaskopiją dariausi, man ji patiko thumbup.gif , ir šiaip neblogų atsiliepimų apie ją girdėjau, bet tik kas liečia laparaskopijas....
Atsakyti
Panasau i tai kad darysiuosi laparoskopija.
Tik niekaip nesuprantu, ir nesu isitikinusi kad teisingai darau.
Ko man ten ieskos per ta laparoskopija, ir ka man ji duos? Nes mano gimdos nuotrauka nerode nieko blogo, kiausintakiai pratekami.
Ir nebandziau nei vienos inseminacijos.
Tai ar normalu tokiu atveju daryts laparoskopija? Ar ji nepakenks? Nezinau ar tai teisingas sprendimas, nors jau is 2 gydytoju tai girdejau, kad pirma pasidarom laparoskopija ( apie ja tai jos kalba lyg tai butu paprasciausias kraujo paemimas is pirsto, bet juk tai operacija ), o paskui bandysim inseminacijas. Ar tai normalu?? Nezinau, nenoriu pakenkti sau su ta laparoskopija, o gal be reikalo cia taip galvoju, gal ja butina daryt. Bet per ja ieskos " kazko" , bet ko tai ie nesuprantu unsure.gif .
Dar noriu paklaust gal kam teko susidurti su gydytoju Kozeniausku is Kauno kliniku?
Atsakyti
Liucile, pati turi nuspresti...kiek gydytoju, tiek nuomoniu...bet kuriuo atveju laparoskopija - tai chirurgine intervencija.

Buna ivairiai...kad padaro ir nieko neranda
Padaro, randa, sutvarko, bet rezultatu kas liecia pastojimo - 0
Padaro, randa, sutvarko ir labai greitai pastoja

Zodziu ivairiai buna, reikia pagal situacija ziureti....gal endometrioze itaria, gal kokia anomalija...

As jau bent 3 kartus ruosiausi daryti, net data buvo paskirta, bet pakutine minute atsisakydavau
Bet daugumos gydytoju nuomone - laporoskopija vos ne panaceja nuo visu ginekologiniu ligu..Uzsianyje kiek zinau i ja ziuri kaip i vina pagrindiniu tyrimu

Pasikonsultuok dar su keliais, viska apgalvok ir apsvarstyk...po peiliu visuomet spesi atsigulti...
Atsakyti