Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (LINCE @ 2004 09 29, 15:46)
Migluže ,laikykis smile.gif Supratau ,kad tau operacija nelabai patiko wink.gif Aš tai savąją gana smagiai atsimenu,skausmų didelių nejutau ,o žaizdelė prie bambutės gražiausiai gijo rolleyes.gif

laugh.gif Laikysiuos, laikysiuos abiem rankom laugh.gif
Nu labai nepatiko man ta operacija unsure.gif
Atsakyti
Na o man dare laparoskopija 2002 metu rugseji. O dabar jau turiu klecka. Man buvo negimdinis nestumas. As tai po operacijos jauciausi visai neblogai. O jei kalbant apie chirurgines intervencijas tai laparoskopija manau geras dalykas siais laikais. Nelieka pjuviu dideliu, ir uz poros dienu jau galima normaliai gyventi. Tik pats tas momentas, kad tai - OPERACIJA - labiau gasdina... Sveikit visos, kurios neseniai patyret kokia intervencija, ir nesibaiminkit darytis, kurioms tikrai yra butinybe.
Atsakyti
Merinos! Jus net neissivaizduojat kaip pakeliat man nuotaika!!!! clap.gif Kaip perskaiciau ka jus man raset ir paaiskinot kad dar turiu vilciu kad dar neviskas prarasta taip ir norisi sokinet is dziauksmo. Labai jums aciu uz padrasinima. As jum linkiu kad issipilditu jusu svajone papti MAMYTEMIS! biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 09 29, 17:23)
Nu labai nepatiko man ta operacija unsure.gif

Svarbiausia ne kad operacija patiktų, o kad rezultatas būtų - nestuke.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Laiminga @ 2004 10 04, 14:10)
Svarbiausia ne kad operacija patiktų, o kad rezultatas būtų - nestuke.gif wink.gif

laugh.gif joooooo, rezultatų labai lauksim nestuke.gif
Man net juokingai skamba - bandysim natūraliai - kažkaip nesitiki, kad dar yra ir tokia galimybė laugh.gif
O je nepavyks, nusiteikusi vasario mėnesį stimuliacijai.
Atsakyti
Yra yra (aš čia apie natūraliai) laugh.gif Aš šiandien vyrui priminiau, kad vaikus galima natūraliai daryti (čia Viltis mane supras, su ja kikenom, kad po 13 santuokinių metų kartais labiau norisi gerą knygą paskaityti nei sekso wink.gif ). Sakiau nubraižysiu sekso grafiką ant sienos mėnesiui (tokį kaip laiptinę valyti bendrike) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 10 04, 14:55)
Sakiau nubraižysiu sekso grafiką ant sienos mėnesiui (tokį kaip laiptinę valyti bendrike) tongue.gif

aš prie kokius 5 mėnesius, prisiskaičiusi apie šeimos planavimą (ot tai durna laugh.gif ), nusprendžiau kasdien mylėtis (porą dienų prieš ir porą po ovuliacijos). Na ką galiu pasakyti? Kankynė ir tiek, nei romantikos, nei spontaniškumo, nieko.
Atsakyti
nu va o as jau galvojau kad viena tokia. tai ir tylejau, grafikas gerai, reikes vyrui pasiulyti. o kaip ten savaitemis ar dienomis budet reikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglužė @ 2004 09 24, 14:13)
QUOTE (viltis @ 2004 09 24, 14:00)

Aišku, kad pageidaujam išsamios ataskaitos smile.gif

wub.gif nu ka čia jau, kam įdomūs ligonio burbenimai.
O jei rimtai, tai jei nėra rimto reikalo, geriau nesioperuoti. Mane palaikė tik mintis, kad neturiu kitos išeities, nes ir taip sienom lipau iš skausmo. Jau vien ko vertas dusimas reanimacijoje, kai nieko padaryti negali (tuo pačiu ir įkvėpti), gal ten ir buvo 5 s reikalas, bet man tai - visa amžinybė. Be to, karščiuoju. Va jaučių, kad jau žandai kaista, reikia į lovytę. Chirurgas sako, kad gal nuo skausmo, nu gal... Bet šiaip visko galima prisigalvoti.

Migluze, buk gerute atsakyk.
Kaip suprasti ta dusima? kada tu dusai? Ar pacios operacijos metu? Tai gal tu buvai prabudus is narkozes vidury operacijos ir pradejai dust? Ar ka nors atsimeni? Ir gal gali parasyt kada tu uzmigai i ta narkoze, ar greitai. Ar skaudejo per pacia operacija ar tik po to jau, ir kada atsibudai?
Nu labai daug cia klausiu, bet ko gero ir man reikes tos laparoskopijos sad.gif
Atsakyti
Liucile, nusiramink ir nepanikuok.
Per operaciją Tu nieko nejausi, nieko neskaudės. Tik po operacijos pasijauti nelabai maloniai. Gali pasireikšti visokie šalutiniai pojūčiai ( Miglužei buvo dusulys, matyt nuo narkozės).
Tu paklausyk manęs ir nesijaudink, "po peiliu" gulėjau penkis kartus, iš jų trys laparaskopijos. Po paskutinės laparaskopijos, l. greitai atsigavau, jau po pusvalandžio buvau bendroje palatoje ir vakare vaikščiojau.
Nepergyvenk, viskas bus OK. O gal ir laparaskopijos dar nereiks, atsipalaiduok ir ... Gal pasiseks, kaip supratau planuoji kovo mėnesį laparaskopiją, laiko yra.
Ir gydytoją gerą klinikose rekomenduosim ,jei reikės...( Tikiuosi, kad ne)

Daugiau dar galėsiu papasakoti kai susitiksim.


Atsakyti
QUOTE (Liucile @ 2004 10 13, 16:29)

Migluze, buk gerute atsakyk.
Kaip suprasti ta dusima? kada tu dusai? Ar pacios operacijos metu? Tai gal tu buvai prabudus is narkozes vidury operacijos ir pradejai dust? Ar ka nors atsimeni? Ir gal gali parasyt kada tu uzmigai i ta narkoze, ar greitai. Ar skaudejo per pacia operacija ar tik po to jau, ir kada atsibudai?
  Nu labai daug cia klausiu, bet ko gero ir man reikes tos laparoskopijos sad.gif

laugh.gif
gerai, kad man nebuvo kada bijoti, pasakė iš vakaro, kad operuos ir pirmyn. Gerai suprantu tavo baimes, pati greičiausiai nušokčiau nuo proto, jei reikėtų kartoti.

O dėl narkozės, tai mane labai greitai "sutvarkė", tik pajutau, kad akys labai sunkios, o kitą akimirką jaučiu, kaip mane tampo už rankos ir sako, kad aš jau po operacijos. Garantuoju, kad niekas operacijos metu nepabunda, juk tam ir anesteziologas laugh.gif Jis visą operacija bus tavo galvugalyje ir stebės tavo būklę, jei atsiras bent menkiausias įtarimas, koreguos anestetikus.

Dėl dusimo, taip visiem tikrai nebūna smile.gif
Nu čia man taip tik pasisekė rolleyes.gif . Bet viskas greitai praėjo. Tiesiog tokia organizmo reakcija į anesteziją. Tai įvyko dar man gerai neprabudus, todėl aplinkybių nelabai prisimenu. Uždėjo deguonieks kaukę ir pasijutau daug geriau, neužilgo prasimerkiau ir susipažinau su aplinka. Tada nusispardžiau antklodę nes karšta buvo. Po 10 min jau vežė į skyrių laugh.gif . Po pusvalandžio jau prašiau gerti, o po keturių valandų pati ėjau į tualetą. Prasčiau pasijutau tik kai pilnai praėjo narkozė (kažkokia euforija iki tol buvo - visiems labai intensyviai aiškinau, kad man viskas gerai laugh.gif ), tai buvo po kokių kelių valandų, tada ir pajutau, kad papjaustinėta laugh.gif . Bet nuskausminančių atsisakiau. Tai va tokie įspūdžiai.
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 04, 14:55)
Yra yra (aš čia apie natūraliai) laugh.gif Aš šiandien vyrui priminiau, kad vaikus galima natūraliai daryti (čia Viltis mane supras, su ja kikenom, kad po 13 santuokinių metų kartais labiau norisi gerą knygą paskaityti nei sekso wink.gif ). Sakiau nubraižysiu sekso grafiką ant sienos mėnesiui (tokį kaip laiptinę valyti bendrike) tongue.gif

Nu Daiva,tavo ideja unikali.Galima as irgi nusibraizysiu laugh.gif
Atsakyti