Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (Liucile @ 2004 09 24, 15:17)
Migluze, sveik greiciau heart.gif . Ir kad skausmas greiciau praitu heart.gif . O po operacijos nedave jokiu vaistu nuo skausmo? O per operacija juk nieko nejautei, nes miegojai, ane? Okas su tuo dusimu renimacijoj, kas gi nutiko???

Tai kad nuo siūlių skausmo nelabai ką padarysi. Labai tempia tą kur per bambą sad.gif .
O dė dusimo, tai ir pati aplinkybių nelabai prisimenu, tik toks faktas užsifiksavo. Niekas nieko juk nepasakoja laugh.gif Ten tokių kaip aš, buvo daug.
Atsakyti
heart.gif Migluže, kaip sveikatėlė Tavo brangiausia? ar dar siūles jauti?

aš permąsčiau dėl savo situacijos ir nutariau su laparoskopija neskubėti, o pirmiausia darytis nuotrauką (tik susitarus, kad jei kas, iš karto laparaskopuotų smile.gif )

reikia gi išlaikyti manymą, kad viskas gerai, nepaisant visų peripetijų wink.gif
Atsakyti
mano manymu irgi pirmiau reiktu pasidaryti nuotrauka, o paskui laparaskopija. Gal pas tave visai nepspazmuotu. Pas mane pvz. nespazmavo, nors esu labai jautri skausmui
Atsakyti
manau, kad spazmuos smile.gif nes kiek darė žarnyno nuotraukų, tai žarnynas spazmuodavo.
Atsakyti
nu bet zarnynas visai kas kita. Arba tada prasykis su narkoze
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 29, 10:49)
nu bet zarnynas visai kas kita. Arba tada prasykis su narkoze

aha, aš ir noriu su narkoze smile.gif nes tada bus tiksliausias atsakymas ir nereikės be reikalo sugaišti laiko wink.gif
Atsakyti
Tai ko tu lauki?
Atsakyti
kol gimdos kaklelio pasėlis bus švarus ir nebebus jokių pašalinių bakterijų mad.gif bo jos visos iš žarnyno eina ne ten, kur reikia dry.gif

o dar Bičkauskienė 'pagąsdino', kad va, tokia neišsigydžiusi darėsi nuotrauką, tai galutinis rezultatas buvo kiaušintakio pašalinimas wink.gif o apskritai tos bakterijos sukelia mažojo dubens organų uždegimus dry.gif ir t.t., ir pan.

p.s. užmiršau pridurti, kad dėl to antibiotikus gėriau daugiau nei pusę metų huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 29 rugsėjo 2004 - 10:03
aisku tada. Siaip ir mane pries foto labai tyre del bakteriju, kad nebutu infekcija inesta giliau
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 29, 09:39)
heart.gif Migluže, kaip sveikatėlė Tavo brangiausia? ar dar siūles jauti?

aš permąsčiau dėl savo situacijos ir nutariau su laparoskopija neskubėti, o pirmiausia darytis nuotrauką (tik susitarus, kad jei kas, iš karto laparaskopuotų smile.gif )

reikia gi išlaikyti manymą, kad viskas gerai, nepaisant visų peripetijų wink.gif

heart.gif Dėkui už rūpestį. Oi, dabar beveik visai gerai jaučiuosi, ir gyvenimo džiaugsmas sugrįžo. Sėdžiu "ant biuletenio" ir tinginiauju. Nors siūlės dar jaučiasi unsure.gif .

Laikas parodys, ar teisingai nusprendžiau. Nors man kontrastą leido be jokių tyrimų dėl infekcijų laugh.gif . Nors ir pati operacija - infekcijos rizika. Ai, pagyvensim pamatysim.

O tau Rimanta sėkmingos kovos su tom zarazom gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 09 29, 12:04)
O tau Rimanta sėkmingos kovos su tom zarazom gun_bandana.gif

ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Migluže ,laikykis smile.gif Supratau ,kad tau operacija nelabai patiko wink.gif Aš tai savąją gana smagiai atsimenu,skausmų didelių nejutau ,o žaizdelė prie bambutės gražiausiai gijo rolleyes.gif
Atsakyti