Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Mildele, net šiurpuliukai nuėjo - labai džiaugiuosi už tave smile.gif
Mergaitės - žiūrėkit - BŪNA STEBUKLŲ smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Algirda @ 2004 08 20, 14:41)
Nu vat matai kaip buna,as tai zinau,kad tai tik vienas is budu rast paguoda.Bet gauni ir ziniu pakankamai.Gali po to stebint gydytojus savo zinojimu. smartass.gif

Butent, del tos informacijos tai tikrai, labai saunu (aciu visom, kurios apsvietet wub.gif ) tvirtesnis, jauties ir uztikrintesnis, gaila tik, kad kartais uz gydytojus kai kuriuos zinai daugiau smartass.gif
Atsakyti
g.gif sėdžiu, merginos, ir mąstau...

pasidariau sensorinį testą - 6 ligas pataikė tiksliai, o tuo pačiu pasakė, kad iš ginekologinės pusės matomos - ar sąaugos, ar endometriozė. gal man ta gimdos nuotrauka - tik laiko gaišimas, gal iš karto darytis laparoskopiją???
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 23, 12:19)
g.gif sėdžiu, merginos, ir mąstau...

pasidariau sensorinį testą - 6 ligas pataikė tiksliai, o tuo pačiu pasakė, kad iš ginekologinės pusės matomos - ar sąaugos, ar endometriozė. gal man ta gimdos nuotrauka - tik laiko gaišimas, gal iš karto darytis laparoskopiją???

nu Tu čia dabar....


o kas tas sensorinis testas?
bet gi jau Tavo pilvelis jau buvo pjaustinėtas ir apžiūrinėtas g.gif o kas Tau iš tos gimdos nuotraukos, turbūt laparoskopija daugiau parodytų g.gif

nu nelinsksmos Tavo gaidelės, apskritai kažkur po lapais pasikasei wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 23, 13:19)
g.gif sėdžiu, merginos, ir mąstau...

pasidariau sensorinį testą - 6 ligas pataikė tiksliai, o tuo pačiu pasakė, kad iš ginekologinės pusės matomos - ar sąaugos, ar endometriozė. gal man ta gimdos nuotrauka - tik laiko gaišimas, gal iš karto darytis laparoskopiją???

Nu visų pirma tai nelabai žinau, kas tas sensorinis testas blink.gif Ar čia toks daiktas, kai prijungiami davikliai ir gauni tokią nuotrauką su skirtingais šešėliais??? Man kažkada tokiu būdu diagnozavo inkstų uždegimą. Nu nesuklydo...

O tau kai darė gimdos operaciją nieko neminėjo? Ot kad būtum tada sugalvojus paprašyti pažiūrėti, kas ten darosi...

Man tai vienu metu darys ir laparaskopiją ir histeroskopiją...Viena narkozė, du tyrimai, šiaip tai sakė histeroskopijas netgi ambulatoriškai daro (ne pas mus smile.gif )

Ai, nežinau, ką patarti...Jeigu nebijai, gal laparaskopiją g.gif Laikas tave irgi spaudžia truputuką...Nors Bogdanskienė sakė, kad turi pacientę, kurios FSH 60 ir ją pavyksta išstimuliuoti... O ir mano amžius tik statistiškai "blogas", o realiai gal dar ne taip mažai to laiko ir likę tongue.gif Čia man irgi statistika matyt kompleksą įvarė dėl to amžiaus...

Bogdanskienė mano, kad laparaskopija visiškai nepavojinga procedūra sumaniose rankose.
Atsakyti
Daiva, pas ką laparoskopuosiesi?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 23, 13:49)
Daiva, pas ką laparoskopuosiesi?

Greičiausiai pas Ališauską smile.gif
Atsakyti
Daiva B, mano amžius tiesiog puikus - esu jauna ir graži tongue.gif , ir su burokėlių spalvos plaukais; jei nori, gali būti sena, o aš tokia nesu tongue.gif tongue.gif wink.gif todėl neskleisk erezijų smile.gif

o jei rimtai, net negaliu netikėti ta diagnoze, paprasčiausia todėl, kad moteriškė pasakė man diagnozes (o dar puikiau tai, kad paaiškino priežastis, todėl tos ligos ar požymiai pas mane yra), kurių negalėjo paaiškinti tradicinė medicina ir kurių paaiškinimo (o tuo labiau gydymo) aš seniai ieškojau. sensorinis testas iš tam tikrų taškų rankose ir kojose aktyvumo nustatinėja ligas/sveikatos būklę. aš nesu tokia naivi, kad nebūčiau pajutusi, kaip gydytoja mane prieš tai nepastebimai išklausinėjo - bet pasakiau na, kokias 3 problemas, o man papildė keliomis, apie kurias aš nė nevamtelėjau ir kurias apsigydyti jau seniai netekau vilties, po testo.

laparoskopijos niekada gyvenime nesidariau - turėjau 3 laparatomijas - 2 ginekologines, vieną apendicito. paskutinį kartą operavausi miomas, kurių buvo labai daug ir kurios buvo užspaudusios abi kiaušintakius (nors man prieš tai siūlė pasidaryti gimdos nuotrauką patikrinti kiaušintakius, pareikalavau būtent operacijos ir neprašoviau pro šalį, neužgaišau dar papildomo laiko, nes kas geriau žino, kaip jis jaučiasi, nei pats ligonis rolleyes.gif )

mano intuicija vėl man sako, kad sąaugų yra, nes buvo daug randelių gimdos paviršiuje, šalia kiaušintakių - apie 20. be to, kaip dabar supratau, visą tą laiką mažajame dubenyje ruseno uždegimukai (dėl bakterijų, kurių iki šiol neišgaudau). išvada?
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 09 23, 12:51)
Greičiausiai pas Ališauską smile.gif

kada?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 23, 14:18)
kada?

tai gal ir man pas jį prašytis g.gif

o kodėl būtent pas jį?
Atsakyti
Visų pirma "ieškojome" gydytojų, kurie daro ne tik laparaskopijas, bet ir histeroskopijas. Bogdanskienė pavardino keletą pavardžių (penkias). Jų nepamenu, nes girdėta buvo tik Ališausko. Gydytoja sakė, kad jie visi geri, bet Ališauskas jau patikrintas laiko - jis vyriausias toj kompanijoj. Be to, atseit, dėl jo galima būti ramiai, kad jis tikrai vietoj nuspręs, ką man geriausiai galima padaryti/pataisyti (su manim juk nepasitars -miegosiu laugh.gif ) ir pataisys...Na gal dar Bogdanskienė persigalvos dėl Ališausko - negaliu žinot...

O vat kada neaišku. Pirmiausia turime sulaukti mano mėnesinių, paskui padaryti tepinėlį ir pasėlį. Jei jie geri, iš karto tariamės dėl operacijos. Jei bus kokia infekcija, reikės išgydyti prieš procedūrą. Na, dar neaišku, kokia bus eilė pas Ališauską, bet Bogdanskienė pati tarsis - gal neužtruks...Oi kaip laukiu nesulaukiu...
Atsakyti
Labutis!!!!

Man irgi dare laparaskopija pries 3.5men. padare daug skiluciu kiausidesia kad kiausinelis iseitu lengviau . Tai noriu paklaust ar yra tokiu merginu kuriom padejo ta operacija ir ar jos patojo? O tai as nematau jokiu pagerejimu unsure.gif Bet gal dar peranksti gal turi praeit daugiau laiko g.gif
Atsakyti