Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Nepanasi ji buvo i rezidente...Na, tiek to
As kaip tai tikiuos, kad rezidentai dabar atostogauja...
Atsakyti
QUOTE (aistukas @ 2004 08 20, 12:08)
Nepanasi ji buvo i rezidente...Na, tiek to
As kaip tai tikiuos, kad rezidentai dabar atostogauja...


Prasom ant rezidentu nevaryt gun_bandana.gif , nes ir as esu butent tokia wink.gif tiesa ne ginekologijos, bet vistiek tongue.gif

Rezidentai oficialiai jau dirba nuo rugpjucio pirmos smile.gif
As atostogauju pagal susitarima, nes liepa pradirbau smile.gif
Atsakyti
As gi ir nevarau :oh
Tiesiog visi nori patyrusiu ir tituluotu daktaru :wacko:
O kartais paprasta sesele geriau pamato...buna
Atsakyti
QUOTE (aistukas @ 2004 08 20, 12:25)
As gi ir nevarau doh.gif
Tiesiog visi nori patyrusiu ir tituluotu daktaru wacko.gif
O kartais paprasta sesele geriau pamato...buna


Ne visada tituluotas, reiskia geriausias smartass.gif
Atsakyti
TAIP clap.gif
Atsakyti
taip, taip clap_1.gif
Atsakyti
beje, kaip jus ikeliat i atsakyma citata?
Atsakyti
QUOTE (aistukas @ 2004 08 20, 15:24)
beje, kaip jus ikeliat i atsakyma citata?


kiekvieno atsakymo desiniame virsutiniame kampelyje yra toks mygtukelis - cituoti. Ji reikia paspausti.
Atsakyti
Kai skaitai kažkurio dalyvio žinutę, dešinėje pusėje viršuje yra mygtukas "cituoti". Jį paspaudus, iššoka du langai rašymui - viršutinis tau įprastas - ten visada rašai žinutę, o apatiniame matai tekstą, kurį gali pacituoti. Tą tekstą galima redaguoti - palikti jį visą arba pratrinti tai, ko neketini cituoti. Paskui viskas kaip įprastai. Pabandyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 08 20, 14:27)
Tą tekstą galima redaguoti - palikti jį visą arba pratrinti tai, ko neketini cituoti. Paskui viskas kaip įprastai. Pabandyk smile.gif

Treniruojuosi thumbup.gif
aciu uz paaiskinimus biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1093005487[/mergetime]
Tiesa, sakan visai as cia prazuvau - dirbt nebera kada doh.gif
Bet cia radau tikra paguoda sielai - daug metu sirdy nesiojau jausma, kad esu kazkokia ne tokia ir niekas to nesupras...kas pats to nepatyre
Atsakyti
Nu vat matai kaip buna,as tai zinau,kad tai tik vienas is budu rast paguoda.Bet gauni ir ziniu pakankamai.Gali po to stebint gydytojus savo zinojimu. smartass.gif
Atsakyti
Pas Jus aš naujas svečias, bet gal išklausysit, noriu savo pavyzdžiu Jus paguost.
1999 m. man atliko laparoskopiją - buvo negimdinis nėštumas, pašalino vieną kiaušintakį. Vaikelio labai norėjom, jau du metus negalėjau prieš tai pastoti, ir še tau. Pro ašaras kelio nemačiau, o kai dar kiaušintakį pašalino...
Po metų darė tokį rentgeną, kur leidžia kontrastinį skystį (turbūt jau daugelis tai patyrė) - rado tame likusiame kiašintakyje nedidelių sąaugų, bet dar šiek tiek praeinamas. Laukiu toliau... Jau net apie įsivaikinimą pradėjau galvoti, stogas pradėjo važiuoti, kaip norėjau vaikučio. Ir še tau - nelauktai netikėtai ėmiau ir pastojau - 2001 m. vasarą gimė sūnus.
Paskui vėl pradėjau planuoti naują vaikiuką, nes negali žinoti, kada pavyks, ar visai pavyks(kai atvažiavau gimdyti, gydytoja, pamačiusi mano ligos istoriją, pasakė, kad stebuklas, kad aš pastojau). Pernai vasarą patyriau persileidimą, o va dabar jau vėl laukiuosi.
Negana to, prie visų šitų "laimių" dar turiu skydliaukės hiperfunkciją ir dar turėjau vieną operaciją, kai šalino cistą. Turbūt jau visas komplektas.

Gal pasakysit - lengva jai šnekėti, bet patikėkit, ir aš pabuvau Jūsų kailyje... SĖKMĖS JUMS VISOMS
Atsakyti