Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Prieš laparaskopiją anesteziologui daviau 50lt.Manau ,kad ir be to būčiau gerai jautusis.Bet prieš operaciją jis taip švelniai į mane pažiūrėjo ,kad negaila tų pinigėlių rolleyes.gif
Atsakyti
GP ligoninėje nedaviau anesteziologui abu kartus ir abu jaučiausi šlykščiai. O Raudonąjame Kryžiuje man operavo negimdinį nėštumą, tai su anesteziologu pirmiausiai puoliau kalbėti, kad duotų geresnę narkozę. Tai va, davė geresnę nei numatyta. Kainavo 100 Lt., tai čia kaip ir ne kyšis gaunasi laugh.gif
O jei GP nebūčiau davus pinigėlių, tai sorry wink.gif Viena tokia mergina labai skurdi gulėjo, tai ir pilvą negražiai susiuvo ir po opecijos neprieidavo ir elgėsi kaip ne su žmogum. Bijočiau nesusimokėjusi.
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 08 03, 08:01)
Viltis,kai man darė laparaskopiją ,tai taip pat aptiko ,kad vienas kiaušintakis suaugęs su gimda.Nežinau ,kokia buvo tavo sąauga,bet manajai nieko nedarė.Gydytojas sakė ,kad tokios operacijos Lietuvoj nedaromos dėl neefektyvumo ,nes labai greit vėl atsiranda sąaugos.

mano kiaušintakių galai suvo suaugę, bet patys kiaušintakiai pildėsi kontrastu. Nežinau kiek veiksminga operacija, bet jau dariausi 2 gimdos nuotraukas ir abi rodė, kad kontrastas patenka į pilvo ertmę g.gif
Atsakyti
as tai dar tokia minti turiu...gydytojas, kaip jau minejau smile.gif t.p. zmogus, kuris t.p. jaucia kazkam simpatija, tiesiog kaip zmogui, manau sis faktorius irgi veikia... wink.gif
Atsakyti
Prie visu siu zmogiskuju faktoriu pridekit dar ir sava fiziologija. Ne visi zmones vienodai toleruoja narkoze. Anestetikai veikia visa zmogaus organizma, aktyvuoja fermentines sistemas. Ne visu fermentai vienodi...taip kad gal ir nera tas gydytoju pinigu troskimas pats svarbiausias dalykas. g.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš irgi po atostogų sužinojau "gerą naujieną". kad reikės daryti laparoskopiją sad.gif .Jau buvo darę prieš penkerius metus. Dabar vėl.Tada buvo prie kiaušidės dermoidinė cista.Dabar prie kitos kiaušidės tas pats.Aš tik nesuprantu kaip jie tada galėjo nepastebėti operuodami, kad yra cista ir prie kitos kiaušidės.O as irgi labiausiai bijau narkozės ohmy.gif . Nes po pirmos operacijos buvo siaubingai bloga.
Atsakyti
QUOTE (Tautė @ 2004 08 03, 10:34)
Sveikutės. Aš irgi po atostogų sužinojau "gerą naujieną". kad reikės daryti laparoskopiją sad.gif .Jau buvo darę prieš penkerius metus. Dabar vėl.Tada buvo prie kiaušidės dermoidinė cista.Dabar prie kitos kiaušidės tas pats.Aš tik nesuprantu kaip jie tada galėjo nepastebėti operuodami, kad yra cista ir prie kitos kiaušidės.O as irgi labiausiai bijau narkozės ohmy.gif . Nes po pirmos operacijos buvo siaubingai bloga.

Na, gal tada tiesiog dar nebuvo tos kitos cistos.
Sėkmės heart.gif
Atsakyti
Ačiū. smile.gif Bet cista kaip suprantu jau turėjo būti, nes dermoidinė cista liaudiškai sakant yra įgimta. Ji visą laiką buvo nuo pat gimimo. Taigi turėjo matyti. sad.gif
Atsakyti
O man po narkozes visai nebuvo bloga clap.gif ,o juk operacija truko beveik 4valandas. ohmy.gif
Anesteziologas siule nusipirkti vaistinej geresniu vaistu narkozei,bet as pasitarusi su Klimu,nusprendziau nepirkti,jis sake jei pykins tai pykins ir nuo brangesnes,tik maziau atseit kenkia kepenim(ta pati ir anesteziologas sake)o ir papildomai apie 150lt butu iseje
Gydytojui daviau 50 EUR
Anesteziologui 50Lt
Miezen. 50Lt
Ir kai ilgai teko paguleti ligoninej,tai dar beveik po tiek pat daviau gydytojams

Pries koki menesi pradejau jausti skausma,kai baigiu slapintis doh.gif ,pradeda skaudeti desinej pusej,toks tempimo jausmas,bet kartais skauda taip stipriai,kad nebenoriu daugiau eiti i tualeta,paranoja prasideda,as tai galvoju,kad gal kazkas ten suaugo sad.gif ir kai pusle tusteja,tada man tempia sad.gif
,o kaip jus galvojat? Miezenienei sakiau,bet ji tik paklause,ar kiekviena karta skauda ir poto nusuko kalba kita linkme mad.gif
Atsakyti

Nebutinai tai del saaugu. Greiciau jau del uzdegimo slapimo takuose. Pasidaryk slapimo tyrima ir slapimo paseli. Jei ten viskas gerai - tada jau apie saaugas verta galvoti.
Atsakyti
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 03, 09:12)
Prie visu siu zmogiskuju faktoriu pridekit dar ir sava fiziologija. Ne visi zmones vienodai toleruoja narkoze. Anestetikai veikia visa zmogaus organizma, aktyvuoja fermentines sistemas. Ne visu fermentai vienodi...taip kad gal ir nera tas gydytoju pinigu troskimas pats svarbiausias dalykas. g.gif

PRITARIU, TAČIAU YRA GERESNĖS IR BLOGESNĖS NARKOZĖS, O GERESNĖS DAUGIAU KAINUOJA IR VALDIŠKAI JŲ NEDUODA.
Atsakyti
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 03, 11:10)
Nebutinai tai del saaugu. Greiciau jau del uzdegimo slapimo takuose. Pasidaryk slapimo tyrima ir slapimo paseli. Jei ten viskas gerai - tada jau apie saaugas verta galvoti.

O kur man ji pasidaryti,ar as galiu savo iniciatyva kazkur kreiptis ir man padarys?Kiek tas man kainuos?
Atsakyti