Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Po laparaskopijos man skyrė 1 savaitės nedarbingumą ,bet po to dar savaitei pratęsė.Nesiveržk į darbą ,jis tikrai nedings. rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz info.
Atrodo, niekaip as cia neissisuksiu g.gif . Reikes patinginiauti savaitele.
Virsininke tai netryks dziaugsmu. mad.gif Bet ka padarysi...
Atsakyti
As tai savaite po laporoskopijos patinginiavau ir i darba, nors ginekologe Vildaite (ji man atliko laporoskopija) rekomendavo kokias 3-4 savaites pailseti. Zinau, kad anksciau tokias pooperacines ligones i sanatorijas vezdavo, dabar tie laikai baigesi, deja. Ir dar is patirties, darbe nebutinai turi zinoti, kad ginekologiniam sk. gulejai, nes is karto pripaiso visokias butas ir nebutas ligas.
Atsakyti
QUOTE (JustaZ @ 2004 07 02, 14:32)
Ir dar is patirties, darbe nebutinai turi zinoti, kad ginekologiniam sk. gulejai, nes is karto pripaiso visokias butas ir nebutas ligas.

Ant biuletenio ir kitu pazymu,dabar raso ligos koda,ir niekas nesuzinos,kas tau nutiko,nebent nores tai issiaiskins
Atsakyti
Dar norejau paklausti, o kaip su alga? gausiu 80 proc is SODROS uz ta "neatidirbta" laikotarpi, ar ten kazkokia kita sistema?
Atsakyti
Už pirmasias dvi nedarbingumo darbo dienas moka darbdavys ne maziau kaip 80% tavo vidutinio DU (skaiciuojama pagal pries tai ejusi ketvirti), o uz likusias biuletenio darbo dienas moka Sodra 80% nuo tavo DU. Jeigu uzdirbi daugiau negu Sodros maximumas, tai negausi ir tu 80%. As tai turiu savo metodika - niekada neimu biuletenio ir gaunu normalia savo alga, svarbiausia su direktoriumi susitarti.
Atsakyti
Del biletenio tai sodra jau moka ne 80 %, o 85 %. O darbdavys turi uz pirmas dvi dienas turi moketi 100%. Darbdavys nemokes jei tos pirmos dvi dienos ieina i jusu laisvadienius, nes ziuri i darbo grafika.
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz informacija.
Dabar jau viska zinau ir galiu ramiai eiti ir atiduoti savo kuneli gydytoju valiai...
Po galu galais gal dabar jie man ka nors konkretaus atras.
Atsakyti
QUOTE (hanza @ 2004 07 05, 15:06)
Aciu, mergaites, uz informacija.
Dabar jau viska zinau ir galiu ramiai eiti ir atiduoti savo kuneli gydytoju valiai...
Po galu galais gal dabar jie man ka nors konkretaus atras.

sėkmės smile.gif
Atsakyti
Linkime kuo idesnes SEKMES ir kad viskas butu gerai. Mes su tavim
Atsakyti
Moterytes:) noriu jusu paklaust. Turiu problemu sakyciau.
Zinot, man laparaskopija dare 06-23. Jau praejo nuo opreacijos 21 diena berods, o menesiniu nera. O jei skaiciuociau nuo paskutiniu menesiniu dienos tai jau ir 34d. Pradeju labai nerimaut. kas liecia pastojima, tai temperaturos neturiu ( kiek skaiciau pastojusiu moteru temp. turetu but 37 C) mano tik 36,7. Atrodytu kad menesines lyg ir turetu but nes yra visi pms pozymiai.
Kaip sakot ar tai normalu, ar tureciau labai susirupint?
Ka jus galtumet pasakyt is savo patirties apie tokius dalykelius?
Aciu
p.s. jauciu tuoj nusoksiu nuo proto:))
Atsakyti
Man po operacijos irgi buvo ciklas sutrikes, mmm velavo 8 dienas. Tai irgi buvau biski nuo proto nusokus, prisifantazavau visko. bet gydytoja sake, kad tai normalu po operacijos.
Tai gal tu dar nepergyvenk smile.gif Gal kaip tik rytoj tavo dienos ir ateis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evasa: 15 liepos 2004 - 09:24