Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

sarli tau kuo didesnes sekmes. Pamatysi viskas susitvarkys. Lauksim is tave ziniu.Dar karta sekmes
Atsakyti
Sarli
Kaip sekesi operacija?Kaip jautiesi?Pasakok ka ten tau nuveike
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 28, 19:08)
Sarli
Kaip sekesi operacija?Kaip jautiesi?Pasakok ka ten tau nuveike

Sveikos,
na va as jau po opeacijukes:) Sakyciau viskas praejo normaliai, be koplikaciju:)
Kaip jus visos sakete gydytojas "liepe" pastoti per 6 men, o jei neisieis dar reiks pagerti kotraceptikus kelis ciklus, o jei ir tada ne, tai teks eiti pas ginekologa endokrinologa. Na o per operacija gydytojas subade kiausides. Beje merginos, po tos laparasakopijos pas mane ten viskas susimaise,... gydytojas sake kad tipo turejo prasidet menesines, bet ju ner o tai ne koks zenklas, kita vertus darosi kazkas nesamoningo, toks vaizdas kad ovuliacija trunka nuo tos dieno kai isoperavo ar tai normalu???
Atsakyti
Sveika,Sarli,šaunu ,kad grįžai.Tikriausia ne taip ir baisu buvo?
Dėl vėluojančių tavo dienų net nežinau ,ką pasakyt.Tai gal organizmas tiesiog dar nesusitvarkė.Kodėl tau sakė ,kad turi iš karto susirgt?Be to ,kodėl tu manai ,kad tau vyksta ovuliacija nuo pat operacijos.Ji negali vykti ilgai ,mano galva.
Atsakyti
QUOTE (sarli @ 2004 06 30, 14:31)
gydytojas sake kad tipo turejo prasidet menesines, bet ju ner o tai ne koks zenklas, kita vertus darosi kazkas nesamoningo, toks vaizdas kad ovuliacija trunka nuo tos dieno kai isoperavo ar tai normalu???

Na mane perspejo, kad menesines gali veluoti del organizmo patirto streso, tai gal cia nieko baisaus, kad veluoja. O del ovuliacijos pojuciu, tai as ir dabar kazkokias nesamones jauciu, nors praejo jau beveik trys savaites. Is pradziu ilgai vargino niekaip nesusigeriancios ir neiseinancios dujos, veliau atsirado keisto pobudzio skausmas. Gydytoja sake, kad tas skausmas gali buti del pilve esancio skyscio, kuris gali dirginti, tikiuosi taip ir yra smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slyvute: 01 liepos 2004 - 08:03
QUOTE (Slyvute @ 2004 07 01, 07:32)
Na mane perspejo, kad menesines gali veluoti del organizmo patirto streso, tai gal cia nieko baisaus, kad veluoja. O del ovuliacijos pojuciu, tai as ir dabar kazkokias nesamones jauciu, nors praejo jau beveik trys savaites. Is pradziu ilgai vargino niekaip nesusigeriancios ir neiseinancios dujos, veliau atsirado keisto pobudzio skausmas. Gydytoja sake, kad tas skausmas gali buti del pilve esancio skyscio, kuris gali dirginti, tikiuosi taip ir yra smile.gif.

Zinote merginos, siek tiek mane paguodete, kad cia neviena tokia as:) siaip manau viskas susitvarkys, o kunas kvailioja del patirtos operacijos. tad manau teks palaukt atsakymo is gydytoju del tyrimuko ir kantriai laukt menesiniu:)
Siaip bijojau tos operacijos ir visai nenoreciau jos dar karta:)
Atsakyti
QUOTE (sarli @ 2004 07 01, 11:05)
Zinote merginos, siek tiek mane paguodete, kad cia neviena tokia as:) siaip manau viskas susitvarkys, o kunas kvailioja del patirtos operacijos. tad manau teks palaukt atsakymo is gydytoju del tyrimuko ir kantriai laukt menesiniu:)
Siaip bijojau tos operacijos ir visai nenoreciau jos dar karta:)

Sveikos. Man pries metus taip pat dare laporoskopija. Sekmadieni pagulde, pirmadieni sutvarke, treciadieni ryte kaip agurkelis jau buvau namie. Zinoma, dujos organizme ne pats maloniausias jausmelis, bet su laiku viskas susitvarke. Menesiniu sulaukiau po 11dienu.
Papildyta @ [mergetime]1088748868[/mergetime]
QUOTE (sarli @ 2004 07 01, 11:05)
Zinote merginos, siek tiek mane paguodete, kad cia neviena tokia as:) siaip manau viskas susitvarkys, o kunas kvailioja del patirtos operacijos. tad manau teks palaukt atsakymo is gydytoju del tyrimuko ir kantriai laukt menesiniu:)
Siaip bijojau tos operacijos ir visai nenoreciau jos dar karta:)

Sveikos. Man pries metus taip pat dare laporoskopija. Sekmadieni pagulde, pirmadieni sutvarke, treciadieni ryte kaip agurkelis jau buvau namie. Zinoma, dujos organizme ne pats maloniausias jausmelis, bet su laiku viskas susitvarke. Menesiniu sulaukiau po 11dienu.
Atsakyti
AŠ TAI NIEKAIP NESUPRANTU ,KAIP AŠ TŲ DUJŲ VISAI VISAI NEJUTAU......... rolleyes.gif
Atsakyti
noreciau jusu nuomoniu ir patirties, jei laparoskopija darys penktadieni, kada man galima bus eiti i darba
Atsakyti
tai kad darbu daug...
Atsakyti
QUOTE (hanza @ 2004 07 02, 12:00)
noreciau jusu nuomoniu ir patirties, jei laparoskopija darys penktadieni, kada man galima bus eiti i darba

Nu tikrai jau ne pirmadieni,bent jau kelias dieneles pailsek,pasaugok save
Atsakyti
Sveikata brangiau doh.gif
As tai net menesi nejau i darba (aisku, mano operacija didesne buvo..), o darbai niekur nedingo mad.gif
Atsakyti