Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Lince,o kokia stimuliacija dare...man sake 2 ar 4 diena pasidaryti hormonu tyrimus...apie stimuliacijas nekalbejo...seip tikrai daugiau nieko nedare
Atsakyti
merginos ir moterys.... man laparaskopija darys kita savaite, bijau siek tiek... ar gali pakonsultuot, paaiskint, kas yra tos policistines kiausides, tiklsiau kas su tom kiausidem ne taip?
Aciu
Atsakyti
QUOTE (sarli @ 2004 06 18, 12:46)
merginos ir moterys.... man laparaskopija darys kita savaite, bijau siek tiek... ar gali pakonsultuot, paaiskint, kas yra tos policistines kiausides, tiklsiau kas su tom kiausidem ne taip?
Aciu

sarli,

pas mus yra užvesta atskira tema Policistinių kiaušidžių sindromas, pažiūrėk kitam puslapy smile.gif

p.s. pagalvojau, kad gal naujokė, nerasi:

http://www.supermama...topic=4986&st=0

cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 18 birželio 2004 - 13:02
QUOTE (Rimanta @ 2004 06 18, 12:56)
QUOTE (sarli @ 2004 06 18, 12:46)
merginos ir moterys.... man laparaskopija darys kita savaite, bijau siek tiek... ar gali pakonsultuot, paaiskint, kas yra tos policistines kiausides, tiklsiau kas su tom kiausidem ne taip?
Aciu

sarli,

pas mus yra užvesta atskira tema Policistinių kiaušidžių sindromas, pažiūrėk kitam puslapy smile.gif

p.s. pagalvojau, kad gal naujokė, nerasi:

http://www.supermama...topic=4986&st=0

cool.gif

gerai pagalvojai wink.gif jau buvau bepradedanti plavinet:)
Siaip zinot ka pasakysiu, kad kuo toliau tuo geriau, ...t.y. vis mielesne si svetaine darosi... negaliu pabut ne dienos neuzsukus i sia svetaie ir si foruma:)
Jega clap.gif
Atsakyti
džiaugiuosi, kad Tau su mumis patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 06 18, 13:45)
džiaugiuosi, kad Tau su mumis patinka wub.gif

... kur gi nepatiks, nes cia randu supratima:).... tongue.gif
Atsakyti
Sarli,po laparaskopijos paprastai rekomenduojamas savaiminis pastojimas per 4-6 menesius.Jei nepavyksta,tai stimuliacija ir t.t.Bet man gydytojas siule is karto stimuliuotis ,nes mano kiausides nebuvo tokios ''geros'',kad lengvai pasiduotu gydymui.Is tikruju stimuliacija serophenu visai nepavyko ir tik stiprus vaistai gonal padejo subrandint viena folikula.
Taciau kai kuriom merginom po laparaskopijos viskas susitvarko.O as tai ir nezinau,ar ta laparaskopija man padejo,ar ir be jos butu su gonal subrendes vienas folikulas.
Siulau tau pasikinsultuot su gydytoja.Zinau ,kad kazkada rasei,bet nepamenu,kodel tau dare laparaskopija?Ar toks tikslas ir buvo ''pabadyt''kiausides?
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 06 19, 08:11)
Sarli,po laparaskopijos paprastai rekomenduojamas savaiminis pastojimas per 4-6 menesius.Jei nepavyksta,tai stimuliacija ir t.t.Bet man gydytojas siule is karto stimuliuotis ,nes mano kiausides nebuvo tokios ''geros'',kad lengvai pasiduotu gydymui.Is tikruju stimuliacija serophenu visai nepavyko ir tik stiprus vaistai gonal padejo subrandint viena folikula.
Taciau kai kuriom merginom po laparaskopijos viskas susitvarko.O as tai ir nezinau,ar ta laparaskopija man padejo,ar ir be jos butu su gonal subrendes vienas folikulas.
Siulau tau pasikinsultuot su gydytoja.Zinau ,kad kazkada rasei,bet nepamenu,kodel tau dare laparaskopija?Ar toks tikslas ir buvo ''pabadyt''kiausides?

Laparaskopija man darys treciadieni, ryt gulu i ligonine ir matysim kas ir kaip, o laparaskopija pasiule daryti del ivairiu priezasciu, taciau viena svarbiausiu,kad vaikiuku ner gan ilgai... vat kita savaite bus kazkas aiskiau:), kai grysiu po visu operacijukiu:)...
.... siaip bijau tos laparaskopijos,taciau manau tai naturalu... norisi kad viskas greiciau praeitu....
Beje apie stimuliacija- siuo klausimu nesidomejau kolkas,o gali apie tai placiaupapasakot.
Aciu
Atsakyti
Sarli, sėkmės - laikom kumščius smile.gif

Kartais moterys labai greitai pastoja po laparaskopijos wink.gif
Atsakyti
Sarli,ir as noriu palinket semes .Tikekimes greit sugrysi ir papasakosi savo zinias wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sarli, sekmes.
Gal ta mini operacija pavyks, nereiks ir jokios stimuliacijos. wink.gif
Atsakyti
LABAI ACIU JUMS MERGINOS IR MOTERYS:) JUSU PALAIKYMAS MAN TIKRAI LABAI PADEDA. KAI GRYSIU BUTINAI VISKA PAPASAKOSIU smile.gif
Atsakyti