Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (Kite @ 2004 06 18, 08:25)
Žiūriu ir savo akim netikiu: Rimantos šunelis nulipo nuo hamako biggrin.gif

Gražuolis thumbup.gif

aha, visas į mane tongue.gif
Atsakyti
Paiduke,

kaip Tavo sveikatėlė, kaip savijauta po tos baisios operacijos?
Atsakyti
Ir Evasa kažkur dingo. Gaila, tokia fainuolė. Evasa, kaip tau sekasi?
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 06 18, 09:27)
Paiduke,

kaip Tavo sveikatėlė, kaip savijauta po tos baisios operacijos?

Na nepasakyciau,kad labai jau gera,bet gyvent galima
Neperseniausiai buvo atsiverusi rande ertme sad.gif ,o jau viskas lyg ir uzgije buvo,tai nulekiau pas Klima,sake nieko cia baisaus,virsutinis sluoksnis greiciau sugijo,o ten susikaupe po oda skystis ir ,plyso,istekejo keli lasiukai ir jau vel sugijo.Dar gybelis uzpuole sad.gif ,matyt nuo tu antidijotiku,o gal ir nuo kontraceptiniu(liepe naudoti,reikia saugotis),taigi pries savaite galvojau ranku is ten....neissitrauksiu,tai Klimas israse zvakute tokia,bet kazkaip man vistiek nelabai malonus pojuciai buvo,tai pasidariau vakar tepineli,ir ka jus manot biggrin.gif tepinelis geras,ot naujiena,taip labai retai kada buna,bet vistiek kazkaip netaip man ten viduje,o gal jau prisigalvoju
Ir dar Klimas mane pradziugino,sake jau po 3 men galesiu pradeti planuoti,savo leliuko atejima,na tai jau po paskutinio susiuvimo bus praeje 4men,o jis po operacijos sake,kad neanksciau kaip po 6men
Na tai va,dabar saugojames,o koki spalio menesi,kibsim rimtam darbui,dar galvoju,kad gal nuo gripo reiketu pasiskiepinti,nes labai jau as linkusi i visas ligas,tik kas biski ir jau snarglys iki zemes g.gif ,kaip jus galvojat,ir kiek laiko turi praeiti nuo skiepo,kad galeciau jau planuoti leliu?
Na aisku as tikiuosi is pirmo menesio viskas ir pavyks,ot naivuole,Klimas sake,kad per 6 stimuliacijos men pastoja tik 40% moteru sad.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 18, 09:55)

Na aisku as tikiuosi is pirmo menesio viskas ir pavyks,ot naivuole,Klimas sake,kad per 6 stimuliacijos men pastoja tik 40% moteru sad.gif

o kodėl gi ne - nepabandęs - nežinai, o gal būtent TU būsi iš tų, sėkmingųjų 2.gif

šaunuolytė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 18, 10:55)
Ir dar Klimas mane pradziugino,sake jau po 3 men galesiu pradeti planuoti,savo leliuko atejima,na tai jau po paskutinio susiuvimo bus praeje 4men,o jis po operacijos sake,kad neanksciau kaip po 6men

Paiduke, kokios puikios naujienos clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 06 18, 10:06)
Paiduke, kokios puikios naujienos clap.gif

Dar sake,jei per puse metu nepastosiu sad.gif ,tai ziures kas ten nutiko,gal laparaskopija darys,nes po operacijos visokios saaugos atsiranda,endometrioze sad.gif .Taigi as labai noriu,labai labai noriu,kad nereiktu tu sesiu menesiu,kad pastociau zymiai greiciau,nes ir pinigeliu 6menesiam neturesim,nes vienam ciklui gali iseiti apie 2000lt,o kur dar 5 ciklai,siaubas
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 18, 09:55)
Na tai va,dabar saugojames,o koki spalio menesi,kibsim rimtam darbui,dar galvoju,kad gal nuo gripo reiketu pasiskiepinti,nes labai jau as linkusi i visas ligas,tik kas biski ir jau snarglys iki zemes g.gif ,kaip jus galvojat,ir kiek laiko turi praeiti nuo skiepo,kad galeciau jau planuoti leliu?

Imunitetas turetu susidaryti per 2sav.nuo gripo skiepo. Bet gal as nerizikuociau, pasiskiepinciau menesiu anksciau. Maza ka.
Na, sia vasarele turi rimta uzduoti - sustiprinti organizma thumbup.gif
Grynas oras, sveikas maistas, gera nuotaika ir nepastebesi kaip nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos, bendramintes. Grizau po laparoskopines operacijos...daktare neskyre daug laiko konsultacijoms o ir as apspangus teisingu klausimu nesusizgribau uzduoti...o atrado man policistines kiausides.prabade...gal zinote kiek laiko po toskios operacijos reikia saugotis....siulus traukianti daktare sake pora savaiteliu, o apylinkes daktare- pora menesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Agė @ 2004 06 18, 11:59)
Sveikos, bendramintes. Grizau po laparoskopines operacijos...daktare neskyre daug laiko konsultacijoms o ir as apspangus teisingu klausimu nesusizgribau uzduoti...o atrado man policistines kiausides.prabade...gal zinote kiek laiko po toskios operacijos reikia saugotis....siulus traukianti daktare sake pora savaiteliu, o apylinkes daktare- pora menesiu unsure.gif

Na kur jau pora menesiu, nesamone,po svaiteles kibk i darba,netgi pataria pastoti kuo greiciau
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 18, 12:02)
Na kur jau pora menesiu, nesamone,po svaiteles kibk i darba,netgi pataria pastoti kuo greiciau

kiek aš žinau, tai kuo konservatyvesnis, senesnis gydytojas - tuo ilgesnį laiką siūlo. pasirink vidurkį, nes randai vis tiek turi sugyti; jei gerai nesugyja - gali trūkti neštumo metu.

sėkmės smile.gif
Atsakyti
Age,man taip pat darė laparaskopiją ir ''pabadė''policistines kiaušides.Kai tik sulaukiau m.,iš kart pradėjom stimuliaciją.Laparaskopiją darė balandžio 21,o gegužės 28 darė inseminaciją.Apie porą mėnesių ir kalbos negali būti ,nebetn tau dar ką nors darė.
Atsakyti