Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (raja @ 2004 06 16, 15:46)
Sveikutės ...Jums rašo mama, kuri savojo vaikelio laukė ... 9 metus... tačiau aš jį turiu. Taip , kad nepraraskite vilties . Per visą tyrimų laikotarpį man buvo atliktos 3 gimdos organų nuotraukos . Pati sutikau su mikrochirurgine operacija - nors visiškai buvo neaišku ar ji reikalinga . Operacijos metu pamatė , kad kiaušintakiai apsiraizgę aplink žarnas. Teko operuoti abu kiaušintakius ir pašalinti vieną kiaušidę . Dešimtbalėj sistemoj davė tik 3 balus ,kad galėsiu pastoti . Po operacijos sutriko ovuliacija -tad teko suleisti ampulę , iššaukiančią ovuliaciją , vaistų. Tai buvo lemtinga diena , nes būtent tada buvo pradėtas mūsų sūnus . Jei įdomu - išsamesnį straipsnį rasit "Mamos žurnale" 2004m. birželio mėn.Nr.6 Nepraraskite vilties wink.gif

Raja, net siurpas nuejo tavo istorija paskaicius...Dekui smile.gif
Atsakyti
Slyvut,labai dziaugiuos del taves wink.gif Dabar toliau kibkit i darbeli wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 16, 11:22)
Na va, as jau namie smile.gif.
Naujienos mano is tiesu geros. Nieko pas mane nerado: nei uzdegimo, nei endometriozes, ABU kiausintakiai praeinami (gimdos nuotraukoj praeinamas tik vienas, vadinasi tikrai kitas tiesiog uzspazmavo), jokiu saaugu nera, kiausides grazios, vienoje kiausideje susiformaves grazus geltonkunis, kas rodo pilnaverte ovuliacija. Zodziu visi aplankyti ateje gydytojai kartojo, kad esu absoliuciai sveika thumbup.gif. Operavo mane gyd. Kirilova. Tiesa iki pat operacijos as nezinojau, kas mane operuos, suzinojau tik po operacijos (nebuvo nuspresta), todel kisio tiesiog neturejau kam duoti. O anesteziologas irgi is vakaro nepasirode, susitikimo pries pat operacija. Narkozes jis man brangesnes nesiule, taigis matyt gavau pacia prasciausia, nors pasekmiu jokiu nejauciu. Na gal tik labai pecius skauda, bet tiksliai nezinau, ar cia nuo narkozes, ar nuo duju, kurias leido operacijos metu, nuo patirto kruvio. Labai patenkinta likau aptarnavimu, saunios sesutes ir gydytoja Miezeniene buvo atejus aplankyti thumbup.gif, labai rupestingai ir maloniai su manim bendravo. Nusprendem toliau bandyti inseminacijas, nes siai dienai mano nepastojimo priezastys neaiskios. Stai tokia mano laparoskopijos istorija smile.gif.

kaip džiaugiuosi, kad tau viskas gerai thumbup.gif

o tai net mane jau Azanovo diagnozės Tau buvo suneraminusios. dabar galit ramia širdimi kibti į darbus 2.gif o kiek laiko Tau reikės pasisaugoti, ar jau iš karto galit kūryba užsiimti?
Atsakyti
Slyvute,tu tikra šaunuolė. clap.gif Esu tikra ,kad lyg akmuo tau nuo širdies nukrito ,o tikėjimas sustiprėjo kelis šimtus kartų.Laikykis ir lauk gandrų klegeni mo. heart.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 06 16, 12:21)
Tikiuosi, nesigaili, kad pasidarei laparaskopija, nes jauciuosi tave pakursciusi operacijai wink.gif

Is tikruju operacijai pasiryzau butent po blogu Azanovo prognoziu ir po tavo zinutes, susijusios su apsilankymu pas Azanova. Ar gailiuosi, sunku pasakyti. Dabar apie tai negalvoju. Kas padaryta, tas padaryta. As net ir dabar nezinau kaip geriau, ar kad nieko nerado, ar kad kazka butu rade ir sekmingai patvarke. Is vienos puses lyg ir bereikalo patyriau chirurgine intervencija, kuri ateityje gali tureti savo pasekmiu. Is kitos puses, dabar bent zinau, kad viskas pas mane gerai ir vaikiukas greiciausiai tik laiko klausimas, tereikia sukaupti visas jegas ir truputuka palaukti, tikiuosi tikrai tik truputuka smile.gif.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 17, 14:03)
Is tikruju operacijai pasiryzau butent po blogu Azanovo prognoziu ir po tavo zinutes, susijusios su apsilankymu pas Azanova. Ar gailiuosi, sunku pasakyti. Dabar apie tai negalvoju. Kas padaryta, tas padaryta. As net ir dabar nezinau kaip geriau, ar kad nieko nerado, ar kad kazka butu rade ir sekmingai patvarke. Is vienos puses lyg ir bereikalo patyriau chirurgine intervencija, kuri ateityje gali tureti savo pasekmiu. Is kitos puses, dabar bent zinau, kad viskas pas mane gerai ir vaikiukas greiciausiai tik laiko klausimas, tereikia sukaupti visas jegas ir truputuka palaukti, tikiuosi tikrai tik truputuka smile.gif.

Slyvute, muset jau rasei, ale as tingiu iekoti - kiek stimuliaciju darei? Su kuo?

Miau
Atsakyti
QUOTE (Mew @ 2004 06 16, 14:09)
O kiek stimuliaciju jau dare????

4 stimuliacijos, 2 is ju su inseminacija. Del stimuliaciju nesigailiu. Esant neaiskiom nepastojimo priezastim, stimuliacijos su inseminacija gali buti iseitis. Taigis ir ateityje ruosiuosi toliau bandyti pastoti inseminaciju budu smile.gif.
Papildyta @ [mergetime]1087481261[/mergetime]
Stimuliavausi Klostilbegitu. Dabar bandysiu brangesniais vaistukais, gal tai man pades smile.gif.
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 06 17, 08:24)
o kiek laiko Tau reikės pasisaugoti, ar jau iš karto galit kūryba užsiimti?

Sia savaitele reiketu pasisaugoti, kita savaitele greiciausiai ateis mano dieneles. Tai taip gaunasi, kad kuryba uzsiimsim kazkur kitos savaites pabaigoj wink.gif.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 17, 16:06)
4 stimuliacijos, 2 is ju su inseminacija.

Slyvute,o kur tau dare inseminacijas?,kokia gydytoja dare(ar Miezeniene)? ir kiek kainavo viena inseminacija?
kaip suprantu per viena cikla,buvo po viena inseminacija,o kodel nedare tarkim dvieju per cikla,kad didesne tikimybe butu?
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 17, 16:30)
Slyvute,o kur tau dare inseminacijas?,kokia gydytoja dare(ar Miezeniene)? ir kiek kainavo viena inseminacija?
kaip suprantu per viena cikla,buvo po viena inseminacija,o kodel nedare tarkim dvieju per cikla,kad didesne tikimybe butu?

Inseminacijoms ruose gyd. Miezeniene, o inseminacijas dare Bogdanskienes klinikoj: viena karta pati Bogdanskiene, kita karta kita gydytoja. Vienos inseminacijos be vaistu kaina 400 Lt. Kiek zinau dvigubas inseminacijas daro Vaisingumo klinikoj. Todel dabar ruosiuosi dar karta pabandyti ten pat bet brangesniais vaistais vienguba inseminacija ir gal veliau kreipsiuos i Vaisingumo klinika ir bandysiu tas dvigubas.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 17, 16:11)
Sia savaitele reiketu pasisaugoti, kita savaitele greiciausiai ateis mano dieneles. Tai taip gaunasi, kad kuryba uzsiimsim kazkur kitos savaites pabaigoj wink.gif.

tai sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 06 18, 07:00)
tai sėkmės smile.gif

Žiūriu ir savo akim netikiu: Rimantos šunelis nulipo nuo hamako biggrin.gif

Gražuolis thumbup.gif
Atsakyti