Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

thumbup.gif Labai smagu kad geros zinios nuo Slyvutes,labai lauksim jos sugryztant ir tu naujienu kaip jai sekesi rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Laukiam rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, as jau namie smile.gif.
Naujienos mano is tiesu geros. Nieko pas mane nerado: nei uzdegimo, nei endometriozes, ABU kiausintakiai praeinami (gimdos nuotraukoj praeinamas tik vienas, vadinasi tikrai kitas tiesiog uzspazmavo), jokiu saaugu nera, kiausides grazios, vienoje kiausideje susiformaves grazus geltonkunis, kas rodo pilnaverte ovuliacija. Zodziu visi aplankyti ateje gydytojai kartojo, kad esu absoliuciai sveika thumbup.gif. Operavo mane gyd. Kirilova. Tiesa iki pat operacijos as nezinojau, kas mane operuos, suzinojau tik po operacijos (nebuvo nuspresta), todel kisio tiesiog neturejau kam duoti. O anesteziologas irgi is vakaro nepasirode, susitikimo pries pat operacija. Narkozes jis man brangesnes nesiule, taigis matyt gavau pacia prasciausia, nors pasekmiu jokiu nejauciu. Na gal tik labai pecius skauda, bet tiksliai nezinau, ar cia nuo narkozes, ar nuo duju, kurias leido operacijos metu, nuo patirto kruvio. Labai patenkinta likau aptarnavimu, saunios sesutes ir gydytoja Miezeniene buvo atejus aplankyti thumbup.gif, labai rupestingai ir maloniai su manim bendravo. Nusprendem toliau bandyti inseminacijas, nes siai dienai mano nepastojimo priezastys neaiskios. Stai tokia mano laparoskopijos istorija smile.gif.
Atsakyti
Šaunuolė Slyvute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Linkiu kuo greičiau nestuke.gif
Atsakyti
thumbup.gif Saunuole Slyvute,labai smagu girdet kad nera jokiu bedu pas tave.Vadinasi tikrai neuzilgo turetu atskrist gandriukas i jusu seima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip smagu girdėti geras naujienas. thumbup.gif clap.gif wub.gif O dar geresnės dar labiau pradžiugins, tikiu, kad jau greitai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anelija: 16 birželio 2004 - 11:47
Slyvute, kaip smagu kad taip greitai sugrizai su gerom naujienom clap.gif , labai dziaugiuosi smile.gif . Turbut dabar jautiesi daug ramiau, ir tuomet bus lengviau sulaukti gandro, nes turbut nemazai itakos turi ir psichologine busena, nerimas. Kazkur skaiciau kad gali buti kad visiskai sveika moteris negali pastoti vien tik del psichologines busenos. Slyvute, linkiu tau sekmes , labai lauksiu geru ziniu is taves smile.gif .
Man Slyvute kaip ir tau niekas neranda jokios nepastojimo priezasties. Ir as galvoju kad pati sau kenkiu su savo nerimu ir blaskymusi. Tiesiog nerandu ramybes, einu pas gydytojus, kartoju tyrimus, priezasties neranda - sveika, gydymo taip pat neskirta. Net dufastono nesu gerusi. Ir nesistimuliavau. O blaskausi ir nerimauju siaubingai, jau vel kitai savaitei ketinu uzsirasyti pas gydytoja, net pati nezinau kam, tiesiog dar karta kad paziuretu echoskopu ir aisku pamatys vel nauja brestanti folikula, pasakys laukit, ir vel sekmingai sulauksiu menesiniu sad.gif , taip buna visada. Neturiu jokio plano kaip man toliau elgtis.
Zinot mergaites, dabar jau labai labai pradejau ir as galvoti apie laparoskopija. Nes daugiau nebeturiu kokiu tyrimu darytis. Tai jei kazkas man yra, tai gal laparoskopijos metu atras?? O gal ir nieko nera, tai gal pasidarius laparoskopija pagaliau nusirmaninsiu? Gal tikrai pati save blokuoju psichologiskai? Nezinau ka man daryti ir kaip surast ramybe.
Slyvute, dar kart sveikinu tave su gerom ziniom kuriu labai laukiau. Puiku thumbup.gif
Atsakyti
Saunu Slyvute, pasirodo tai tk laiko klausimas... smile.gif
Tikiuosi, nesigaili, kad pasidarei laparaskopija, nes jauciuosi tave pakursciusi operacijai wink.gif
Atsakyti
Labai sveikinu Slyvute. Tai gal pranešk Azanovui naujienas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 16, 09:22)
Na va, as jau namie smile.gif.
Naujienos mano is tiesu geros. Nieko pas mane nerado: nei uzdegimo, nei endometriozes, ABU kiausintakiai praeinami (gimdos nuotraukoj praeinamas tik vienas, vadinasi tikrai kitas tiesiog uzspazmavo), jokiu saaugu nera, kiausides grazios, vienoje kiausideje susiformaves grazus geltonkunis, kas rodo pilnaverte ovuliacija. Zodziu visi aplankyti ateje gydytojai kartojo, kad esu absoliuciai sveika thumbup.gif. Operavo mane gyd. Kirilova. Tiesa iki pat operacijos as nezinojau, kas mane operuos, suzinojau tik po operacijos (nebuvo nuspresta), todel kisio tiesiog neturejau kam duoti. O anesteziologas irgi is vakaro nepasirode, susitikimo pries pat operacija. Narkozes jis man brangesnes nesiule, taigis matyt gavau pacia prasciausia, nors pasekmiu jokiu nejauciu. Na gal tik labai pecius skauda, bet tiksliai nezinau, ar cia nuo narkozes, ar nuo duju, kurias leido operacijos metu, nuo patirto kruvio. Labai patenkinta likau aptarnavimu, saunios sesutes ir gydytoja Miezeniene buvo atejus aplankyti thumbup.gif, labai rupestingai ir maloniai su manim bendravo. Nusprendem toliau bandyti inseminacijas, nes siai dienai mano nepastojimo priezastys neaiskios. Stai tokia mano laparoskopijos istorija smile.gif.

Na, mergaites, užkniso mane dabar jau galutinai tie parapsichologai ir burtai. Aš taip ir maniau, kad čia grynas briedas. Įsitikinau jau 2 kartus iš rimto. Tikrai Azanovui linkėjimus reikia pasiųsti.
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 16, 10:28)
Labai sveikinu Slyvute. Tai gal pranešk Azanovui naujienas biggrin.gif

As pritariu. Si syki aiskiaregys ne itin aiskiai mate. Gerai, kad pasidarei tyrimus. O kiek stimuliaciju jau dare????

Miau
Atsakyti
Sveikutės ...Jums rašo mama, kuri savojo vaikelio laukė ... 9 metus... tačiau aš jį turiu. Taip , kad nepraraskite vilties . Per visą tyrimų laikotarpį man buvo atliktos 3 gimdos organų nuotraukos . Pati sutikau su mikrochirurgine operacija - nors visiškai buvo neaišku ar ji reikalinga . Operacijos metu pamatė , kad kiaušintakiai apsiraizgę aplink žarnas. Teko operuoti abu kiaušintakius ir pašalinti vieną kiaušidę . Dešimtbalėj sistemoj davė tik 3 balus ,kad galėsiu pastoti . Po operacijos sutriko ovuliacija -tad teko suleisti ampulę , iššaukiančią ovuliaciją , vaistų. Tai buvo lemtinga diena , nes būtent tada buvo pradėtas mūsų sūnus . Jei įdomu - išsamesnį straipsnį rasit "Mamos žurnale" 2004m. birželio mėn.Nr.6 Nepraraskite vilties wink.gif
Atsakyti