Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Slyvute, laikau už tave kumščius. Didelės Tau Sėkmės.
Atsakyti
Slyvute, saunuole, kad pasiryzai.

tikiuosi, kad viskas Tau bus gerai.

laimingai.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 02, 18:06)
O tai kaip ten su tuo narkozes nusipirkimu, tipo susimoketi is anksto (i kisene duoti), nelabai as sitoj vietoj kertu.
Ir dar norejau pasitikslint, kiek Jus visgi mokejot uz visa sita "malonuma"?
Papildyta @ [mergetime]1086192497[[b]*liuka rgetime] [/b]
Paiduke, nemaciau tavo atsakymo.
Tai tu is karto, pries operacija susimokejai. Oh, koks gi man sunkus pinigu teikimo procesas, neisivaizduoju kaip tai daroma.

Slyvute, aisku uzjauciu del tu visu operaciju ir bedu, bet ir man taip buvo. Nebijok, pasidarysi ir viska suzinosi. Pinigus del narkozes duok is karto, nes as kvaile padaviau po operacijos, tai gavau tokia doze narkozes, kad dvi dienas leipejau. Vat, nebijok daug po jos suzinosi, man pasake net gi tai is kurios kiausides labiau tiketis geru kiausineliu. Sutvarkys tave ir paleis. Lauksim taves planuojanciu skyrelyje. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Evasa @ 2004 06 06, 10:28)
Ilindau trumpam - mano kiausintakius "paremontavo" (Klimas ir Miezeniene thumbup.gif, kaip ir visas personalas skyriaus), psichologine busena nerealiai pagerejo rolleyes.gif , kazkaip net akyse nusvito (o gal tiesiog vasara atejo) biggrin.gif
Ryt atgal i ligonine, gal isims siulus ir paleis, labai tikiuos!

Na va kaip saunu-dabar laukiam 2.gif
Atsakyti
Evasa thumbup.gif
Tu mane ikvepei dar labiau darytis laparoskopija.
Tik gaila, bet man nepavyko iki galo issigydyti grybelio ir sumazinti leukocitu, todel dar savaitele gersiu vaistukus ir kita sekmadieni (jei galu gale issigydysiu) guluosi i ligonine. Tiesa, operuos mane kazkokia Kirilova (ne Miezeniene), kazkaip liudna, nes visiskai nieko apie ja nezinau sad.gif, bet tikiuosi viskas bus gerai smile.gif.

O del tu bendru tyrimu (kur pergyvenau), tai viska pasidariau per viena diena thumbup.gif, tik atsakymus rytoj ryte pasiimsiu.

Mergaites, patarkit, ka reikia su savim pasiimti i ligonine - tapkes, chalata, ka dar? Nu net neisivaizduoju g.gif.

Atsakyti
Slyvute, pasiimk dar savus rubus, naktinukus ar pizama, dantu prieziurai, kremus, kosmetikos, paskaityti ar kryziazodziu kokiu, nagus susitvarkyk, man liepe net nagu laka nusivalyt desines rankos smiliu - prie jo jungia aparaciuka ir ziuri pulsa ar ten kazka. Siaip tikrai nebijok, geru proceduru apturesi, paklizmuos pora kartu, nuskus, taip kad geriau namie nusiskusk, jei nenori kad su valdiskais skustu. Viskas bus gerai, pamatysi. tongue.gif Laikau uz tave kumstelius. O grybeli ir as gydziausi pries pat operacija, del to grybo ir man operacija nukele. g.gif
Greit viskas praeis ir lauksim taves cia su naujomis viltimis thumbup.gif
Atsakyti
Slyvute,pasiimk šlepetes,chalatą ,rankšluostį,įsimesk paketų ,nes gali pakraujuot po operacijos.Aišku ,reikia asmens higienos priemonių.Šiaip daiktų daug nereikia ,nebus laiko jais pasinaudot.Aš buvau pasiimus treninus lengvus,bet niekada neužsivilkau-užteko naktinių ir chalato.Maisto nesivešk jokio,vis tiek iš pradžių nieko neduos ,o paskui ,jei labai norėsi ,atneš lankytojai.Turėk negazuoto mineralinio vandens.
Būtinai pasiimk knygą arba kryžiažodžių (aš net 5 žurnaliukus išsprendžiau).Jei ką nors prisiminsiu ,parašysiu.

Atsakyti
Sveikos, na va tik savaite neuzsukau pasiziuret kaip jus gyvuojat, o cia pokalbiai virte verda:) kita savaite jei viskas gerai gulsiuosi laparaskopijai. Siek tiek bijau, bet reikia tiketis kad viskaas bus gerai... Tikekimes ir gydyt. Vanagas fainuolis...
Sekmes:_
Atsakyti
QUOTE (sarli @ 2004 06 08, 13:02)
Sveikos, na va tik savaite neuzsukau pasiziuret kaip jus gyvuojat, o cia pokalbiai virte verda:) kita savaite jei viskas gerai gulsiuosi laparaskopijai. Siek tiek bijau, bet reikia tiketis kad viskaas bus gerai... Tikekimes ir gydyt. Vanagas fainuolis...
Sekmes:_

Sarli,

Vis laukiau kol tau kas kitas atsakys - juk reikia duoti ir kitoms pasireiksti tongue.gif
Bet ziuriu kad as cia jau pasidariau "sam sebe rezisior", nu tai ir toliau pasisnekesiu su protingu zmogum laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Sekmes tau dideliausios, isivaizduoju ta nerima pries operacija, primink ka darys - diagnostika ar ka nors "taisys"?
Atsakyti
Ginekologe sake-laparsakopija, tai manau tik diagnostika.....hmm smile.gif o taisys manau vaistas. Nors tiksliai nezinau smile.gif
Atsakyti
Laparoskopija yra 2 in 1 - jei ka ras, tai za odno ir pataisys smile.gif
Atsakyti
Na kagi, keliom dienom atsisveikinu, rytoj guluosi laparoskopijai. Nors tepinelis nebuvo idealus, bet bent gimdos kaklelio blogasias bakterijas visas pavyko isnaikinti, liko tik siek tiek daugiau normos leukocitu, bet tikiuosi tai nepakenks. Iki smile.gif.
Atsakyti