Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Slyvute, visus tuos tyrimus tau padarys ligonineje, jei nespesi, tik greiciausiai reikes kazkiek uz tai moketi (bent jau taip man sake Greitosios pagalbos ligonineje). O kur tave guldo?
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 06 02, 17:33)
O kur tave guldo?

Man tai sake,geriau pasidaryti poliklinikoj,nelabai matyt megsta tu kurie nepasidare
Na o guldys,tai aisku raudonam kryziui(dabar vadinasi kitaip-Vilniaus universitetiniu santariskiu kliniku centro filialas),nebent nepati Miezeniene darys
Atsakyti
ikisau nosi ijusu pokalbi.man kai dare lapraskopija,padare tik kraujo ir slapimo tyrimus daugiau jokiu.tiesa as is siauliu,pas jus vilniuj ir kaune viskas kitaip.po operacijos randeliai siokie tokie liko,o dabar kai esu nescia tai jie pasidare didesni ir labai tamsus,bet tikiuosi kad po gimdymo pranyks wub.gif
Atsakyti
Mane tai i Raudona kryziu guldo, o del tu tyrimu gal zinai kam jie reikalingi?
Na kraujo grupe ir Rh faktorius kaip suprantu, jei netycia kokia komplikacija, kad zinotu kokia ta grupe. O kiti? As vat galvoju, jei kuris is tu tyrimu blogas butu, tai ka tada reiktu nukelti laparoskopija ar visgi tie tyrimai kazkokiam apsidraudimui komplikacijos atveju?
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 02, 18:40)
Mane tai i Raudona kryziu guldo, o del tu tyrimu gal zinai kam jie reikalingi?

Tiesiog yra matyt patvirtintas privalomu tyrimu sarasas pries operacija - taip, jie apsidraudzia, kad galima operuoti, t.y. nera rimtu sveikatos sutrikimu, manau tai normalu ir netgi labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (laimuze @ 2004 06 02, 17:39)
man kai dare lapraskopija,padare tik kraujo ir slapimo tyrimus daugiau jokiu.

Nu man sake situs galiu privaciai tarkim Normedoj pasidaryti, o kitus jei jau nespesiu, tai nebutina.
Idomu kiek tokie tyrimai privaciai kainuotu, kaip tai gaila pinigeliu, kai poliklinikoj nemokamai daro.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 02, 05:48)
Mergaites, kurios daretes laparoskopija, parasykit, kokie liko randai: kokio dydzio ar labai matosi. Ypatingai idomu kaip atrodo randas, kuris ties bamba. Gal kazkur minejote, bet jei nesunku pasikartokite dar karta.
Ir dar gal kas zinote, ar randus apskritai galima veliau panaikinti, pvz. lazerio pagalba ar jie taip ir lieka visam gyvenimui?

Vieni juokai tie randai, aš gi 2 kartus operuota, o randai puošia žmogų, pažiūrėk kokį randą turi dainininkė Anastacia (aš ją dievinu) kiek babkių turi, o akivaizdžiai rodo ir nedaro jokių plastinių operacijų, nenešioja linzių, o gražiai prisiderina akinius ir atrodo kietai. Be to, Slyvute, aš dar ir bamboje auskarą turiu, tai net nesimato tų randų, o be to jie man visai gražūs, parodo, kiek aš daug išgyvenau, kol tikiusi pasieksiu tikslą. Galėsim visos pademonstruoti, kai susitiksim. laugh.gif
Atsakyti
Sie visi tyrimai,kaip man sake, labiau reikalingi anesteziologui,jis pagal juos ivertina kokia parinkti tau doze narkozes.Visi tie RH faktoriai,kraujo grupe,reikalingi tam,kad jei reiks perpilti krauja,kad jau zinotu kokio reikia,paskui daro kraujo tekejima,kresejima,jie irgi reikalingi operacijai(nes jei kraujas nekresa,tai negerai),po to slapimas(pas mane kazko perdaug buvo,tai klause ar su inkstais viskas gerai,bet as per menesines dariau,tai sake galejo del to buti,kazko perdaug)
Atsakyti
Nu bet ir nagli jie - taigi viska gali ligonineje padaryti...
Atsakyti
Vilte, gal ir taip. Gal ir nera jau tie randai tokie baisus, tiesiog pirma operacija man butu - pirmi randai - tai ir pergyvenu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 06 02, 17:46)
Nu bet ir nagli jie - taigi viska gali ligonineje padaryti...

jei atvaziuoji ekstra atveju,tai ir padaro,o kai planuotai viskas,tai juk nesunku pasidaryti ligoninej.As kai gulejau,viena mergina atvaziavo be tyrimu,tai jie labai nepatenkinti buvo,bet padare
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 02, 17:48)
Vilte, gal ir taip. Gal ir nera jau tie randai tokie baisus, tiesiog pirma operacija man butu - pirmi randai - tai ir pergyvenu smile.gif.

Viskas bus gerai,svarbiausiai kad rezultatas butu nestuke.gif ,o po 9 men 2.gif ,o gal ir 2 2.gif 2.gif
Atsakyti