Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Slyvute, man dare laparoskopija pries 4 menesius, tiesa as neturejau pasirinkimo, nes buvo ekstra atvejis,t.y. negimdinis nestumas, as net neturejau jegu paklausti apie randus,ne tai rupejo, bet jei nebutu buve butinybes, tai irgi buciau pergyvenus del randu ir visai be reikalo. Tie randukai tikrai mazi, ju net nesiuna, tik uzklijuoja, tai po to 2 dienas vaikscioti sunkiau ir viskas, o dabar, kai praejo 4 men. liko tik taskiukai, reikia labai jau idemiai ziureti, kad iziuretum, o tas kur per bamba, tai net labai simpatiskas smile.gif smile.gif smile.gif , aisku tik pati ji ir matau smile.gif smile.gif Taip, kad dabar drasiai vaikstau super trumpom maikutem nuoga bamba smile.gif smile.gif Taip, kad tikrai nera ko bijoti!
Atsakyti
QUOTE (paki @ 2004 06 02, 07:59)
Taip, kad dabar drasiai vaikstau super trumpom maikutem nuoga bamba smile.gif smile.gif

Vat as ir pagalvojau apie trumpas maikutes smile.gif
O kas tave operavo?
Atsakyti
Mane operavo Antakalnio klinikose gyd. Gediminas Mecejus, sako, kad jis geriausias sioje srityje. Kaip daktaras jis tikrai geras, kaip zmogus linkes mazai sneketi, nieko nedasakyti iki galo reikia ji kamantineti ir labai megejas pajuokauti smile.gif
Atsakyti
Slyvute, tie randukai labai maži ir labai greitai blunka (čia po pirmosios laparoskopijos), tačiau man dėl negimdinio neštumo atlikta ir antroji. Taigi, darė visai per gal 1 milimetrą nuo tų randelių naujus pjūvius, todėl dabar tapo ryškiau matoma, bet vistiek nieko baisaus. O prie bambos visai nesuprasi, kad kas būtų daryta, kadangi ten viduje ir taip raukšlelės. Tikrai nebijok, jokių plastinių dėl šių randelių nereikia.
Atsakyti
Na va, buvau pas gydytoja ir nutarem daryti laparoskopija. Siandien vakare einu pasidaryti bendra tepineli ir jei jis bus geras tai jau pirmadieni guluosi i ligonine, o antradieni operuoja. Kaip man baisu huh.gif, net neisivaizduoju kas ir kaip, na bet dar kol neturiu atsakymo del tepinelio, tai labai ir negalvoju.
O siaip jokio uzdegimo gydytoja kol kas neitaria, sakiau kad tipo skauda (nors neskauda), tada ten visaip maige, bande uzciuopti, bet kol maige skaudejo desine puse (priesingai nei Azanovas sake), o kaire visai neskaudejo. Na, ziuresim, ka tepinelis parodys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slyvute: 02 birželio 2004 - 13:09
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 02, 13:08)
Na va, buvau pas gydytoja ir nutarem daryti laparoskopija.

O tau Miezeniene pati darys laparaskopija?
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 02, 14:23)
O tau Miezeniene pati darys laparaskopija?

Na manau, kad su Klimu kartu, nors tiesa pasakius nezinau.

Tepinelis man parode grybeli ir padidejusi leukocitu kieki, todel reiks dabar ji issigydyti ir tik tada laparoskopija. Jauciu, kad iki pirmadienio nespesiu visu tyrimu susirinkti, todel prasysiu, kad atidetu.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 02, 15:42)
Na manau, kad su Klimu kartu, nors tiesa pasakius nezinau.

Tepinelis man parode grybeli ir padidejusi leukocitu kieki, todel reiks dabar ji issigydyti ir tik tada laparoskopija. Jauciu, kad iki pirmadienio nespesiu visu tyrimu susirinkti, todel prasysiu, kad atidetu.

na tai,kad as is kazkokios merginos girdejau,kad atseit Klimas laparaskopiju nedaro,na ten kur tik skylutes,o iskarto pjauna pilvuka ,ir tada viska pamato kas negerai,nes atseit laparaskopija netokia informatyvi,kaip pats prasipjovimas ir pasiziurejimas,kas ten gero rolleyes.gif ,na bet gal jie ir daro laparaskopijas g.gif
O jei tyrimas blogas,tai ir nedarys tau laparaskopijos sad.gif ,na nebent iki pirmadienio issigydysi g.gif
Atsakyti
As irgi girdejau, kad Klimas laparaskopiju nedaro - ne tiek del savo pomegio operacijoms, o tiesiog del specializacijos. Kai as lankiausi pas Klima ir man reikejo laparaskopijos, Klimas mane siunte pas kita gydytoja (tiesa, as laparaskopijos, kurios metu turejo salinti kiausintakius, atsisakiau).
Nu va as irgi paskambinau i klinika - irgi reikes vaistukus vartoti, nes yra kazkokiu bakteriju ir kaip visada per daug leukocitu gimdos kaklelyje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva_B.: 02 birželio 2004 - 16:16
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 06 02, 16:13)
As irgi girdejau, kad Klimas laparaskopiju nedaro - ne tiek del savo pomegio operacijoms, o tiesiog del specializacijos. Kai as lankiausi pas Klima ir man reikejo laparaskopijos, Klimas mane siunte pas kita gydytoja (tiesa, as laparaskopijos, kurios metu turejo salinti kiausintakius, atsisakiau).
Nu va as irgi paskambinau i klinika - irgi reikes vaistukus vartoti, nes yra kazkokiu bakteriju ir kaip visada per daug leukocitu gimdos kaklelyje...

Na va,reiskias as tikrai neprisigalvoju del tos laparaskopijos,jei jau Daiva sako,tai reiskias tiesa thumbup.gif
O pas mane leukocitu kiekis beveik visada perdidelis,bet man sake,kad tai del zaizdeles kaklelyje(ektopijos),pas mane isviso isskyru buna visada nemazai,tai man sake ,kad ir tai del tos zaizdeles
Atsakyti
Jo, tai kazi kas man tada ta laparoskopija darys g.gif. Gal tada Miezeniene.
O del tepinelio tai vat bandysiu per tris dienas issigydyti, israse kazkokius brangius vaistukus, kuriuos tik tris dienas reikia vartoti ir tada kontroliniam tepineliui sestadieni pas Miezeniene vel eisiu. Vat as tik pergyvenu, kad kitu tyrimu nelabai spesiu pasidaryti: kraujo, slapimo, kardiograma, plauciu rentgena, kraujo grupe ir Rh faktoriu huh.gif. Tik rytoj vakare pakliusiu pas gydytoja poliklinikoje, speju tik penktadieni padarys tyrimus ir geriausiu atveju atsakymai bus tik pirmadieni.
Ko tai abejoju, ar spesiu taip susisukti, dar aisku ir infekciju galiu nespeti issigydyti.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 06 02, 17:24)
Jo, tai kazi kas man tada ta laparoskopija darys g.gif. Gal tada Miezeniene.
O del tepinelio tai vat bandysiu per tris dienas issigydyti, israse kazkokius brangius vaistukus, kuriuos tik tris dienas reikia vartoti ir tada kontroliniam tepineliui sestadieni pas Miezeniene vel eisiu. Vat as tik pergyvenu, kad kitu tyrimu nelabai spesiu pasidaryti: kraujo, slapimo, kardiograma, plauciu rentgena, kraujo grupe ir Rh faktoriu huh.gif. Tik rytoj vakare pakliusiu pas gydytoja poliklinikoje, speju tik penktadieni padarys tyrimus ir geriausiu atveju atsakymai bus tik pirmadieni.
Ko tai abejoju, ar spesiu taip susisukti, dar aisku ir infekciju galiu nespeti issigydyti.

As kai dariau tyrimus,tai pas gydytoja nulekiau treciadieni diena,prirase siuntimu tyrimam,pasidariau ta pacia diena rentgena ir kardiograma(jie ilgiau dirba),o is ryto (iki 9val reikia priduoti tyrimus,pas mus poliklinikoj)pridaviau savo krauja,atsakymu vaziavau pirmadieni ryte, kai kurie tyrimai per viena diena,kai kurie per dvi padaromi
Ir pirmadieni atsiguliau,antradieni operacija
Atsakyti