Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Sveika Sarli,

Labai uzjauciu - trys metai tai jau nemazai sad.gif
Bet gal musu skyrelis pades tau ka nors daugiau suzinoti ir tikrai jau pagelbes, kai bus liudna wink.gif O kai pagaliau tapsi nestuke.gif , su dudu orkestru islydesim pas nestukes laugh.gif

O kodel tau pasiule daryti laparaskopija, ar jau dare kazkokius tyrimus, jau yra itarimu, kad "viduj" kazkas negerai?
Atsakyti
QUOTE (sarli @ 2004 05 27, 08:34)
esu naujoke siame forume

Sveika prisijungus clap.gif .

manau, kartu pajėgsime įveikti savo bėdas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Man laporaskopija dare rugsejo pradzioje ir as pastojau gruodzio gale. As tai labai dziaugiuosi ir tikrai galeciau rekomenduoti gydytoja Povila Vanaga jis dirba Krikcioniu ginekologiniam skyriui (Traku gatveje). Ir patikekit manim kiek zinau sake jo auksines rankos. Kiek priliecia moteru su savo rankom tiek ir pastoja taip snekejo gydytojai kai gulejau su gresenciu ir manogiminaite kuri dirbo su juo virs 7 metu. As linkiu kad ir jus kurios darotes laporaskopijas greiciau pastotute ir butute laimingos galedamos susilaukti vaikeliu.
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 05 27, 08:45)
Sveika Sarli,

Labai uzjauciu - trys metai tai jau nemazai sad.gif
Bet gal musu skyrelis pades tau ka nors daugiau suzinoti ir tikrai jau pagelbes, kai bus liudna wink.gif O kai pagaliau tapsi nestuke.gif , su dudu orkestru islydesim pas nestukes laugh.gif

O kodel tau pasiule daryti laparaskopija, ar jau dare kazkokius tyrimus, jau yra itarimu, kad "viduj" kazkas negerai?

Na vakar buvau pas ginekologe, papasakojau jai savo nusiskundimus ir pan. Ji istyre mane echoskopu (berods) na ir atsizvelgus i visus simptomus, mano 3m. termina per kuri nepastojau, ir tai kas ten matesi echoskopuojant pasiule kaip galim agreiciau pasidaryti sia operacija. Be to pridure, kad po sios operacijos bus aiskesnes nevaisingumo priezastys ir daugiau galima apie tai pasakyt. Vyras istirtas, pas ji viskas gerai. Be to vakar kai tyre tuo aparciuku sake kad gimda padidejusi,na ir yra kazkas negerai. Desines kiausides jai nepavyko pamatyt , sake kad gimda uzsilenkusi ir trukdo. Ir dar itaria endometrioze arba and..... (del terminu nesu isitkinusi). Tai va tokios tokeles. O vaikuciu nerealiai noriu... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (rakarma @ 2004 05 27, 11:14)
Sveikos. Man laporaskopija dare rugsejo pradzioje ir as pastojau gruodzio gale. As tai labai dziaugiuosi ir tikrai galeciau rekomenduoti gydytoja Povila Vanaga jis dirba Krikcioniu ginekologiniam skyriui (Traku gatveje). Ir patikekit manim kiek zinau sake jo auksines rankos. Kiek priliecia moteru su savo rankom tiek ir pastoja taip snekejo gydytojai kai gulejau su gresenciu ir manogiminaite kuri dirbo su juo virs 7 metu. As linkiu kad ir jus kurios darotes laporaskopijas greiciau pastotute ir butute laimingos galedamos susilaukti vaikeliu.

Man pasiule irgi pas vanaga operuotis:) Ginekologe dirbanti krikščioniškuose gimdymo namuose ji rekomendavo. Zinoma esant tokies atsiliepimams atsiranda ir daugiau pasitikejimo. Noreciau pkalaust, koks pasiruosimas pries operacija ir po jos, kaip ten viskas vyko? Reikalinga depilicaija ir t.t.?
Atsakyti
Mane operavo pirmadienio ryta apie 2 val. nieko nemaciau nieko negirdejau nes buvau su narkoze. pagulde sekmadieni apie pietus ir liepe nieko nevalgyti o geti negazuoto vandens maziausiai 4 litrus. Po operacijos iki ryto gulejau po operacineje palatoje iki ryto o paskui perkele i palata. Namo isleido ketvirtadieni. siap tikrai labai malonus gydytojas. Ir kiek zinau tai ir man paciai buvo po operacijos visos labai malonios sesutes yra. jei dar kas neaisku klausk
Atsakyti
QUOTE (rakarma @ 2004 05 27, 11:37)
Mane operavo pirmadienio ryta apie 2 val. nieko nemaciau nieko negirdejau nes buvau su narkoze. pagulde sekmadieni apie pietus ir liepe nieko nevalgyti o geti negazuoto vandens maziausiai 4 litrus. Po operacijos iki ryto gulejau po operacineje palatoje iki ryto o paskui perkele i palata. Namo isleido ketvirtadieni. siap tikrai labai malonus gydytojas. Ir kiek zinau tai ir man paciai buvo po operacijos visos labai malonios sesutes yra. jei dar kas neaisku klausk

O ar reikejo moketi ar davei kiek nors i "kisene"? Siaip kiek sake pas ji ilgos eiles, tad ar pries operacija dar reikejo ilgai laukti? Beje ar reikia susitvarkyt (depiliacija) intyme vietele? ka galetum patart, kaip pasiruost?
Atsakyti
Siap visos malonios ten sesutes. As nezinojau nieko, bet patarsiu susitvarkyti ta vieta, nes ten skuta "rusiskai peiliukai" paskui siap mane isbere ir skaudejo kaip skuto. Tai patariu susitvarkyti. Siap as penktadieni nuvaziavau jis paziurejo ir sekmadieni pagulde. Siap nezianu as vaziavau su pazystama gal del to jis taip greit pagulde kur pasakojau kad ji dirbo su juo. Mokejau Bet ne tiek kiek eina ten stafke. Daktarui daviau po operacijos 200 lt. o kur narkoze duoda 50 lt. Kiek snekejau su ten gulincio tai duoda ivairiai kitos visai neduoda pagal galimybes.
Atsakyti
Buvau pas Klima siandien,iseme siulus,nors Miezeniene sake,kad koki penktadieni turetu tik isimti,o jis sako,siulai savo darba atliko,galima isimti,na ir liepe man issiprauti su muilu ta randa,ogi ziuriu ohmy.gif ,ten per viduri visiskai pavirsius dar nesuauges(mesyte dar sviezia matosi laugh.gif ),bet issimaudziau vistiek,truputi pagriauze muilas,bet nieko,o po maudyniu sake eiti pries saulute pasidegint,kad sasas uzsidetu,bet kur ta saulute sad.gif ,kad visur debesys(bent jau Fabijoniskese),vos kartais islenda

O kaip Jus galvojat g.gif merginos, jei deginimuisi saulutes nera,ar galima eiti i soliariuma(gal toks pats bus efektas)?
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 01, 14:40)
O kaip Jus galvojat g.gif merginos, jei deginimuisi saulutes nera,ar galima eiti i soliariuma(gal toks pats bus efektas)?

Hm..., teoriskai tuertu buti tas pats g.gif
Na jei ka, tai Karoliniskese saulute sviecia laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Smagu, kad jau gyji smile.gif
Atsakyti
Niekur tu neik į soliariumą, nes randas liks labai tamsus.
Atsakyti
Mergaites, kurios daretes laparoskopija, parasykit, kokie liko randai: kokio dydzio ar labai matosi. Ypatingai idomu kaip atrodo randas, kuris ties bamba. Gal kazkur minejote, bet jei nesunku pasikartokite dar karta.
Ir dar gal kas zinote, ar randus apskritai galima veliau panaikinti, pvz. lazerio pagalba ar jie taip ir lieka visam gyvenimui?
Atsakyti