Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Sveikutes,

as rytoj vyksiu darytis gimdos nuotraukos ir, kaip bebutu keista, kuo toliau, tuo labiau bijau. Neisivaizuoju, nei kaip daroma, nei kiek trunka, nei is viso nieko... blink.gif

Ir dar sesute kai mane registravo, kazkodel pasake, kad bus daroma su narkoze... ohmy.gif

Bukite geros, pasidalinkit savo patirtim, kurioms dare sita nuotrauka. smile.gif Ar reikia man bijoti?

Atsakyti
QUOTE (Laiminga @ 2004 05 26, 09:33)
Sveikutes,

as rytoj vyksiu darytis gimdos nuotraukos ir, kaip bebutu keista, kuo toliau, tuo labiau bijau. Neisivaizuoju, nei kaip daroma, nei kiek trunka, nei is viso nieko... blink.gif

Ir dar sesute kai mane registravo, kazkodel pasake, kad bus daroma su narkoze... ohmy.gif

Bukite geros, pasidalinkit savo patirtim, kurioms dare sita nuotrauka. smile.gif Ar reikia man bijoti?

Laiminga, tikrai nereikia, o ypac jei darys su narkoze smile.gif

Visos labai skirtingai jauciasi, vienoms tik nemalonu, kitoms truputi paskaudam man tarkim paskutini karta is viso beveik nieko nesijaute.

Taciau jei tau zada darytu su narkoze, tai ir is viso nieko nepajausi. Man kazkada su narkoze dare Medicinos diagnostikos centre - labai patenkinta buvau smile.gif

O siaip tai sekmes, geriau jau rupinkis nuotraukos rezultatais, o mes uz tave spygas laikysim wink.gif
Atsakyti
Laiminga,aš po šios nuotraukos jaučiaus gana gerai(na,nebuvo malonu,bet ir nieko tragiško).O jei tau dar ir narkozė,tai būk visai rami.
Lauksim gerų rezultatų.
Atsakyti
Man darė Miežėnienė 2 kartus ir skaudėjo pakenčiamai, bet tikrai norėčiau, kad darytų su narkoze - visai nieko nejaustum. O po nuotraukos padarymo, kai nustoja leisti kontrastą, visai neskauda. Laikykis.
Atsakyti
Aciu, Daiva B. (ir visoms kitoms), ramiau dabar. smile.gif

O tai kazkokia durna panika buvo uzejus. Zinoma, kad rezultatai rupi labiausiai, gal kaip tik del ju ir neramu... Bet cia jau ne nuo manes priklauso.

O po nuotraukos su narkoze mane is karto isleis ar reikes ten ilgai tunoti?

Ir aciu uz spygas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiminga: 26 gegužės 2004 - 09:10
man ir gi dare medicinos diagnostikos centre, bet be narkozes. Dare Alisauskas, labai svelniai ir neskausmingai. Apib8dinciau, kad nemalonu, bet pakenciama. bet cia turbut labai individualu. yra kas ir nualpsta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anelija: 26 gegužės 2004 - 09:11
Laiminga, na gal pusvalandį pasiūlys pabūti ir pailsėti. Man po kiaušialąsčių paėmimo ir tikrai ilgesnės narkozės po 30 min. leido išvykti.
Atsakyti
QUOTE (Laiminga @ 2004 05 26, 10:08)
O po nuotraukos su narkoze mane is karto isleis ar reikes ten ilgai tunoti?

Laiminga, narkoze ne bendra, visame procese dalyvausi, tik nieko nejausi, gal net leis monitoriuje ziureti, kaip kontrastas prateka.
Po proceduros is karto paleidzia, na nezinau tik kaip su vairavimu - tuomet dar nebuvau vairuotoja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 05 26, 09:14)
Po proceduros is karto paleidzia, na nezinau tik kaip su vairavimu - tuomet dar nebuvau vairuotoja laugh.gif

Tai gerai, reikes antra puse issikviest, kad parveztu... Bus ir jo indelis reiksmingas siame procese... biggrin.gif
Atsakyti
O as po tos proceduros su drauge i kavine ejau. po to dar kiek namie patupejau ir dar i vakarines paskaitas nuejau. nepasakysi, kad jauciausi labai gerai, bet ir neblogai. ir aisku vairavau. bet man naturaliai dare, narkozes net nesiule.

o forumas ir man labai padejo, zinau kas ta per procedura, nebuvo taip baisu. tik paketa pamirsau pasiimti, kaip kazkas rekomendavo, tai ten vietoj suselpe.
Atsakyti
QUOTE (Anelija @ 2004 05 26, 09:18)
o forumas ir man labai padejo, zinau kas ta per procedura, nebuvo taip baisu. tik paketa pamirsau pasiimti, kaip kazkas rekomendavo, tai ten vietoj suselpe.

Taip, pritariu visu 100 proc.: jei ne forumas, drebinciau kinkas iki pat proceduros... doh.gif

Sauni vietele sis forumas ir Jus visos saunios. thumbup.gif
Atsakyti
esu naujoke siame forume ir radau ji netycia, tiksliau tada, kai mane prispaude tokios pacios bedos kaip jusu. vaikelio jau 3m. norime bet negalime pastoti:) Vakar ginekologe pasiule pdaryti laparaskopija. Is pradziu labai issigandau, bet dabar pasiskaiciusi Jusu patyrimus kazkiek aprimau. ....hmm labai vaikelio noriu ir kol dar laikas manau reikia ryztis....... smile.gif
Labai faina kad tokie forumai yra ir kad yra zmoniu kurie supranta, pataria ir uzjaucia
ACIU
Atsakyti