Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Paiduke,

sveika sugrįžus biggrin.gif

aš irgi jau buvau susirūpinus, kur taip ilgai buvai dingus... sėkmingai reabilituokis thumbup.gif
Atsakyti
Paiduke, kad tau uz tavo vargus pasiustu bent dvynukus 2.gif 2.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglet: 21 gegužės 2004 - 10:55
Na, Paiduke, nemazai tau teko istvert, bet tikiuosi, kad rezultato sulauksi teigiamo wink.gif Smagu, kad gydytojai patiko, nes mane irgi tie patys operavo pries keleta metu- buvau patenkinta ju prieziura ir viso personalo demesiu, nors pinigeliu tai nei vienam neatseikejau rolleyes.gif O Miezeniene tai joooo, idomi moteriske, su savotisku jumoro jausmu, bet as tai dazniausiai nesuprasdavau ka jinai man sako, nes suvarydavo tokia greitakalbe, kad visada jos perklausdavau apie ka kalba eina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (širdute @ 2004 05 21, 11:00)
O Miezeniene tai joooo, idomi moteriske, su savotisku jumoro jausmu, bet as tai dazniausiai nesuprasdavau ka jinai man sako, nes suvarydavo tokia greitakalbe, kad visada jos perklausdavau apie ka kalba eina unsure.gif

Maniau, kad as viena nelabai suprasdavau, ka ji sneka unsure.gif . Nu pirmus kartus tai tikrai po kelis kartus perklausdavau. Dabar tai kazkaip pripratau, speju susivokti biggrin.gif.
Atsakyti
Kad jau prakalbote apie Miežėnienę tai ir aš pridėsiu: pinigus mėgsta baisiai, o jau du kartus nugydė mad.gif Vieną kartą nepastebėjo pastojimo ne vietoje, o darant IVF netinkamus vaistus skyrė mad.gif Manau, kad ji labai daug darbų apsigriebusi, dirba keliuose darbuose, tai pavargsta ir neskiria deramo dėmesio pacientėms - varo kaip konvejeriu... g.gif
Atsakyti
Na man visa ateinancia savaite,su Miezeniene reiks bendrauti,nes Klimas vaziuos lydeku gaudyti biggrin.gif
Paskaitytu cia Miezeniene,kad apie ja jokiu graziu zodziu nerasau,tai neperisinetu. rolleyes.gif
Kai pagalvoju,kad tiek teko iskesti,patikekit tikrai buvo sunku sad.gif ,ir skaudedavo labai,kai valydavo ir visa kita,gimda supjaustyta,pasiversti sunku,uzpakalis ir venos subadyti,ir dar turbut,cia ne vienintelis isbandymas,ir viskas daroma del to,kad susilaukciau leliuko 2.gif .O jeigu taip atsitiktu,kad nepavyktu jo prisisaukti,tai ka tada daryti,liudna pasidaro pagalvojus,bet viltis tikrai yra.
Jei po kokiu meteliu,dar nebusiu nestuke.gif ,tai viltis tikrai bles
Gydytojas sako,kad galesiu tureti nedaugiau du leliukus,gimdyti pati negalesiu,darys cezari,tai operacija +2 cezariai ir viskas,bet as sakau,kad svarbu gimtu sveikuciai thumbup.gif ,o dvieju tikrai uzteks(nedejuosiu jei ir tik vienas bus) wink.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 05 21, 18:07)
Paskaitytu cia Miezeniene,kad apie ja jokiu graziu zodziu nerasau,tai neperisinetu. rolleyes.gif

nemanau, kad neskaito tongue.gif

internetas juk vieša, visiems prieinama vieta dry.gif čia elgis ir kalbėti reikia taip, kaip kalbiesi, būdamas kokiam vakarėly tarp pažįstamų, bet neperdaug, žmonių.
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 05 25, 07:09)
nemanau, kad neskaito tongue.gif

internetas juk vieša, visiems prieinama vieta dry.gif čia elgis ir kalbėti reikia taip, kaip kalbiesi, būdamas kokiam vakarėly tarp pažįstamų, bet neperdaug, žmonių.

Na tikiuosi neskaito,siandien kai perisinejo,tai klausiau,kada ji visur suspeja,ir poliklinikoj dirba ir privaciai,ir operacijas kartais daro,ir visas tokias kaip as poto priziuri,i ligonine begioja,nuotraukas beveik kasdien daro.Sake pareina kokia 20val,ir jau nieko nebenori,jei ka rimciau nuveikia,tai tik ryte,nes i darba nuo 10val,o keliasi sake su vyru kartu 6val
Bet siaip ji gera gydytoja,matosi,kad daug zino,tik keistoka
Atsakyti
Apie jos ''daug žinojimą" aš jau susidariau nekokią nuomonę. Tokiems dalykams kaip forumų skaitymas laiko neturi, nes už tai niekas nemoka
Atsakyti
brangiosios mano, o kada daroma laparaskopija, kai policistines kiausides reikia subadyti (atsiprasau kad taip ziauriai, bet kazkur lyg ir skaiciau) ?

Gimdos nuotrauka ir laparaskopija - tikriausiai nera tas pats ?
Atsakyti
QUOTE (busima mamyte @ 2004 05 25, 15:13)
Gimdos nuotrauka ir laparaskopija - tikriausiai nera tas pats ?

Nera wink.gif.
Gimdos nuotrauka - tai kai pro maksti i gimda ir kiausintakius suleidziamas spec. skystis. Tokiu budu ivertinama ar pratekami kiausintakiai, ar tinkamo dydzio ir formos gimda.
Laparoskopija - tai operacija, kurios metu daromi trys nedidukai pjuviai (vienas ties bamba, du sonuose), pro juos ikisamas laparoskopas ir tokiu budu ivertinama gimdos bei kiausintakiu bukle, kiausides, patikslinama del saaugu, randeliu, endometriozes ir kt.
Atsakyti
Gimdos nuotrauka ir laparaskopija,tikrai skirtingi dalykai.Abu jie naudojami diagnostikos tikslais,o laparaskopijos budu,galima ir gydyma atlikti,pvz pasalinti nedideles cistas,subadyti kiausides(to darant nuotrauka nepadarysi).
Laparaskopija darant galima pamatyti endometriozes zidiniu,bet zinau viena atveji,kai padarius laparaskopija,matesi endometriozes zidiniai,cista,mioma,o kai buvo padaryta operacija ir istirta tie tariami endometriozes zidiniai,buvo nustatyta,kad ten ne endometrioze thumbup.gif ,taigi nevisada reikia tiketi laparaskopija
Atsakyti