Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(gutte86 @ 2009 10 05, 18:37)
Merginos, prasau patarimo  4u.gif
broliui paakiuose susidare tokie balti riebaliniai guziukai (atrodo kaip spuogiukai), bet jie neissispaudzia. Gal butu galima kuom nors patept, kad padetu? Gal pasausint reikia?


Atsinesu sena posta, nes ir man aktualu tas.... ax.gif Siaip yra net tema SM uzvesta apie tai, bet taip ir nesutaria nuo ko jie atsiranda... Va cia ta tema: TEMA

Pas mane ju keletas visada budavo, tai nelabai ir kreipiau demesi - tuo labiau, kad jie tokie giluminiai, o ne iskile i pavirsiu. Bet pastaruoju metu pastebejau, kad arba ju kiek padaugejo, arba tik nuo to, kaip jie pasikeite toks vaizdas susidaro. Bet pasikeite tuo, kad beveik visi dabar labai arti pavirsiaus, tokie kaip spuogeliai iskile (seniau budavo lygiai su oda, neiskile) ir beveik visi skaudus. Galvoju, kad gal cia jie valosi ir kyla i pavirsiu, o po to 'islys lauk' kai bus prisirpe.... Nezinau ar tas susije, bet kai pradejau naudot organiska ar naturalia kosmetika, tai man oda pradejo taisytis, tai gal ir tas blogis is vidaus lenda lauk tokiso kosmetikos pagalba.... g.gif

Bet ka daryt daugiau, tai ir nezinau - addata nenoriu badyt, kad po to bedu neprisidaryciau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 09 spalio 2009 - 16:21
i molio kauke ilasinau siekt tiek citrinos ir su vandeniu sumaisius patepiau ant ant veido,nusivaliusi kauke spuogelius ir randelius patepiau gryna citrina. kazko griauzia. gal per stipru odai? tas griauzimas toks nestiprus. ka manot?
Atsakyti
Kiek tik kartu bandau parasyti, mano pana nutempia mane nuo kompo doh.gif

Katuti, klausei apie islikusias alieju savybes muile. Apie tai yra didziausia diskusija.. Bet visu pirma priklausys nuo to, kiek gamintojas paliko to aliejaus muile. Bendras principas, aisku su isimtimis, kuo daugiau jo palikta, tuo muilas svelnesnis odai. Bet to is etiketes suzinoti negalima.
Be to neimanoma zinoti, kuris butent aliejus ten likes (is visu naudotu gaminant), o kuris pavirtes muilu.
Neziurint to, visada labiau vertinami muilai, kuriu sudetyje yra brangesniu alieju ar sviestu, pvz muilas su kakavos ar sviestmedzo sviestu laikomas svelnesniu ir naudingesniu odai.
Cia tik labai bendri principai. Viskas priklauso nuo konkretaus recepto ir gaminimo budo. Zodziu, nelabai galiu pakonsultuoti... smile.gif
Be to pardavimui gaminami muilai dazniausiai gaminami is rafinuotu alieju (tik tada ju savikaina maza ir kaina padori smile.gif). Tipine tokiu muilu sudetis: rafinuoti alyvuogiu, kokosu, palmiu aliejai.

O tas naujasis pirktas muilas tai man tikrai neatrodo vertas savo kainos smile.gif
Ir kvepeti jis neturetu, sudety juk nera nieko, kas ji pakvepintu. Kaip suprantu is sudeties, paprastas alyvuogiu muilas, dar ideta sodium laurate (kuris gaunamas is kokoso aliejaus).

Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2009 10 09, 09:53)
nuprausia makiaza man kuo puikiausiai ir lauralep nuprausia, kazkaip nelabai isivaiduoju muilo su kuriuo prausiantis makiazas atsilaikytu g.gif


is mano patirties irgi - muilas bet ka nuprausia smile.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 09, 10:18)
ka parekomenduotumet nuo uzsikimsusiu poru? inkstiru padaugejo, kazi kodel?  g.gif  prausiu ozkom su migdolais- gal man netinka?!


nesu 100% tikra (as beveik niekad nesu biggrin.gif ), bet turiu itarima, kad muilai ir man veidui netinka, del tos pacios priezasties.
Nors va skystas muilas, atrodo, tinka.
Gal priklauso nuo jo 'aliejingumo'.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 09, 12:37)
Būčiau linkusi manyti, kad tai kokio seno modelio kremas, nes Suki pakuotės visai kitokios, o ir rašo "out of stock" 4u.gif


man atrodo cia isvis ne tas suki biggrin.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 10 09, 15:46)
i molio kauke ilasinau siekt tiek citrinos ir su vandeniu sumaisius patepiau ant ant veido,nusivaliusi kauke spuogelius ir randelius patepiau gryna citrina. kazko griauzia. gal per stipru odai? tas griauzimas toks nestiprus. ka manot?


manau normalu, kad gryna citrina grauzia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 09 spalio 2009 - 17:10
QUOTE(shopingas @ 2009 10 09, 17:03)
Atsinesu sena posta, nes ir man aktualu tas....  ax.gif Siaip yra net tema SM uzvesta apie tai, bet taip ir nesutaria nuo ko jie atsiranda... Va cia ta tema: TEMA

Pas mane taip pat jie isdygsta... Kosmetologe sake, kad jie atsiranda nuo baltymu pertekliaus organizme, kad taip baltymai per oda salinasi ir kad ju nerekomenduojama spaudineti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 09, 18:20)
Pas mane taip pat jie isdygsta... Kosmetologe sake, kad jie atsiranda nuo baltymu pertekliaus organizme, kad taip baltymai per oda salinasi ir kad ju nerekomenduojama spaudineti  schmoll.gif


Nu man kazkaip vistiek keista, nes as pieno negeriu, suriu/varskes/jogurtu ir pan nevalgau, nes nemegstu ar neskanu. Pagrindiniai blatymai pas mane is vistienos, bet ir ja ne kasdien valgau. Kaip tik galvoju, kad man reikia daugiau baltymu vartot.... ax.gif

Internete rasoma, kad cia riebalu sankaupos, kurios uzsikemsa ir neturi kaip iseit... Bet niekur neparasyta tokiu tikru dalyku kaip pasalint (apart isspaudimo).
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 09, 17:01)
Katuti, klausei apie islikusias alieju savybes muile. Apie tai yra didziausia diskusija.. Bet visu pirma priklausys nuo to, kiek gamintojas paliko to aliejaus muile. Bendras principas, aisku su isimtimis, kuo daugiau jo palikta, tuo muilas svelnesnis odai. Bet to is etiketes suzinoti negalima.
Be to neimanoma zinoti, kuris butent aliejus ten likes (is visu naudotu gaminant), o kuris pavirtes muilu.
Neziurint to, visada labiau vertinami muilai, kuriu sudetyje yra brangesniu alieju ar sviestu, pvz muilas su kakavos ar sviestmedzo sviestu laikomas svelnesniu ir naudingesniu odai.
Cia tik labai bendri principai. Viskas priklauso nuo konkretaus recepto ir gaminimo budo. Zodziu, nelabai galiu pakonsultuoti...  smile.gif
Be to pardavimui gaminami muilai dazniausiai gaminami is rafinuotu alieju (tik tada ju savikaina maza ir kaina padori smile.gif). Tipine tokiu muilu sudetis: rafinuoti alyvuogiu, kokosu, palmiu aliejai.

O tas naujasis pirktas muilas tai man tikrai neatrodo vertas savo kainos  smile.gif
Ir kvepeti jis neturetu, sudety juk nera nieko, kas ji pakvepintu. Kaip suprantu is sudeties, paprastas alyvuogiu muilas, dar ideta sodium laurate (kuris gaunamas is kokoso aliejaus).


Nu jus merginos visai pribaigsit mane lotuliukas.gif noriu noriu noriu muilo dabar, net beveik pasiryzus pasidaryt, tik nemoku ir zinoma neturiu uztektinai ingridientu biggrin.gif
Cia aisku nekalbant kad man reikia gintaro milteliu, sampunu ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
Merginos padėkite iššifruoti mano akių pieštuko sudėtį, nes gerai žinomų ir blogiausių ingridientų nėra, bet dėl kitų negaliu išsiaiškinti nes nerandu iš viso savo nuorodose tokių ingridientų ax.gif

Hydrogenated Palm Kornel Glycerides, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Cottonseed Oil, Capryl/Capril, Trigliceride, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate (+/- CI75470, CI77492, CI77499, CI77510, CI77891) Mica.

Tik paryškintas man atrodo negerietis?

Ir dar klausimas, kaip jus atskiriate kurie mineralai geri, o kurie ne? Ar visi su CI nekenksmingi? blush2.gif

Sorry jei kvaili klausimai, bet noriu išsiaiškinti, nes tarkim Dr. Haucshkos pieštukas tikrai nepigus doh.gif

_______________________________
Iš dar noriu paklausti dėl to pelargonijų projekto, gal galite parašyti kaip rezultatai, ypač domina tos, kurios darėsi mišinuką krūtinei stangrinti 4u.gif

Iš anksto aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 spalio 2009 - 21:12
QUOTE(rutuk @ 2009 10 09, 19:40)
Nu jus merginos visai pribaigsit mane  lotuliukas.gif  noriu noriu noriu muilo dabar, net beveik pasiryzus pasidaryt, tik nemoku ir zinoma neturiu uztektinai ingridientu  biggrin.gif
Cia aisku nekalbant kad man reikia gintaro milteliu, sampunu ir t.t.  blush2.gif


smile.gif
nieko nera neimanomo, ar ko negalima ismokt. aisku, pasidarytum. tik pradziai nepatariu gamint su priedais. cia butu koks antras ar trecias etapas smile.gif
pradzioj baziniai muilai (aliejus, vanduo, sarmas). (galiu duoti koki paprasta recepta, jei reikes.)
o kiti pradeda aplamai nuo muilo baziu perlydymo. yra labai neblogos sudeties muilo baziu, perlydant gali pridet visko...
o pilnai gaminant muila reikia nemazai ziniu, pasiruosimo (iskaitant investavima i priemones ir t.t.) be to cia jau yra pavojus sveikatai, namu ir aplinkiniu saugumui smile.gif ir mano nuomone tikrai pats procesas nera sveika gaminanciam. zodziu, turi buti jau savotiskas ligonis... smile.gif as dziaugiuosi, kad, atrodo, jau pasveikau, net puse metu negaminau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 09, 17:01)
Kiek tik kartu bandau parasyti, mano pana nutempia mane nuo kompo  doh.gif

Bendras principas, aisku su isimtimis, kuo daugiau jo palikta, tuo muilas svelnesnis odai. Bet to is etiketes suzinoti negalima.

Be to pardavimui gaminami muilai dazniausiai gaminami is rafinuotu alieju (tik tada ju savikaina maza ir kaina padori smile.gif).

O tas naujasis pirktas muilas tai man tikrai neatrodo vertas savo kainos  smile.gif


žino, kuo tas jai baigsis - ta dėžė surys brangų mamos laiką ir jo neliks žaidimams biggrin.gif

o iš kur tą galima sužinoti? smile.gif

kaip gerai, kad dar neišmečiau etiketės lotuliukas.gif Tai jeigu ant jos parašyta, kad 40 proc. yra lauro aliejaus, tai kur mano minėtoje sudėtyje yra laurų aliejus? g.gif Dar irgi parašyta, kad iš bio alyvuogių pirmo spaudimo ir Ecocert ženklas. Tai ką tada sertifikavo Ecocert?

kaip už muilo gabalėlį, tai nevertas biggrin.gif Bet už malonumą prausiantis - vertas tongue.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 10 09, 20:46)
Merginos padėkite iššifruoti mano akių pieštuko sudėtį,


kieno gamybos čia pieštukas? Įdedu tau dar vieną duombazę, sudėti "paslėpti" kosmetikos ingredientai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 22:50)
kieno gamybos čia pieštukas? Įdedu tau dar vieną duombazę, sudėti "paslėpti" kosmetikos ingredientai  4u.gif

Manhattan toks - neįsivaizduoju dažymosi be jo doh.gif

Uoj, kažkodėl pradinį puslapį išmeta unsure.gif Žodžiu eini į "pensils" ir jis bus penktas 4u.gif Į kitų sudėtį buvau užmetusi akį, tai parabenų apstu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 spalio 2009 - 22:06
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 09, 21:36)
smile.gif
nieko nera neimanomo, ar ko negalima ismokt. aisku, pasidarytum. tik pradziai nepatariu gamint su priedais. cia butu koks antras ar trecias etapas smile.gif
pradzioj baziniai muilai (aliejus, vanduo, sarmas). (galiu duoti koki paprasta recepta, jei reikes.)
o kiti pradeda aplamai nuo muilo baziu perlydymo. yra labai neblogos sudeties muilo baziu, perlydant gali pridet visko...
o pilnai gaminant muila reikia nemazai ziniu, pasiruosimo (iskaitant investavima i priemones ir t.t.) be to cia jau yra pavojus sveikatai, namu ir aplinkiniu saugumui smile.gif ir mano nuomone tikrai pats procesas nera sveika gaminanciam. zodziu, turi buti jau savotiskas ligonis... smile.gif as dziaugiuosi, kad, atrodo, jau pasveikau, net puse metu negaminau  biggrin.gif

As visai nieko pries toki "muilo gaminimo" virusa pasigaut, trumpam smile.gif Be to kadangi neesu azartiskas zmogus tai nemanau kad labai isitraukciau i ta veikla ax.gif
Receptuko tai labai noreciau thumbup.gif jei gali i az, jei gali tai ir viesai, gal dar kuria sugundysiu blush2.gif
Ir dar butu idomu suzinot kur tu sarmo (bazes) perki muilams smile.gif Jau paziurejau kad noreciau kokiu dziovintu medetku ziedlapiu ar ko panasiai isidet biggrin.gif

Dar nuomones norejau paklaust: kuris bazinis aliejus yra "lengviausias". Manes pazystami klausinejo koki bazini alieju galetu susipilt i purskiama buteliuka g.gif Man atrodo is lengvesniu migdolu aliejus? Kas dar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 09 spalio 2009 - 22:06
QUOTE(ernesin @ 2009 10 09, 22:00)
neįsivaizduoju dažymosi be jo doh.gif


užmečiau ten akį, bet labai nesigilinau, tai sudėtis nelabai tikrai kokia sad.gif Nenori kokios Hauschkos išbandyti? Aš turėjau antakiams, tai man labai jis patiko - ganėtinai mikštas, švelniai paryškindavo. Gaila, kad pasibaigė sad.gif Bet dabar bandysiu ryškintis "milteliniu" būdu - su Everyday Minerals cool.gif
Papildyta:
QUOTE(rutuk @ 2009 10 09, 22:00)
kuris bazinis aliejus yra "lengviausias".


simondsijų smile.gif Šiandienos įspūdis, kad ir kamelijų 4u.gif
Atsakyti