Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 09:22)
taip patiko, kad sulaukusi nuolaidu ruošiuosi dar nusipirkti - į sandėliuką drinks_cheers.gif Šito muilo dėka supratau, kad prie dušo želių nebegrįšiu wink.gif


o kokia jo kaina kad net tokiam nuolaidu lauki? blink.gif
Atsakyti
Merginos sakykite kuri turite Druide gabalini muila ar jis gerai nuprausia makiaza, nes laukiu atkeliaujant su ozkos pienu bet gundausi dar ir logonos metinem putom nes raso kad prausia makiaza bet jei ir muilas nuprausia..... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 09, 10:36)
o kokia jo kaina kad net tokiam nuolaidu lauki?  blink.gif


retasis alepo, kuri katutis minejo - 39 Lt
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 09, 09:57)
retasis alepo, kuri katutis minejo - 39 Lt


dievemano..... swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 09, 10:51)
Merginos sakykite kuri turite Druide gabalini muila ar jis gerai nuprausia makiaza, nes laukiu atkeliaujant su ozkos pienu bet gundausi dar ir logonos metinem putom nes raso kad prausia makiaza bet jei ir muilas nuprausia..... ax.gif  4u.gif

nuprausia makiaza man kuo puikiausiai ir lauralep nuprausia, kazkaip nelabai isivaiduoju muilo su kuriuo prausiantis makiazas atsilaikytu g.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 10 09, 10:57)
retasis alepo, kuri katutis minejo - 39 Lt

man tai pasiseke nusipirkau su didziule nuolaida ir tai kaip muilas brangus gavosi
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 09, 09:36)
o kokia jo kaina kad net tokiam nuolaidu lauki?  blink.gif


QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 09, 10:16)
dievemano.....  swoon.gif


tu, kaip žinanti tikrąsias kainas, tokių dalykų net neklausk, taupyk sveikatą ir nervus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 10:56)
tu, kaip žinanti tikrąsias kainas, tokių dalykų net neklausk, taupyk sveikatą ir nervus biggrin.gif


jazus, einu nupusiu dulkes nuo Lauralepo muilu maiselio biggrin.gif blush2.gif

ka parekomenduotumet nuo uzsikimsusiu poru? inkstiru padaugejo, kazi kodel? g.gif prausiu ozkom su migdolais- gal man netinka?!
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 09, 11:53)
nuprausia makiaza man kuo puikiausiai ir lauralep nuprausia, kazkaip nelabai isivaiduoju muilo su kuriuo prausiantis makiazas atsilaikytu g.gif

zinok turiu toki is naujosios barmunes su metomis tai nenuprausdavo svariai, pirmus kartus 1 karta issimuilavus ranksluostis pudruotas likdavo, tai muiluodavau 2 kartus bet tada truputi sausino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 09, 10:51)
Merginos sakykite kuri turite Druide gabalini muila ar jis gerai nuprausia makiaza...

Man Druide su chlorofilais ir eukaliptais beveik visai nuplauna makijažo schmoll.gif visada turiu pieneliu prieš, arba aliejumi po prausomosi jį nusivalyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 09, 12:18)
ka parekomenduotumet nuo uzsikimsusiu poru? inkstiru padaugejo, kazi kodel?  g.gif  prausiu ozkom su migdolais- gal man netinka?!


Gal muilą vietoj ožkų naudoti? lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai molio kaukę kokią darytis.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 08, 18:11)
gal galetum isduoti sio geradario nuorodele, didelis aciu 4u.gif


Ebay vartotojo vardas: the_natural_element_store 4u.gif
Šiuo metu nieko neparduoda ax.gif

QUOTE(rutuk @ 2009 10 08, 19:31)
Dar radau toki puslapiuka ir suki krema. Gal kuri naudoja? Kokie atsiliepimai  g.gif  http://web2.sasa.com...no=103623303001


Būčiau linkusi manyti, kad tai kokio seno modelio kremas, nes Suki pakuotės visai kitokios, o ir rašo "out of stock" 4u.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 10 08, 20:40)
Kokį lūpų balzamą rekomenduotumėt žiemai? Man jau beveik baigėsi Weledos (to paties nenoriu)


Dr. Hauschka 4u.gif

Dėl Laveros šampūnų, tai labai daug kam netinka jie schmoll.gif

QUOTE(Chippie @ 2009 10 09, 00:23)
Sumer  kokie atsiliepimai apie priemones plaukams??? ir jei nepaslaptis kiek kainavo??


Mokėjau 46 USD už šampūną ir kondicionierių. Kolkas vieną kartą pabandžiau, tai žiauriai patiko, bet kolkas atsidėjau į sandėliuką, nes noriu kitas priemones pabaigti. Tai po ilgesnio naudojimo dar kartą atsiliepsiu apie šiuos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 09 spalio 2009 - 13:38
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 09, 14:37)
Ebay vartotojo vardas: the_natural_element_store  4u.gif 
Šiuo metu nieko neparduoda ax.gif
Dr. Hauschka 4u.gif
Mokėjau 46 USD už šampūną ir kondicionierių. Kolkas vieną kartą pabandžiau, tai žiauriai patiko, bet kolkas atsidėjau į sandėliuką, nes noriu kitas priemones pabaigti. Tai po ilgesnio naudojimo dar kartą atsiliepsiu apie šiuos 4u.gif

aciu, karts nuo karto reiks zvilgtelt, o sakyk koks kvapas hauschkos balzamo?ir tu siulai ar lip balm ar lip care stick? kokio tipo tavo plaukuciai? aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintėlė 24: 09 spalio 2009 - 14:31