Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 21:40)
būtiniausiai  drinks_cheers.gif

o kur tu jį pirkai? Aš kažkokio kvapo tai išvis neužuodžiu - na, kad būtų specifinis smile.gif Pauosčiau dar kartelį - visai malonus biggrin.gif Dar Ekoeko šiandien varčiau muilą su lauru (26 litai), tai išvis man jo kvapas kaip ūkiško muilo - beveik vienas prie vieno, tik kažkiek švelnesnis smile.gif


Aš pirkau via naturalis.Bet pas mane lyg tai ypatingasis. g.gif

Gal panaudojus ilgėliau užuosiu ką nors. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 08, 21:29)
Proteininis balzamas irgi "Wellments"?
Katutis pasiūlė, dabar Tu giri, jetus..nugi reikia doh.gif  biggrin.gif Tuoj mano krepšiukas bus perprogramuotas cool.gif


Jei plaukai riebūs tai Wellments sandalmedžio kaukės nerekomenduoju. AŠ irgi turėjau, tai man persunku buvo. O dabar naudoju Wellments sandalmedžio šampūną, esu labai patenkinta wub.gif Plaukai slidūs, mažiau riebaluojasi ir kas svarbiausia galvos neniežti.


Kažkam žadėjau, kad pažiūrėsiu dėl Neobio, tai tikrai ant pakuotės yra BDIH sertifikatas ir dar kažkoks kitas.
Atsakyti
Katuti,tavęs dar norėjau paprašyti, primink, kaip tavo kvepaliukai FLORASCENT ROSE kvepia? bigsmile.gif Pagal pavadinimą net nesukčiau galvos kad rožėmis,bet rašo,kad abrikosas,gvazdikėliai.Kieno kvapas labiau išreikštas? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, prisijungiu ir as prie jusu burelio wink.gif

Turiu tokia dilema neispresta del ekolog sampunu. Naudojau Eco atstatomaji sampuna, Dr Taffi silpniems planukams, bet plaukai plaunant buna siurkstus, susivelia, daug sampuno reikia, is 1 pirmo karto neisplauna plauku.. bet kai isdziuna plaukai buna svelnus, puresni, apimtis didesne, gal greiciau riebaluojasi arba vienodai.. tai net nesuprantu ar man jie netiko ar cia siu sampunu specifika tokia smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 08, 09:31)
as manau, kad si taisykle yra del to, kad labai daznai gaunasi taip, kad vos ne puse temos vien apie uzsakymus prakalbama.. kiek laiko sugaistama, o puse komentaru buna beverciai

visiskai pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(pearl @ 2009 10 08, 12:00)
as tai ber ebay bijociau turbut bandyt pirkti EA,


o as net ir nenoriu neuosciusi pirkti- man ea BUTINA pauostyti, ir dar 38 kartus pagalvoti tai kokios gi man reikia pelargonijos: is Maroko, o gal is Tuniso, o gal visdelto is Prancuzijos?! g.gif negaliu aklai, t.y. neuosciusi schmoll.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 16:15)
Gintaras ir tinka pirktiems, emulsiniams kremams, nes jos su vašku gamintame atsiskyrė hidrolatas, įmaišius gintaro.



kaip manote, tai turbut ir kitokiu dervu milteliai ne prasciau veiktu, tik jie aisku brangesni? pvz labdanas ar frankincensas wub.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 20:40)
Ekoeko šiandien varčiau muilą su lauru (26 litai), tai išvis man jo kvapas kaip ūkiško muilo - beveik vienas prie vieno, tik kažkiek švelnesnis smile.gif

vat del sito galeciau garantuoti kad yra visiskai naturalus, padarytas is 3-4 pagrindiniu komponentu, kaip kad alyvuogiu, lauru aliejus, pelenai (ar kas ten dedasi), ir jokiu skonio ir kvapo pagerintoju smile.gif tokie ir yra tikrieji muilai smile.gif


QUOTE(kryyste @ 2009 10 08, 21:54)
Kas sakė, kad neuždirbam? Va vieną užsakymą sukoperavau ir veselę išsikėliau, dabar dar vieną padarysiu ir medaus mėnesio lėksiu  lotuliukas.gif negi galvoji, kad iš algos aš čia viską  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


ziu, jei mikliai suksiesi, veseles kas menesi galesi kelti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ar SUKI naudotojos bandėt kremą su atspalviu ax.gif
tokį

kaip jis man širdį drasko - užsinorėjau nerealiai, gal būtų kokių atsiliepimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 10 08, 21:50)
Katuti,tavęs dar norėjau paprašyti, primink, kaip tavo kvepaliukai FLORASCENT ROSE kvepia? bigsmile.gif


viskuo, kaip ir aprašyta biggrin.gif Tikrai ne vien tik rožėm, nes yra juose pakankamai aiškus ir saldumas, ir aštrumas vos jaučiamas 4u.gif

QUOTE(kryyste @ 2009 10 08, 21:54)
Va vieną užsakymą sukoperavau ir veselę išsikėliau, dabar dar vieną padarysiu ir medaus mėnesio lėksiu  lotuliukas.gif


na bet tu žiūrėk - tik pora užsakymų, o koksai uždarbis bigsmile.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Irmia @ 2009 10 08, 21:59)
tai net nesuprantu ar man jie netiko ar cia siu sampunu specifika tokia smile.gif  ax.gif


sakyčiau, kad netiko 4u.gif

QUOTE(violence @ 2009 10 08, 21:59)
aha, visą dieną norėjau pasakyt, kad aš čia tą trečią vaiką ir ne šiaip sau susiorganizavau biggrin.gif


moliai kokie pelningi lotuliukas.gif Dabar eilė prie arbatos virimo visai temai susidarys biggrin.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 08, 22:25)
vat del sito galeciau garantuoti kad yra visiskai naturalus, padarytas is  3-4 pagrindiniu komponentu,


ginsiu Lauralep retąjį - 4 komponentai (Sodium Olivate, Sodium laurate, Aqua, Sodium Hydroxyde) ir dar sertifikuotas Ecocert thumbup.gif

savo vardą jis man šiandien pateisino ir tuo, kad tikrai retas malonumas tokiu muilu praustis wub.gif Apie kvapą nieko nepasakysiu daugiau, nes dėjausi molio kaukę su levandų EA ir nelabai kas per ją užsiuodė biggrin.gif

Odora teisingai pasakė, kad puta kreminė. Jis putoja, bet neišputoja iki burbulų, o kažkaip slysta ta puta kūnu. Paprastai priemonės, kurios mažiau putoja, greit praranda tą slydimą, turi muiluoti vėl, papildomai, o šitas muilas - ne. Ir švelnus jis labai. Odą maloniai nuprausė, bet nenusausino. Su tokiu muilu prausiantis ir save įsimylėt iš naujo galima biggrin.gif

kol kas jis man Nr.1 first.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 10 08, 22:43)
ar SUKI naudotojos bandėt kremą su atspalviu ax.gif


nebandžiau sad.gif Mano nuomone, man jo nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 08, 16:12)
ukams, o citrinas kartais kūno šveitimui ar veido kaukėms su moliu.

Savaitgalį pagaliau sulaukiau Suki balansuojančio toniko, tai purškiuosi dabar 2 k. per dieną. Kolkas atsiliepimai teigiami, labai tiktų grynoms riebiaodėms, nes pasausina odą šiek tiek ax.gif Vakare kartais užsimanau ko nors ant viršaus užsitepti, bet netepu, gal ir neprireiks, oda pripras prie tokio gan sauso pojūčio g.gif

Kas dar labai patiko, tai ebay seller'is, pažadėjęs atsiųsti toniką už 9.95 USD, pridėjo dar ir 2ml balansuojančio aliejuko mėginukų bei Suki lūpų balzamą bigsmile.gif Labai nustebino toks neišmanytas dosnumas. Porą kartų pasitepiau juo (labai patiko, super minkština) ir padėjau į sandėliuką, tegu pailsi kartu su Suki šampūnu ir kondicionierium cool.gif



as irgi jau sulaukiau savo Suki siuntinuko thumbup.gif isbandziau veido sveitikli, labai patiko, nors kvapas kaip WC valiklio,
labai patiko kremu kvapas, pirma karta ne kazkokiom zolem kvepia. Pagulejau vonioj, po to pritepliojau, jauciausi kaip is prabangaus spa isejusi, visgi kosmetikos priemoniu kvapas yra svarbu, bent jau ma tai nuotaika labai greitai gali pakelti arba numusti.Suki kremai kvepia skaniai, mane greitai atpalaiduoja.
Kremas lengvas, gerai tepasi. Mano kakta riebi, tai ryte pasitepus kremu, vakare T linija neblizga ir riebi neatrodo. Aplink lupas oda sausa, bet patepus kremu viskas atrodo gerai.
Paakiu kremas pasirode siek tiek kietokas g.gif ka su juo daryti ir kiek jo tepti??? gal naudojancios si krema mergaites patartu blush2.gif bijau perdaug pritept.... ir ar tepat nakciai??? gamintojas pataria tepti ir nakciai, bet as kazkaip nzn g.gif

Tonika purskiuosi vakare, ant nuvalytos veido odos, o savaitgaliais matyt tik tonika ir purksiu, kremu netepsiu. Dar tik pora dienu kaip naudoju Suki priemones, kol kas esu patenkinta thumbup.gif

Sumer kokie atsiliepimai apie priemones plaukams??? ir jei nepaslaptis kiek kainavo??
Manau plaukai dazyti, o ir siaip sieno kupeta an galvos, sunkiai as su jais tvarkausi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 08, 22:10)
Ir pamenu kažkuri esat minėjus, kad kakavos sviestas labiau vertinamas sirgimo metu nei medus. Kaip jis vartojamas? Atmenu jog minėta, kad su pienu, bet kiek jo reiktų dėti?


as kakavos sviesto gabaliuka su karsta arbata vatoju, kai bunu persalus ax.gif tiesiog burnoje letai tirpinu. kiek pamenu, kai KN apie ji pasakojo, tai jis turi sildanciu savybiu ax.gif
Papildyta:
as siandien testuoju gintaro milteliu poveiki ant veido odos ax.gif
Katuti, o kur tu laikai tuos miltelius? tuose plastikiniuose maiseliuose? ax.gif nereiktu ju persipilti i kokia nors naturalesne tara? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 09, 09:16)
as kakavos sviesto gabaliuka su karsta arbata vatoju, kai bunu persalus ax.gif tiesiog burnoje letai tirpinu. kiek pamenu, kai KN apie ji pasakojo, tai jis turi sildanciu savybiu ax.gif


mano vaikai mėgsta karštą pieną su medum, tai ir kakavos sv. tuo pačiu įdedu.Tik pastebėjimas, kad rudasis nelb patinka, nepatinka vaizdelis, geriau išvalytas šviesus
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 00:15)
Su tokiu muilu prausiantis ir save įsimylėt iš naujo galima biggrin.gif

kol kas jis man Nr.1 first.gif


dziaugiuosi, kad patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 09, 09:15)
dziaugiuosi, kad patiko smile.gif


taip patiko, kad sulaukusi nuolaidu ruošiuosi dar nusipirkti - į sandėliuką drinks_cheers.gif Šito muilo dėka supratau, kad prie dušo želių nebegrįšiu wink.gif
Atsakyti