Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Odora @ 2009 10 08, 17:36)
ne nu viskas reikia ir man to gintaro, kas antra savybe man labai reikalinga biggrin.gif

Tau tik kas antra blink.gif Man tai visu tu savybiu reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Daddygirl gal galetum parasyti kur tu pirkai silka ir kitas priemones muilo gamybai. Ir jei nesunku tai ir receptuka blush2.gif . Nu negaliu "uzsisikau" ir as pasigamint muiliuko, o jei su silku minkstintu, svelnintu oda tai thumbup.gif .

Dar radau toki puslapiuka ir suki krema. Gal kuri naudoja? Kokie atsiliepimai g.gif http://web2.sasa.com...no=103623303001
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 08 spalio 2009 - 18:58
Sveikos 4u.gif Prašau patarimų:

Kokį lūpų balzamą rekomenduotumėt žiemai? Man jau beveik baigėsi Weledos (to paties nenoriu);
Ir kokie šampūnai, jei pamenat, ne kokosų pagrindu?
Nes sunaudojus pusę Laveros rugisgelių, galva niežti (man taip nuo beveik visų bandytų šampūnų ekologiškų)...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 10 08, 20:40)
Sveikos 4u.gif Prašau patarimų:

Kokį lūpų balzamą rekomenduotumėt žiemai? Man jau beveik baigėsi Weledos (to paties nenoriu);
Ir kokie šampūnai, jei pamenat, ne kokosų pagrindu?
Nes sunaudojus pusę Laveros rugisgelių, galva niežti (man taip nuo beveik visų bandytų šampūnų ekologiškų)...

Ačiū 4u.gif

o kokie tavo plaukuciai, as db naudoju Logonos su alumi bei medumi tai is pradziu maniau netinka, bet db dziaugiuos juo, aplinkiniai giria sako tokie grazus plaukai dar nebuvo, kad blizga bet cia turbut ir nuo wellments bamboo kaukytes bei proteininio balzamo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 08, 17:16)
Violence žada


merginos, prašykitės į kompaniją

nusipirkau Lauralep retąjį muilą, šiandien bandysiu rolleyes.gif Daddygirl, kiek realiai pagamintame muile lieka to gerojo aliejaus? Ar viskas sureaguoja su šarmu? Reikia konsultacijos 4u.gif
Atsakyti
Ramintėle, šiaip ilgis žemiau pečių, anksčiau plaudavau kažkur 2 kartus per savaitę (kas 3 dienas), dabar nuo Laveros pasiriebaluoja greičiau g.gif, sakyčiau galiukai sausoki (skilinėja, nors reguliariai pakerpu), o šaknys, sakyčiau vidutinės (porą dienų tikrai gerai atrodau). Logonos bambukų bandžiau, nelabai patiko konsistencija ir kvapas...
O dėl kaukės, tai manau pabandysiu kokią 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 10 08, 20:40)
Sveikos 4u.gif Prašau patarimų:

Kokį lūpų balzamą rekomenduotumėt žiemai? Man jau beveik baigėsi Weledos (to paties nenoriu);
Ir kokie šampūnai, jei pamenat, ne kokosų pagrindu?
Nes sunaudojus pusę Laveros rugisgelių, galva niežti (man taip nuo beveik visų bandytų šampūnų ekologiškų)...

Ačiū 4u.gif

Kiek zinau daug kam tinka ECO sampunai mirksiukas.gif as taip pat turiu ji, purinamaji, tai man super...
Atsakyti
brylla, ačiū, esu bandžius, šiaip vienas geresnių variantų... 4u.gif

turbūt padariau klaidą neparašius kokius išbandžiau šampūnus: sante gal kokius 5, logonos bambukų, eco purinamąjį, plante system tonizuojantį ir dabar laveros rugiagelių...
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 17:02)
štai ką reiškia ilgiau temoje neapsilankyti biggrin.gif

stiprina, atgaivina, sušvelnina plaukus, mažina jų riebalavimąsi  thumbup.gif Čia man. Bet būna, kad kitoms velia sad.gif

Kad čia pastoviai lankantis žiauriai daug pagundų tongue.gif Išprotėti galima kiek visko dabar reikia biggrin.gif

Mačiau, kad įeina beržų lapų ekstraktas g.gif Esu beržų žiedadulkėms labai alergiška, reik pradžioje pasikonsultuot su gyd., ar pvz. augalo ekstraktas gali taip alergizuoti kaip žiedadulkes, kol kas supratimo neturiu apie tai g.gif
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 08, 21:01)
aplinkiniai giria sako tokie grazus plaukai dar nebuvo, kad blizga bet cia turbut ir nuo wellments bamboo kaukytes bei proteininio balzamo ax.gif

Proteininis balzamas irgi "Wellments"?
Katutis pasiūlė, dabar Tu giri, jetus..nugi reikia doh.gif biggrin.gif Tuoj mano krepšiukas bus perprogramuotas cool.gif
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 21:07)
merginos, prašykitės į kompaniją

Čia jūs apie sausainius prie arbatos? bigsmile.gif

Šiandien nusipirkau šitą vašką, savaitgalį bandysiu peštis, įdomu ar pasiteisins pirkinys g.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 21:07)


nusipirkau Lauralep retąjį muilą, šiandien bandysiu


Parašyk,kai išbandysi,kaip jis tau mirksiukas.gif

Aš labai norėjau Feniqia originalų išbandyti,bet pas mus sudėtingiau su asortimentu. doh.gif Na,vistiek nusipirksiu.O dabar naudoju šį su laurais.Šiaip kaip muilas visai patinka,nenusausina,tinka viskam,veidui,kūnui,panaudoju ir skutimui.Bet kartais tas laurų kvapas man pasidaro nelabai schmoll.gif ,jei dažniau naudoju,pastebėjau.Jei pakaitalioju,tada viskas ok. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 08, 20:27)
Kad čia pastoviai lankantis žiauriai daug pagundų tongue.gif

Katutis pasiūlė, dabar Tu giri, jetus..nugi reikia doh.gif  biggrin.gif

Čia jūs apie sausainius prie arbatos? bigsmile.gif


bet ne visos brangiai kaštuojančios biggrin.gif

aš kitą gyriau - sandalmedžio kaukę bigsmile.gif Mano mama yra labai išranki plaukų priežiūros priemonėms, ypač toms, kurios aliejiniu pagrindu. Kaip plaukų nedažanti, tegaliu perduoti tik jos nuomonę, kad jai aliejai kažkiek dažus nuėda doh.gif Tai šitą pakiuką, bijau pasakyti, kiek laiko "saugojo" - sakyčiau, apie porą mėnesių, kol drįso išbandyti biggrin.gif Jau maniau paimti jį ir pasiūlyti kam nors, kad neprapultų geras daiktas tongue.gif O kai pabandė, tai atsidžiaugti negali wink.gif

taip, rinksimės natūralios kosmetikos gamintojų produktų aptarti drinks_cheers.gif

dar vienas susirinkimas galėtų įvykti sekmadienį CUP'e, kadangi ten bus nuolaidų cunamis - tas juodasis išpardavimas (iki 75 proc.). Bet šiandien exBioboutiq'o konsultantė man negalėjo pasakyti, kokios konkrečiai pas juos bus nuolaidos. Ir teisybė, galima pasiimti 10 proc. nuolaidų kortelę, kuri galioja kosmetikai - Logona, Sante, Madara smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Manija69 @ 2009 10 08, 20:34)
Parašyk,kai išbandysi,kaip jis tau mirksiukas.gif

O dabar naudoju šį su laurais.Šiaip kaip muilas visai patinka,


būtiniausiai drinks_cheers.gif

o kur tu jį pirkai? Aš kažkokio kvapo tai išvis neužuodžiu - na, kad būtų specifinis smile.gif Pauosčiau dar kartelį - visai malonus biggrin.gif Dar Ekoeko šiandien varčiau muilą su lauru (26 litai), tai išvis man jo kvapas kaip ūkiško muilo - beveik vienas prie vieno, tik kažkiek švelnesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 08, 21:29)
Proteininis balzamas irgi "Wellments"?

nea blush2.gif netaip parasiau doh.gif proteininis irgi logonos smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit man priminti ką vyrai naudoja nuo prakaito? na kokį antipersperantą? Reikia bandyti sakau, o gal tiks cool.gif

Ir pamenu kažkuri esat minėjus, kad kakavos sviestas labiau vertinamas sirgimo metu nei medus. Kaip jis vartojamas? Atmenu jog minėta, kad su pienu, bet kiek jo reiktų dėti?
Ką dar darot su kakavos sviestu?

Sekmadienį būsiu sostinėj, galiu parvežti pušies sakų miltelių biggrin.gif užsiprašykit kad kas parūpintų kaunietėms, aš nučiupsiu mirksiukas.gif Žemėlapius aiškinamės per až biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti