Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 10 20, 09:26)
O kalbant į temą biggrin.gif Tai ant mano veido sachara  doh.gif Įtariu dehidratacija kokia jau bus, sviestamedis net negelbsti  unsure.gif

Man tai labai padėjo abrikosų kauliukų aliejus, kai buvo labai sausa smile.gif gerai įsigeria, oda tampa švelnesnė ir minkštesnė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 21 spalio 2009 - 12:00
gal kas ne per seniausiai lankesi helios city? yra ten bioboutique parduotuve ar ne? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 21, 11:50)
Hauschkos kainos palyginus su Stepono g.6 tai didokos, sakyciau net labai.. bet gal ir Stepone kainos jau uzkile, tai nezinau, nes seniai as buvau..

Bet cia vieninteliai (sioj naujoj parduotuvelej) oficialus Hauschkos kosmetikos tiekejai Lietuvoje.. Stepone vezasi is Estijos kiek as zinau..


manau, kad po tavo posto akivaizdu, kad užsakymai per vokietuką klestės toliau smile.gif Anksčiau aukštos Hauschkos kainos Stepone lyg ir buvo buvo aiškinamos "aplinkiniu" importu per Estiją, tai kokiu pagrindu jos kosminius aukščius pasiekė pas tiesioginius tiekėjus? Kažko neužkabino manęs nauja parduotuvėlė, nebent ten važiuoti į Nimfali tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 21, 11:48)
dar beje supyliau i sena weledos balzamo tubele tai turiu issukama balzamiuka, kad nereiktu pirstais mozotis biggrin.gif

o jis tau lengvai issisuka, susisuka atgal?

QUOTE(Palomina @ 2009 10 21, 12:50)
na o nusipirkau stai ka:
- Lavera kuno krema su vanile ir kokosu
- Lavera veido kauke su rozem

o kaip laveros kainos? ar visgi vis tiek siustis pigiau gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 21, 12:50)
- Ciel d'Azur citrinine dantu pasta (is Nimfali)

lauksiu atsiliepimų kai išbandysi 4u.gif
aš irgi ją turiu, bet neapsisprendžiu ar ji man patinka biggrin.gif , visgi turbūt nebepirkčiau antrąsyk. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 21, 12:50)
tai va.. Hauschkos kainos palyginus su Stepono g.6 tai didokos, sakyciau net labai.. bet gal ir Stepone kainos jau uzkile, tai nezinau, nes seniai as buvau..
Bet cia vieninteliai (sioj naujoj parduotuvelej) oficialus Hauschkos kosmetikos tiekejai Lietuvoje.. Stepone vezasi is Estijos kiek as zinau..



Kadangi vieninteliai tiekejai Lietuvoje, todel ir kainas pasidare sau palankias. Nieko nuostabaus, eko kosmetikos tiekejams LT geri laiaki dabar, nes zmones domisi ir perka, o gigantai dar ir antkainius nemazus uzsideda.
Gal kam bus idomu, bet susikontaktavau su Elysambre gamitojais, ir jie jau iesko tiekeju Lietuvoje, tai gal ir sitas brandas pasirodys ant LT. ax.gif Tik labai tikiuosi, kad eilini karta nebus taip, kad cia N kartu brangiau iseina nei uzsieny..
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 21, 12:41)
susikontaktavau su Elysambre gamitojais, ir jie jau iesko tiekeju Lietuvoje,


tai gal pati juos nučiupsi? wink.gif Labai lako nagų reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 21, 13:20)
gal kas ne per seniausiai lankesi helios city? yra ten bioboutique parduotuve ar ne? g.gif  4u.gif


Buvau neseniai, bet toj vietoj, kur jie buvo anksčiau (salelėj) nemačiau jų g.gif

QUOTE(Rasucci @ 2009 10 21, 13:41)
Gal kam bus idomu, bet susikontaktavau su Elysambre gamitojais, ir jie jau iesko tiekeju Lietuvoje, tai gal ir sitas brandas pasirodys ant LT.  ax.gif Tik labai tikiuosi, kad eilini karta nebus taip, kad cia N kartu brangiau iseina nei uzsieny..



QUOTE(katutis @ 2009 10 21, 13:43)
tai gal pati juos nučiupsi? wink.gif Labai lako nagų reikia  lotuliukas.gif



O man fluid foundation cream ir tušo hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 21, 13:47)
O man fluid foundation cream ir tušo  hihihi.gif  biggrin.gif

Tušą ir aš čiupčiau laugh.gif
Atsakyti
Noru padekoti Kryystei uz jos saunu darba thumbup.gif

ir tuo paciu pasiguosti, kad labiausiai lauktas ir gautas Primavera eukaliptu balzamas jau senokai ishejes is galiojimo (2009.08.31) verysad.gif verysad.gif




Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti