Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(pepkė @ 2009 10 08, 14:57)
Aš bandžiau, nesijaudink ne stebuklas biggrin.gif


nesijaudinu, paspirgėjau ir viskas. Laukiu Summer galutinio verdikto dėl Suki šampūno, bet ir klausimas, ar galėsiu aš ja šįkart pasitikėti, nes plaukai tai visai kitokie mūsų tongue.gif Kita vertus, Suki kitokio šampūno kaip ir nesiūlo - vieną vienintelį tik smile.gif
Atsakyti
Aš šiuo metu 1-2 k. per savaitę plaukus plaunu su Weledos medetkų ir ramunėlių šampūnu (tuo, skirtu tik UK), tai niekaiop nesiryžtu atsiliepimo palikti, nes neapsisprendžiu, ar man jis nepatinka, ar tik netinka g.gif Labai prastai putoja ir kondicionierius būtinas po jo. Kolkas visai nežavi, bet bandysiu toliau, jai jau visai netiks, teks kažkam perleisti ax.gif

Šiandien kirpykloj priparceliavo mano plaukučius visokių silikonų ir parabenų, tai ta proga nusipirkau Mėtos plaukus stiprinantį ekstraktą (jau antrą perku) ir citrinų bei čiobrelių EA tongue.gif Naudosiu viskam, labiausiai plaukams, o citrinas kartais kūno šveitimui ar veido kaukėms su moliu.

Prieš porą dienų džiaugiaus, kad iš Holos nusipirkau nerafinuoto cukranendrių cukraus, tai greta pridėjau kokoso drožlių ir šaukštelį dušo želės - taip nuostabiai kūną nusišveičiau thumbup.gif wub.gif Odos švelnumas buvo nenusakomas (po to dar kokosais, maišytais su levandom, išsitepiau), kur kas labiau patiko nei parduotuvinio cukraus-kavos-dušo želės pylingas ax.gif Tai džiaugiuosi atradusį nerafinuotą cukrų ir kokoso drožles smile.gif Dar taip negailėdama kelias minutes masažavau, kitą sykį reikės citrinų ir rozmarinų lašinti, dar ir toksinų pravalys gal smile.gif

Savaitgalį pagaliau sulaukiau Suki balansuojančio toniko, tai purškiuosi dabar 2 k. per dieną. Kolkas atsiliepimai teigiami, labai tiktų grynoms riebiaodėms, nes pasausina odą šiek tiek ax.gif Vakare kartais užsimanau ko nors ant viršaus užsitepti, bet netepu, gal ir neprireiks, oda pripras prie tokio gan sauso pojūčio g.gif

Kas dar labai patiko, tai ebay seller'is, pažadėjęs atsiųsti toniką už 9.95 USD, pridėjo dar ir 2ml balansuojančio aliejuko mėginukų bei Suki lūpų balzamą bigsmile.gif Labai nustebino toks neišmanytas dosnumas. Porą kartų pasitepiau juo (labai patiko, super minkština) ir padėjau į sandėliuką, tegu pailsi kartu su Suki šampūnu ir kondicionierium cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 08 spalio 2009 - 15:14
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 16:04)
nesijaudinu, paspirgėjau ir viskas.

Aš irgi kažkada buvau dėl jo užsispirgėjusi blush2.gif biggrin.gif , bet ko jau ko, bet apie šampūnus atsiliepimai man dažniausiai netinka lotuliukas.gif doh.gif ir pastebiu kad po laiko panaudojus tą patį šampūna šiek tiek skirtingas įspūdis vėlgi susidaro.
Pvz. anksčiau turėjau Sante su apelsinais ir man pats vienas labai švelnino plauką, o dabar jau reikalauja kondicionieriaus. Matyt tiesiog plaukų būklė kinta.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 08 spalio 2009 - 15:14
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 08, 16:12)
Aš šiuo metu 1-2 k. per savaitę plaukus plaunu su Weledos medetkų ir ramunėlių šampūnu (tuo, skirtu tik UK)
Labai prastai putoja ir kondicionierius būtinas po jo.

ta proga nusipirkau Mėtos plaukus stiprinantį ekstraktą (jau antrą perku)

Aš "Weledos" du skirtingus šampūnus (kaštonų ir rozmarinų) pakaitomis naudoju, bet man po abiejų labai reikia kondicionieriaus ir nemažai taip doh.gif Plaukai taip susisuka į veltinį gumulą (yapč kirpčiai), kad grėsmė likti be plaukų šukuojant doh.gif

Prašom plačiau apie "Mėtos" ekstraktą, nes nė sykio tokio nemačiau g.gif Kur pirkai, kaip naudojamas ir ką jis gero duoda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2009 10 08, 15:13)
Matyt tiesiog  plaukų būklė kinta.


tą patį galiu pasakyti - kinta iš esmės, keičia net formą smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 08, 15:28)
Prašom plačiau apie "Mėtos" ekstraktą, nes nė sykio tokio nemačiau g.gif Kur pirkai, kaip naudojamas ir ką jis gero duoda? ax.gif


štai ką reiškia ilgiau temoje neapsilankyti biggrin.gif Bus toks kaip čia wink.gif
user posted image

stiprina, atgaivina, sušvelnina plaukus, mažina jų riebalavimąsi thumbup.gif Čia man. Bet būna, kad kitoms velia sad.gif

pigiausias rastas Panoramos Rimi, gal kituose Rimi jo irgi būtų už 13 litų smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
visu pirma del kooperavimosi bloge... Tai imanoma, galeciau ten kurti atskiras temeles atskiriems uzsakymas, o jiems pasibaigus, juos istrinciau... smile.gif nemanau, kad tai butu kazkoks forumo negerbimas ar platinimas, tiesiog jei jau draudzia neturim kitos iseities, o jau nusipirktus gaminius cia aptarynetume thumbup.gif siandien sukursiu nauja temele ir jei kas darys uzsakyma rasykit ČIA.


Katuti, prabegom perskaiciau kiek priplepejot ir labai su tuo gintaru uzkabinai... Pasirode labai pigi ir gera priemone bigsmile.gif noriu paklausti taves, o galima kazin ji kad ir i krema imaisyti arba i alieju misini, kuriuo tepuosi kuna? gintaras jo nesugadintu? gintaras pardavinejamas milteliais kaip supratau, o ar nesijaucia tu grudeliu tepant ant odos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 17:02)
stiprina, atgaivina, sušvelnina plaukus, mažina jų riebalavimąsi  thumbup.gif Čia man. Bet būna, kad kitoms velia sad.gif
pigiausias rastas Panoramos Rimi, gal kituose Rimi jo irgi būtų už 13 litų smile.gif

o kaip tu ji naudoji? kaip plauku kauke? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 08, 16:05)

galima kazin ji kad ir i krema imaisyti arba i alieju misini, kuriuo tepuosi kuna? gintaras jo nesugadintu? gintaras pardavinejamas milteliais kaip supratau, o ar nesijaucia tu grudeliu tepant ant odos?  g.gif


bryyla 4u.gif

galima, anot kunigundos smile.gif Gintaras ir tinka pirktiems, emulsiniams kremams, nes jos su vašku gamintame atsiskyrė hidrolatas, įmaišius gintaro. Bet irgi klausimas - gal tada jį galima dėti gaminant naminį kremą, o ne į jau pagamintą? Man grūdeliai jaučiasi, nes gana daug jo dedu, bet šiaip tai ne, neturėtų jaustis. Ir taip - jį galima užpilti aliejais ir po to jais teptis biggrin.gif

dar kartelį įdedu nuorodą su informacija platesne apie gintaro galimybes - čia wink.gif

ir gabalą, kad nereikėtų po nuorodas vaikščioti:

gintaro milteliai yra fosiliniai sakai, gauti iš pušies medžio Pinus succinifera.
Kosmetinių savybių funkcijų aprašymas (sutrumpinta):


1. Abrazyvinė – nuo visų kūno paviršių mechaniškai pašalina medžiagas, valo dantis ir suteikia jiems blizgesį;
2. Absorbuojanti – gerina kitų medžiagų tirpumą vandenyje ir aliejuose;
3. Prieš pleiskanojimą – tinka kontroliuoti pleiskanų atsiradimą;
4. Antimikrobinė – padeda kontroliuoti mikroorganizmų augimą ant odos;
5. Antioksidantinė – oksidacijos ir apkartimo reakcijų inhibitorius;
6. Antoperspirantas – mažina prakaitavimą;
7. Antiseborėjinis – padeda kontroliuoti seborėjos pasireiškimą;
8. Antistatinis – mažina kūno paviršių statinį elektriškumą;
9. Astringentinis – sutraukia odą;
10. Surišanti – gerina kosmetinių ingredientų sukibimą;
11. Balinanti – šviesina nagus ir odą;
12. Buferinė – stabilizuoja kosmetinių produktų pH;
13. Chelatinė – metalų jonams kosmetikoje suteikia stabilumą;
14. Švarinanti – padeda kūno paviršių palaikyti švarų;
15. Kosmetinis dažas –kosmetikai suteikia spalvą ir odai atspalvį;
16. Denatūruojanti – daugiausia dedama į kosmetiką su etilo alkoholiu; suteikia malonų kvapą ie egzotiškumą;
17. Dezodoruojanti - mažina ar užtrina nepatinkamus kūno kvapus;
18. Emolentinė – minkština ir lygina odą;
19. Emulsifikuojanti – įgalina susilieti netirpiems substancijoms (mažina paviršių įtampą);
20. Palaiko putojimą: apimtį, tekstūrą ir stabilumą;
21. Gelių formavimas: plaukų kondicionavimui;
22. Plaukų dažymas ir fiksavimas;
23. Humektantinės - sulaiko ir išlaiko drėgmę;
24. Hidrotropinės – pagerina blogai vandenyje tirpstančių medžiagų tirpumą;
25. Keratolitinė – eliminuoja negyvas ląsteles nuo stratum corneum;
26. Drėkinamoji – drėkina odą, ją minkština ir lygina;
27. Gerina nagų kosmetinę charakteristiką;
28. Burnos kosmetinei priežiūrai – efektyviai valo, dezodoruoja ir saugo burnos ertmę;
29. Natūralus konservantas – apsaugo kosmetikos produktus nuo mikrobinio gedimo;
30. Kitos: nuriebalina plaukus ir odos paviršių, gaivina odą, palaiko gerą odos būklę, saugo odą nuo išorinio poveikio, sulygina šiurkščias ir gruoblėtas raukšles, padeda palengvinti visos odos ir galvos srities odos diskomfortą, kosmetikos produktų formulėms suteikia stabilumą, lygų pasiskirstymą, odai ir plaukams suteikia gerovės jausmą, saugo odą nuo pragaištingo ultravioletinio spinduliavimo.

įdomu, kaip gintaras veiktų kaip dezodorantas bigsmile.gif

ekstraktą laikau po galvos plovimo 15 min., čia greitasis variantas. Galima ir kokią 1 val. palaikyti smile.gif Paskui - tiesiog išskalauji gerai plaukus ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 08 spalio 2009 - 16:20
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 17:15)
galima, anot kunigundos smile.gif Gintaras ir tinka pirktiems, emulsiniams kremams, nes jos su vašku gamintame atsiskyrė hidrolatas, įmaišius gintaro. Bet irgi klausimas - gal tada jį galima dėti gaminant naminį kremą, o ne į jau pagamintą? Man grūdeliai jaučiasi, nes gana daug jo dedu, bet šiaip tai ne, neturėtų jaustis. Ir taip - jį galima užpilti aliejais ir po to jais teptis biggrin.gif

Labai labai aciu uz issamu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 08, 16:12)
Kas dar labai patiko, tai ebay seller'is, pažadėjęs atsiųsti toniką už 9.95 USD, pridėjo dar ir 2ml balansuojančio aliejuko mėginukų bei Suki lūpų balzamą bigsmile.gif Labai nustebino toks neišmanytas dosnumas. Porą kartų pasitepiau juo (labai patiko, super minkština) ir padėjau į sandėliuką, tegu pailsi kartu su Suki šampūnu ir kondicionierium cool.gif

gal galetum isduoti sio geradario nuorodele, didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 15:45)
gal kas iš kauniečių žada pro Vilnių prasukti? biggrin.gif Jei ne, tai teks atidaryti siuntimo punktą ir bandyti šitą gėrį biggrin.gif


Violence žada, mes susitiksim smile.gif
Atsakyti
ne nu viskas reikia ir man to gintaro, kas antra savybe man labai reikalinga biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit, jūs betaine laikote blogiečiu ar ne? Radau jį čia prie sintetinių, o jis pas mane net dviejuose Natuderm kūno losjonuose, kaip čia taip gali būti g.gif
Atsakyti