Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 10 21, 09:10)
tai laukiam  4u.gif

ar pakankamai geri skysčių?  g.gif

Parašiau aš jiems sms blush2.gif bet ataskaita, kad nuėjo sms dar neatėjo unsure.gif šiaip kai truks kantrybė skambinsiu, jei neišeis susisiekti per kokią gerą savaitę teks kažkaip tuos rezervuotus pinigėlius susigrąžinti ir jum perdalinti manau unsure.gif pažiūrėjau datą, ilgokai jau tampomės unsure.gif

geriu, po 2-3 litrus kaip niekur, bet kad jie kryptingasi ir išeina, nežinau ar bespėja ką pasisavinti doh.gif tik skysčiams ir pasirašo akys ir būsena biggrin.gif

Skambino DHL 4u.gif Šiandien jau surašau až smile.gif 4u.gif

Daugiau neofftopinsiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 21, 09:17)
Parašiau aš jiems sms  blush2.gif

geriu, po 2-3 litrus kaip niekur, bet kad jie kryptingasi ir išeina,


manau, kad atsilieps ir kitam kartui 15 proc. nuolaidą duos bigsmile.gif

o tu nebandei kaitaliot sviestmedį su kokosu? wink.gif Kartais priemonės pakeitimas gerų rezultatų duoda smile.gif Gal pati Logonos sviestą pirkai? Juo irgi galėtum veidą gelbėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 21, 09:23)
o tu nebandei kaitaliot sviestmedį su kokosu? wink.gif Kartais priemonės pakeitimas gerų rezultatų duoda smile.gif Gal pati Logonos sviestą pirkai? Juo irgi galėtum veidą gelbėti  4u.gif

kokosas smirdi lotuliukas.gif
galvoju gal simonsidijas nusipirkt ir su sviestamedžiu sumaišius pabandyt g.gif
Juolab sviestamedis neva strijų profilaktikai gerai, tai teptūsi man gerai visur unsure.gif
O kaip maišoma? pašildai sviestamedį, simonsidijas dedi ir suki suki? niekad nieko nemakalavus unsure.gif
aij truputį įtarimą turiu, kad sausumui gintaras prisidėjo g.gif unsure.gif
Logona neturiu, turiu tik tamanus, jie atkrenta ir hauschka rožių light, bet nepajėgia nieko jis ax.gif turiu kaukę drėkinamą, gal šiandien pasilepint pavyks g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 21, 10:34)
O kaip maišoma? pašildai sviestamedį, simonsidijas dedi ir suki suki? niekad nieko nemakalavus  unsure.gif


kiek esu darius su sviestmedziu KN, tai jo nesildem. pirmiausia, ji viena issuki (pasmulkini ar kaip cia issireikst biggrin.gif), o tada pili skystus aliejus ir vel gerai issuki.
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 21, 09:34)
kokosas smirdi  lotuliukas.gif

O kaip maišoma? pašildai sviestamedį, simonsidijas dedi ir suki suki?

aij truputį įtarimą turiu, kad sausumui gintaras prisidėjo  g.gif  unsure.gif


dar taip nesu girdėjusi lotuliukas.gif

agnuta pasakė - nieko nešildai, išsimaišo ir taip gerai ir nėra veikiamas temperatūros wink.gif

kiek dedi? blink.gif
Atsakyti
Violence, manyčiau visgi rimtesnio kremo tau reiktų, nes aliejai daugiau riebumo nei drėgmės teikia. Kaukę reiktų pasidaryti , geriausia su aloe (bet matyt neturi...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 21 spalio 2009 - 10:42
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 20, 22:55)
as irgi kai pradejau aliejus tepti, pradejau ilgiau masazuoti veida, kol aliejus isigeria visiskai. pagaliau mano tingejimas tokiam geriui, kaip veido masazas, buvo iveiktas butinybes kuo geriau imasazuoti aliejuka smile.gif pasiziurejau masazu ir aromaterpijos  knygose kokiom ten kryptim varineti reikia, ir kaifuoju. su kremu tai toks greitukas buna- "raz, raz, pasitepiau, isigere ir begu". o cia saziningai save myliu, neskubant 
o gal kuri taskini veido masaza zino? ten japones kazkaip spaudineja tam tikrus taskus veide, tipo stimuliuoja kraujotaka ir pan? reiketu kokio paveiksliuko smile.gif  biggrin.gif

o koks odos tipas? Butu idomu veida pasimasazuot tik idomu ar riebioj T zonoj dar labiau riebalavimosi nesuaktyvintu g.gif

QUOTE(violence @ 2009 10 21, 09:14)
Nežinau ką su Ciel d'azur daryti  unsure.gif Atsiprašė manęs, kad turi išvykti į laidotuves ir turėjo grįžti praeitą antradienį, bet jokių žinių neturiu, neatsakė į 3 laiškus  unsure.gif
Pinigai sąskaitoj rezervuoti, bet nenuskaičiuoti. Aš visgi linkus palaukti, bais reikia alijošių visokių biggrin.gif tik nežinau kiek čia dar žaisti taip  g.gif sunku su tais francais, visas tas dialogas, tai įdomus toks abu užsakymus  doh.gif

man nedega galiu ir palaukti, tik aisku butu malonu, kad jie duotu ziniu kaip ir kas ten pas juos


pasigirsiu vakar lupu balzama dariau nes pagaliau vasko nusipirkau smile.gif dejau lygiom dalim sviestmedzio, kokoso, kameliju alieju ir vasko, eteriniu nelabai turiu tai tik rozmarino ilasinau ir dar pridejau spalvos (sugedo mano lupdaziuko tubele nebesisuka tai krapsciau is ten ir naudojau cool.gif )
visai liuks toks riebus gavosi, tik spalvos reikejo arba isvis nedeti arba deti daugiau, nes dabar lupu nedazo tik pacio balzama spalva negraziai rausva tokia gavosi
siaip skaitau, kad neprisvilo mano blynas rolleyes.gif

Papildyta:
dar beje supyliau i sena weledos balzamo tubele tai turiu issukama balzamiuka, kad nereiktu pirstais mozotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 21, 10:00)
kiek dedi? blink.gif

na kaip čia dabar tau nupasakojus unsure.gif na su dildės plastmasiniu galiuku kiek pakabinu tiek dedu biggrin.gif Gal ir mažiau dėčiau, bet kažkaip įstrigo, kad tu lyg sakei jog gailėt nereikia g.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 21, 10:41)
Violence, manyčiau visgi rimtesnio kremo tau reiktų, nes aliejai daugiau riebumo nei drėgmės teikia. Kaukę reiktų pasidaryti , geriausia su aloe (bet matyt neturi...)

Violey kaip žinodami įdėjo mėginukų logona ir sante būtent drėkinamų kremų biggrin.gif tai jau tepsiu... neturiu aš kremų kažkaip unsure.gif nieko aš neturiu kai pasižiūriu kiek jūs perkat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 21, 11:48)
visai liuks toks riebus gavosi, tik spalvos reikejo arba isvis nedeti arba deti daugiau, nes dabar lupu nedazo tik pacio balzama spalva negraziai rausva tokia gavosi
siaip skaitau, kad neprisvilo mano blynas rolleyes.gif

Kokio kietumo gavosi balzamas, prie kietesnių, ar minkštesnių? Gal galėtum palyginti su Druide ar Eco jei esi turėjusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 21, 11:58)
Kokio kietumo gavosi balzamas, prie kietesnių, ar minkštesnių? Gal galėtum palyginti su Druide ar Eco jei esi turėjusi rolleyes.gif

siu nesu turejusi, bet uz weledos tikrai minkstesnis (weledos as laikau jau gan kietas balzamas) ir uz obrey organics siek tiek minkstesnis, beje pastaraji neseniai pirkau su mandarinais rodos, tai visas susigumuliaves, nepatiko
siaip tuos kiekius is akies matavau svarstykliu neturiu, sauksteliais nelabai tiksliai atsimatuosi, bet kitakart gal vasko daugiau desiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 21, 10:51)
na su dildės plastmasiniu galiuku kiek pakabinu tiek dedu biggrin.gif Gal ir mažiau dėčiau, bet kažkaip įstrigo, kad tu lyg sakei jog gailėt nereikia  g.gif

Violey kaip žinodami įdėjo mėginukų logona ir sante būtent drėkinamų kremų biggrin.gif tai jau tepsiu...


reikia pusės arbatinio šaukštelio indeliui pirktinio kremo blink.gif lotuliukas.gif Aš dedu iš akies, nes bijau Suki pradaryti ir ko nors tenai užnešti wink.gif Bet šiaip tai neturėtų jaustis to gintaro, aš kai turiu laiko, dar ir pašildau lašelį kremo su gintaru delne, tik tada tepu ax.gif

oi, kaip laiku tau smile.gif Tepk, negailėk - paskui parašyk mums, kuris geriausias buvo biggrin.gif Taip tik atrodo, kad perkam daug, o kai pasigilini, tai ne kažin ką ir turi. Pvz., turiu vieną kremą veidui, dar Hauschkos Rejuvenating kaukę smile.gif
Atsakyti
siandien apsilankiau Mados eko kosmetikos parduotuvelese (Nimafali ir toje naujoje).. Nimfali kaip visada yra nuolaidu (Vergine jau rase anksciau), o naujoje parduotuveleje (pavadinimo nezinau) yra pirkt tokios kosmetikos - dr.Hauschka, Lavera (yra ir dekoratyvines kazkiek), Sante, Omnia Botanica, Argital, dar yra kazko nenaturalaus, bet nesigilinau i tai ir neziurejau visai..
tai va.. Hauschkos kainos palyginus su Stepono g.6 tai didokos, sakyciau net labai.. bet gal ir Stepone kainos jau uzkile, tai nezinau, nes seniai as buvau..
Bet cia vieninteliai (sioj naujoj parduotuvelej) oficialus Hauschkos kosmetikos tiekejai Lietuvoje.. Stepone vezasi is Estijos kiek as zinau..
rytoj atidarymas bus vakare, sake dalins megineliu, kazkiek dienu bus 20 proc. nuolaida visom prekem (man tai ir siandien jau pritaike)..

na o nusipirkau stai ka:
- Lavera kuno krema su vanile ir kokosu
- Lavera veido kauke su rozem
- Ciel d'Azur citrinine dantu pasta (is Nimfali)

dar gavau ranku kremo meginuka Omnia Botanica
Atsakyti