Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 10:46)
jau prekes užsakinėju, taip kad po kokio mėn. pradėsiu prekiauti. Tik greičiausiai užtruksiu su normalaus int. psl. sukūrimu, reikia gi baisiai daug info parengti ir sudėti, o laiko nelb turiu.

Katuti, kol kas nepardavinėju. Pamąsčiau, kad yra atidarinėjamos temos atskiroms parduotuvėms, kas yra jų reklama, bet nieko jos užtai nemoka rolleyes.gif .


svarbu iki kaledu spetum! biggrin.gif

atidarineti atidarinejamos, bet ar reklama joms tai klausimas- gi kartais taip su kritika prasieinam, kad dangus dreba smile.gif zinot gi- neigiamas zodiz 7 kartus toliau sklinda smile.gif o reklaminiame turbut jos ten turi teise moderuoti postus, ir palikti tik gerus. nenoreciau tokio schmoll.gif todel kazin ar kas gali mums nurodyti kazko nemineti sitose temose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 19, 16:37)
reklaminiame turbut jos ten turi teise moderuoti postus, ir palikti tik gerus. nenoreciau tokio  schmoll.gif  todel kazin ar kas gali mums nurodyti kazko nemineti sitose temose  biggrin.gif


nea, neturi tokios teisės smile.gif Jos gi ne moderatorės. Skirtumas tik, kad iš to jos darosi biznį, o pas mus biznio nėra. Štai ir viskas smile.gif O minėti tai viską gi galima minėti wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 19 spalio 2009 - 16:57
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 19, 15:09)
Nesate bandziusios mineraliniu vandeniu perskalauti plaukus??? Man labai pagelbejo veido prausimas mineraliniu vandeniu, galvoju, gal ir su plaukais butu neblogai???  g.gif juk plaukams irgi turetu patikti svarus vandenelis, o ne tas is vandentiekio...  unsure.gif


Kažkokiam pop žurnale laukdama stomatologės perskaičiau, kad labai tarp užsienio žvaigždžių populiariu su mineraliniu plaut nail.gif Turėtų būti gerai, bet man per daug vargo atrodo, tiesiai iš butelio gi nepilsi, šiltesnio reikėtų, o kol viską suruošt...

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 19, 16:21)
gal tikrai ziemai ersketroziu geriau tiks? o tamanu pirk per puse (ar net trecdali) su kokia drauge, ir tepk tik ant zaizdeliu.


Dabar tamanų mažose talpose nebėr, prieš nosį paskutinį nupirko.

Kaip laukiu monicos parduotuvės wub.gif

čia įmetu nuorodėlę, maždaug nuo 5-os minutės rodo moterį namuose gaminančią muilus ir kaip suprantu juos pardavinėjančią. http://tv.delfi.lt/video/Kf3LKJsm
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 11:23)
Kas domisi natūr. kvepalais, tai yra 1 būdas susikurti juos pakankamai pigiai. kaip kvepalų pagrindą galima naudoti gėlių vaškus (rožės, jazmino,champa ir kitus). Jie turi stiprų atitinkamą kvapą, gerai laikosi, dar galima pridėti pvz jojobos aliejaus, norimų ea (vaškas nėra toks kietas kaip pvz bičių), ir gaunasi puikūs tepami kvepalai. O jų vos vos įdėjus į kosmet. priemones, jas irgi l. "paskaninsime". O kaina jų yra žyyymiai mažesnė lyginant su tų gėlių ea.

oho, kaip įdomu bigsmile.gif kažin iš kur gauti to gėlių vaško? g.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 11:46)
jau prekes užsakinėju, taip kad po kokio mėn. pradėsiu prekiauti. Tik greičiausiai užtruksiu su normalaus int. psl. sukūrimu, reikia gi baisiai daug info parengti ir sudėti, o laiko nelb turiu.

Oi laukiam ! 4u.gif
Atsakyti
Merginos as su kvailu klausimu blush2.gif Ar galima piena naudot vietoj kokio toniko?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Dar užmiršau paminėti, kad atkeliavo visas Ciel d'Azur asortimentas.
Papildyta:
Sveikos 4u.gif Dar užmiršau paminėti, kad atkeliavo visas Ciel d'Azur asortimentas (baltasis molis, kaukė veidui su moliu, kaukė plaukams su Rhassoul moliu ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 19, 16:01)
gal pavadinimą pameni? wink.gif

Ne,jie dar tik prekes deliojosi.Maciau turi senuosius brandus,pvz. Hauska.
Uz akies uzkliuvo,kad turi dantu pastu.Man regis ten nebus gryna naturalios kosmetikos parde,nes yra kazkokios ir nenaturalios prof linijos plauku priemones,Fructodent dantpastes ir dar kazkas..Dantu pastu nemazai.Tiek spejau prabegom izvelgt.
Atsakyti
Sveikos, retai cia lankausi, bet kazkaip maciau buvo kalbama apie epiliacija cukrumi. Kazkada salone buvau isbandzius, bet kai kurios is Jusu isbandziusios savos gamybos ta cukraus mase. Jeigu nera labai sunku, bukit geros, pasidalinkit ziniomis kaip pasigaminti namu salygomis smile.gif Buciau laaaabai dekinga bigsmile.gif ACIU ax.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2009 10 19, 20:46)
Sveikos, retai cia lankausi, bet kazkaip maciau buvo kalbama apie epiliacija cukrumi. Kazkada salone buvau isbandzius, bet kai kurios is Jusu isbandziusios savos gamybos ta cukraus mase. Jeigu nera labai sunku, bukit geros, pasidalinkit ziniomis kaip pasigaminti namu salygomis smile.gif Buciau laaaabai dekinga  bigsmile.gif ACIU  ax.gif

Stiklinė cukraus, ketvirtadalis stiklinės citrinų sulčių ir ketvirtadalis stiklinės vandens. Į puodą ir pradžioje ant stiprios ugnies, bet užvirus - ugnį sumažinti, ir verdi. Kol cukrus putoja, po to pasidaro tamsesnis, tąsus..paimi šaukšteliu 'gabaliuką', atvėsini iki tiek, kad galėtum nulaikyti nenusideginus ir pabandai patampyti..jei cukrus tamposi, bet dar nekietėja - išvirė. Svarbu nepervirti - gausis karameliniai saldainiai! Jei cukrus tamposi, išjungi puodą, pravėsini ir imiesi smagiausios dalies - cukrų reikia išminkyti rankose tiek, kad ta masė taptų balta balta, kaip čia: http://www.youtube.c...h?v=FShR0WreBj0
Toks vaškas - teisingas.

Bet galima depiliuotis ir neišminkytu vašku, po virimo išpili į kokį plokščią indą ir palieki atvėsti. Jis bus tąsus, bet gelsvas, net skaidrus..

Filmukas dar čia: http://www.youtube.c...mp;feature=fvwp
Atsakyti
aš minkau, kol masė pasidaro tiesiog matinė smile.gif Man niekad nesigauna balta, nes cukrų verdu gana ilgokai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 20, 09:26)
aš minkau, kol masė pasidaro tiesiog matinė smile.gif Man niekad nesigauna balta, nes cukrų verdu gana ilgokai  ax.gif



na saunuoles jus tikrai. As dazniausiai neuzsiimu saviveikla, perku, dabar atradau parduotuve(Kaune) kur ir ekologisku depiliacijos priemoniu, ir visokiu priemoniu yra. Dabar bandau Acorele vaska, raso kad jis visiskai naturalus, o nealergizuoja tikrai, jau bandziau, dar rekomendavo priemne kur plaukeliai maziau auga, bet dar nepirkau, bet dar pirkau ekologiska Florame sampuna, atsiliepimai po savaites, nes ka tik nusipirkau.

 ! 
Reklama pašalinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 22 rugpjūčio 2011 - 17:33
QUOTE(gabi_L @ 2009 10 20, 09:19)
As dazniausiai neuzsiimu saviveikla, perku,

dar pirkau ekologiska Florame sampuna,


nieko, gal ir pati prieisi prie saviveiklos biggrin.gif

kokie tavo plaukai ir kokį šampūną pirkai? wink.gif
Atsakyti