Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Hibisco @ 2009 10 19, 12:07)
Del gintaro, jus tikros, kad jis saugus naudoti? As irgi noreciau isigyti, bet paskui pagalvoju, kad kas gali zinoti, kokiu priemaisu gali buti jame, jam formuojantis milijonus metu....  g.gif


bent nėra mineral oil ir parabenų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 13:31)
O parduotuvėlė turi savo tinklapį? Būtų įdomu pažiūrėti asortimentą ir kainas.


jei apie ta pati "rojaus soda" tai: http://www.rojaussodas.lt/
bet jis dar neveikia.
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 10 19, 13:14)
merginos,

o ka jus naudojat vaikuciams veidui tepti nuo salcio? Ir dar namie, kad sildymas labai nenusausintu?
Turejau weledos nuo salcio, tai nepatiko, nes labai jau riebalas ir nesusigeria, o sviestmedziu alieju ir dabar turiu, bet labai jau sunkiai tepasi, maniskiams nepatinka tas procesas (8men ir 2,5metu).


Aš dabar kai atvėso pradėjau veidą tepti su Champakų pomada. Man labai gerai thumbup.gif nei kemša poras nei ką r kvepia skaniai.

QUOTE(katutis @ 2009 10 19, 13:21)
gal čia tik maistui galioja? biggrin.gif


Netik. Pažįstu vieną žmogų, kuris pats daro hidrolatus ir domėjosi šituo. Tačiau jei nori kokioje eko parduotuvėje pardavinėti, tai jos dažniausiai prašo sertifikato.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 19, 13:21)
gal čia tik maistui galioja? biggrin.gif

laukiu  4u.gif
taip, turi kvapą smile.gif Nepaisant to, aš lašinu ir rozmarinus, ir apelsinus, ir kas į galvą šauna dėl poveikio wink.gif
tai gal erškėtrožių? Jis turi daug vitamino C wink.gif



QUOTE(ernesin @ 2009 10 19, 13:27)
Mano normali, gal Tzona šiek tiek linkusi į riebumą. Aš ir emulsiją nuo spuogų turėjau(ten taip pat pagrindas tamanai, bet ir erškėtrožių al yra), kažkas netiko g.gif  Bet aš aplamai pastaruoju metu atsargi su aliejais, pastebėjau, kad mano probleminei odai jie ne itin patinka schmoll.gif  Turiu užsimaišiusi kaukę su jojoba ir ricina, tai sunaudosiu ir turbūt daugiau neeksperimentuosiu, nebent aliejais tik paakius lepinsiu rolleyes.gif



QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 13:31)
mano sausai odai žiemą tik tamanai netiko-dar labiau nusausino. Patį aliejų aš l. vertinu, bet gal geriau į kokį mišinuką dėk (su sviestm pvz). Jei tik 1 aliejų tepsi, tada erškėtrožes siūlau.

Tess, praktiškai visi kremai nuo šalčio yra riebūs-tame ir apsauga. Sviestm. mergaitės maišo su kitu baziniu aliejumi, tada žymiai geriau tepasi.O parduotuvėlė turi savo tinklapį? Būtų įdomu pažiūrėti asortimentą ir kainas.


Visgi galutinį sprendimą padariau, kad naudingiau bus visam veidui erkškėtrožių aliejus, o juo labiau, kad artėja žiema ax.gif , reikia daugiau maitinimo odai.
Atsakyti
Dar kazkoks skyrius naturalios kosmetikos atsidarineja Mados II a.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 10 19, 14:19)
Dar kazkoks skyrius naturalios kosmetikos atsidarineja Mados II a.

O bigsmile.gif įdomu koks? gal kuri šalimais gyvenanti ar greitu metu važiuosianti į nimfali užmes akį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 16, 16:47)
Domina atsiliepimai apie sante veido kauke su lotosu ir baltaja arbata. ar gerai sudrekina oda(manoji misri, i riebuma)?kaip suprantu,vienas pakelis yra vienam kartui? ax.gif  tada brangokai iseina..


Man labiau sakyčiau pamaitino, nei sudrėkino, bet odelei patiko smile.gif tokia paskaistėjusi po kaukės buvo smile.gif mano oda normali (į mišrumą), ten du pakiukai, naudoju 1-vienam kartui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 10 19, 13:19)
Dar kazkoks skyrius naturalios kosmetikos atsidarineja Mados II a.


gal pavadinimą pameni? wink.gif
Atsakyti
Nesate bandziusios mineraliniu vandeniu perskalauti plaukus??? Man labai pagelbejo veido prausimas mineraliniu vandeniu, galvoju, gal ir su plaukais butu neblogai??? g.gif juk plaukams irgi turetu patikti svarus vandenelis, o ne tas is vandentiekio... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 19, 16:09)
Nesate bandziusios mineraliniu vandeniu perskalauti plaukus??? Man labai pagelbejo veido prausimas mineraliniu vandeniu, galvoju, gal ir su plaukais butu neblogai???  g.gif juk plaukams irgi turetu patikti svarus vandenelis, o ne tas is vandentiekio...  unsure.gif


Esu išsiplovus su Evian, kai netikėtai daugiabutyje gyvenant ryte atradau, akd nėra JOKIO vandens swoon.gif Efektas nerealus buvo: plaukai minkšti, purūs, ale brangokos sąnaudos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 19, 16:09)
Nesate bandziusios mineraliniu vandeniu perskalauti plaukus??? Man labai pagelbejo veido prausimas mineraliniu vandeniu, galvoju, gal ir su plaukais butu neblogai???  g.gif juk plaukams irgi turetu patikti svarus vandenelis, o ne tas is vandentiekio...  unsure.gif


plaukams bet koks "geresnis" vanduo yra geriau nei paprastas. Ar žolelių nuoviras ar vanduo su ea, turbūt ir mineral. gerai būtų
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 10 19, 12:00)
Padėkite apsispręsti- šiuo metu galiu įsigyti tik vieną aliejuką- renkuosi tarp tamanų ir eršketrožių.  Naudočiau veidui, nes oda dažnai nusausėja, nusikasau ir atsiranda randukų, tiesa ir paakius tepčiau.... Tamanai tinka paakiams?


gal tikrai ziemai ersketroziu geriau tiks? o tamanu pirk per puse (ar net trecdali) su kokia drauge, ir tepk tik ant zaizdeliu.
Atsakyti