Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Turiu papildomos info apie gintarą. Jis dar naudojamas vandeniui struktūrizuoti. Cituoju gautą reklaminį meilą (į klausimą apie gintaro vandens paruošimą)
"Gintarų naudojimo laikas neribotas, tik reikia keisti vandenį kas dvi dienas ir strukturizuojasi per dvi valandas ir geriausia laikyti saulėkaitoje, t.y. šviesioje vietoje, vz. ant palangės. Kartais reikia tą gintarą "pakrauti", t.y. palaikyti parą sūriame arba jūros vandenyje ir po to palaikyti ant saulutės.
Šiaip vanduo perima visas gintaro gerasias savybes. O gintaras turi gintaro rugsties ir ta rugstis pereina i vandeni ir pakeicia vandens molekuline struktura".
apie gintaro rūgštį moksliškai , nemažai info katučio nuorodoje šitoj

Žvėryne prie bambuko atsidarė Gintaro SPA, tai jie visokias gintaro prekes pardavinėja (gintaro gabaliukus tokiam vandeniui (nepigūs deja), dar pagalves.
Dar bambuke rengiamos paskaitos (mokamos 20-40 Lt) sveikos gyvensenos tematikom. Tikiuosi sudalyvauti apie naminės ruginės duonos kepimą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 19 spalio 2009 - 11:57
Padėkite apsispręsti- šiuo metu galiu įsigyti tik vieną aliejuką- renkuosi tarp tamanų ir eršketrožių. Naudočiau veidui, nes oda dažnai nusausėja, nusikasau ir atsiranda randukų, tiesa ir paakius tepčiau.... Tamanai tinka paakiams?
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 10 19, 13:00)
Padėkite apsispręsti- šiuo metu galiu įsigyti tik vieną aliejuką- renkuosi tarp tamanų ir eršketrožių.  Naudočiau veidui, nes oda dažnai nusausėja, nusikasau ir atsiranda randukų, tiesa ir paakius tepčiau.... Tamanai tinka paakiams?

Neturiu erškėtrožių, tik tamanus, bet tavo vietoje pirkčiau erškėtrožių, tamanai man per sunkūs veidui ax.gif O jei netyčia patektų į akis, tai apakti galima nuo skausmo kaip graužia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 11:57)
Turiu papildomos info apie gintarą.


Del gintaro, jus tikros, kad jis saugus naudoti? As irgi noreciau isigyti, bet paskui pagalvoju, kad kas gali zinoti, kokiu priemaisu gali buti jame, jam formuojantis milijonus metu.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 10 19, 12:03)
O jei netyčia patektų į akis, tai apakti galima nuo skausmo kaip graužia doh.gif


Grauzti tai grauzia, bet KN man sake, kad jie akims visiskai nepavojingi mirksiukas.gif Cia sakau tik tam atvejui, jei patektu i akis, tai neissigaskite, nes skausmelis tai tikrai toks, kad apaksi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 09:23)
Susižinojau dėl rankų darbo priem. gamybos. Gal kam nors be daddygirl ir manęs dar bus įdomu...NEI MUILŲ NEI KOSMETIKOS namų sąlygom gaminti negalima. Turi būti spec. gamybinės patalpos. Kremų gamybą galima organizuoti vaistinėse, kur pagal tavo receptūrą sumaišys ingredientus. Nepigus reikalas, ypač gaminant mažais kiekiais, siekiant patiekti šviežius produktus. O muilo matyt legaliai neįmanoma išvis pagaminti-vaistinės gi tikrai neužsiims. Taip kad oficialiai nieko doro neišeis cool.gif .

Kas domisi natūr. kvepalais, tai yra 1 būdas susikurti juos pakankamai pigiai. kaip kvepalų pagrindą galima naudoti gėlių vaškus (rožės, jazmino,champa ir kitus). Jie turi stiprų atitinkamą kvapą, gerai laikosi, dar galima pridėti pvz jojobos aliejaus, norimų ea (vaškas nėra toks kietas kaip pvz bičių), ir gaunasi puikūs tepami kvepalai. O jų vos vos įdėjus į kosmet. priemones, jas irgi l. "paskaninsime". O kaina jų yra žyyymiai mažesnė lyginant su tų gėlių ea.


bet tada tikrai lt labai uzspaude smulku versla... akivaizdziai valdo stambieji.. smile.gif ir smulkiam legaliai nepalieka galimybiu nieko daryti.
KN irgi, atrodo, pardavineja ranku darbo muilus? kur kazin jei gaminami? wink.gif

uk galima muilus gaminti savo virtuveje. tik nedaug nat muilo smulkiu gamintoju turi atskira patalpa (pvz rusi). bet kokiu atveju tai ne vaistine doh.gif biggrin.gif

idomu del kvepalu. as maciau, atrodo, suki deda roziu vaska i savo losjonus..

QUOTE(ernesin @ 2009 10 19, 09:31)
Merginos, kuo toliau, tuo įdomiau mūsų temelėje bigsmile.gif Tikrai būtų nerealu pačiai pasigaminti kvepaliukus wub.gif  wub.gif  wub.gif



atrodo, yra atskira tema SM apie kvepaliuku gaminima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 19 spalio 2009 - 12:31
merginos,

o ka jus naudojat vaikuciams veidui tepti nuo salcio? Ir dar namie, kad sildymas labai nenusausintu?
Turejau weledos nuo salcio, tai nepatiko, nes labai jau riebalas ir nesusigeria, o sviestmedziu alieju ir dabar turiu, bet labai jau sunkiai tepasi, maniskiams nepatinka tas procesas (8men ir 2,5metu).

aciu uz patarimus

beje, nezinau, ar zinot, Mesiniu (berods ten ji taip vadinasi blush2.gif ), gatvelej atsidare ekologisku prekiu parduotuve - ir mesa, ir darzoves, ir koses, grudai, ir kosmetika - Logona ir Sante. Logona kuno sviestas, kam idomu, 59Lt.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 19, 13:03)
Neturiu erškėtrožių, tik tamanus, bet tavo vietoje pirkčiau erškėtrožių, tamanai man per sunkūs veidui ax.gif O jei netyčia patektų į akis, tai apakti galima nuo skausmo kaip graužia doh.gif


O kokio tipo tavo oda?
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 19, 13:07)
Del gintaro, jus tikros, kad jis saugus naudoti? As irgi noreciau isigyti, bet paskui pagalvoju, kad kas gali zinoti, kokiu priemaisu gali buti jame, jam formuojantis milijonus metu....  g.gif
Papildyta:
Grauzti tai grauzia, bet KN man sake, kad jie akims visiskai nepavojingi  mirksiukas.gif Cia sakau tik tam atvejui, jei patektu i akis, tai neissigaskite, nes skausmelis tai tikrai toks, kad apaksi doh.gif

Taip sunku nuspresti... Aš lyg ir linkstu prie tamanų ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 10 19, 11:30)
Kiek žinau jei savo gamybos produktus pardavinėji turėdamas ūkininko pažymėjimą tada nereikia sertifikuoti.


gal čia tik maistui galioja? biggrin.gif

laukiu 4u.gif

QUOTE(Ilaria @ 2009 10 19, 11:32)
Bet šampūnas turi savo kvapą, reikia kokio neutralau, kad nesipjautų ir derėtų su apelsininiu.


taip, turi kvapą smile.gif Nepaisant to, aš lašinu ir rozmarinus, ir apelsinus, ir kas į galvą šauna dėl poveikio wink.gif

QUOTE(Peach18 @ 2009 10 19, 12:00)
Padėkite apsispręsti- šiuo metu galiu įsigyti tik vieną aliejuką- renkuosi tarp tamanų ir eršketrožių.


tai gal erškėtrožių? Jis turi daug vitamino C wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 19, 10:49)
Daddygirl, nelabai supratau, ar reikia deti ir vitamino E, ir vitamino C ar galima pasirinkti viena is ju?  4u.gif


as suprantu, kad abu.
bet kokiu atveju, reiktu bandyt su nedideliu kiekiu. galima pradziai su vienu vitaminu ir ziuret, kiek ilgai nesuges.
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 10 19, 13:14)
beje, nezinau, ar zinot, Mesiniu (berods ten ji taip vadinasi  blush2.gif ), gatvelej atsidare ekologisku prekiu parduotuve - ir mesa, ir darzoves, ir koses, grudai, ir kosmetika - Logona ir Sante. Logona kuno sviestas, kam idomu, 59Lt.


zinau, kad kazkokia parduotuvyte "Rojaus sodas" Dysnos g. turi buti svieziai atsidarius g.gif. dar neteko pabuvot. bet jauciu reikia uzsukti.


Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 10 19, 13:15)
O kokio tipo tavo oda?

Taip sunku nuspresti... Aš lyg ir linkstu prie tamanų ax.gif .

Mano normali, gal Tzona šiek tiek linkusi į riebumą. Aš ir emulsiją nuo spuogų turėjau(ten taip pat pagrindas tamanai, bet ir erškėtrožių al yra), kažkas netiko g.gif Bet aš aplamai pastaruoju metu atsargi su aliejais, pastebėjau, kad mano probleminei odai jie ne itin patinka schmoll.gif Turiu užsimaišiusi kaukę su jojoba ir ricina, tai sunaudosiu ir turbūt daugiau neeksperimentuosiu, nebent aliejais tik paakius lepinsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 19 spalio 2009 - 12:28
QUOTE(Peach18 @ 2009 10 19, 13:00)
Padėkite apsispręsti- šiuo metu galiu įsigyti tik vieną aliejuką- renkuosi tarp tamanų ir eršketrožių.  Naudočiau veidui, nes oda dažnai nusausėja, nusikasau ir atsiranda randukų, tiesa ir paakius tepčiau.... Tamanai tinka paakiams?


mano sausai odai žiemą tik tamanai netiko-dar labiau nusausino. Patį aliejų aš l. vertinu, bet gal geriau į kokį mišinuką dėk (su sviestm pvz). Jei tik 1 aliejų tepsi, tada erškėtrožes siūlau.

Tess, praktiškai visi kremai nuo šalčio yra riebūs-tame ir apsauga. Sviestm. mergaitės maišo su kitu baziniu aliejumi, tada žymiai geriau tepasi.O parduotuvėlė turi savo tinklapį? Būtų įdomu pažiūrėti asortimentą ir kainas.
Atsakyti