Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Rasma @ 2009 10 19, 09:50)
tyrimo kaina vidutiniškai nuo 200 iki 900 Lt cool.gif


brangoka... Pažiūrėjau Materia Aromatica puslapyje, tai ir į jų produktus dedamas greipfrutų sėklų ekstraktas, nors atskirai jo kaip ir neparduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 18, 21:05)
Dar neaišku ką atlikus skystąją chromatografiją rastume KN ekstrakte ax.gif 

Ui, ui bigsmile.gif o cia jau mano sritis. Mano specializacija - skysciu chromatografija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 19, 10:40)
Jei KN turi sertifikuotą greipfrutų sėklų ekstraktą(o manau, kad taip ir yra), tai tegu jis neturi kažkokių superinių antimikrobinių savybių, bet bent jau nekenkia odai kaip tas, kuris yra su chemija smile.gif


nemanau, kad sertifikuotas, būtų taip ir parašyta. Jie gi rašo, kad pvz ekologiška ir pan.

Susižinojau dėl rankų darbo priem. gamybos. Gal kam nors be daddygirl ir manęs dar bus įdomu...NEI MUILŲ NEI KOSMETIKOS namų sąlygom gaminti negalima. Turi būti spec. gamybinės patalpos. Kremų gamybą galima organizuoti vaistinėse, kur pagal tavo receptūrą sumaišys ingredientus. Nepigus reikalas, ypač gaminant mažais kiekiais, siekiant patiekti šviežius produktus. O muilo matyt legaliai neįmanoma išvis pagaminti-vaistinės gi tikrai neužsiims. Taip kad oficialiai nieko doro neišeis cool.gif .

Kas domisi natūr. kvepalais, tai yra 1 būdas susikurti juos pakankamai pigiai. kaip kvepalų pagrindą galima naudoti gėlių vaškus (rožės, jazmino,champa ir kitus). Jie turi stiprų atitinkamą kvapą, gerai laikosi, dar galima pridėti pvz jojobos aliejaus, norimų ea (vaškas nėra toks kietas kaip pvz bičių), ir gaunasi puikūs tepami kvepalai. O jų vos vos įdėjus į kosmet. priemones, jas irgi l. "paskaninsime". O kaina jų yra žyyymiai mažesnė lyginant su tų gėlių ea.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 19 spalio 2009 - 10:51
QUOTE(gizma @ 2009 10 19, 11:12)
Ui, ui bigsmile.gif o cia jau mano sritis. Mano specializacija - skysciu chromatografija blush2.gif

Turi priėjimą prie įrangos? bigsmile.gif Nieko sau..būtų įdomu patyrinėti kaip ten iš tikrųjų, kokį sertifikuotą GSE cool.gif

http://www.ncbi.nlm....pubmed/17867553
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 11:23)
Kas domisi natūr. kvepalais, tai yra 1 būdas susikurti juos pakankamai pigiai. kaip kvepalų pagrindą galima naudoti gėlių vaškus (rožės, jazmino,champa ir kitus). Jie turi stiprų atitinkamą kvapą, gerai laikosi, dar galima pridėti pvz jojobos aliejaus, norimų ea (vaškas nėra toks kietas kaip pvz bičių), ir gaunasi puikūs tepami kvepalai. O jų vos vos įdėjus į kosmet. priemones, jas irgi l. "paskaninsime". O kaina jų yra žyyymiai mažesnė lyginant su tų gėlių ea.(manau po mėnesio norinčios galės išbandyti šiuos vaškus ir Lt)

Merginos, kuo toliau, tuo įdomiau mūsų temelėje bigsmile.gif Tikrai būtų nerealu pačiai pasigaminti kvepaliukus wub.gif wub.gif wub.gif

Monica, ankščiau maniau jog tik svarstai kažkada atsidaryti savo parduotuvėlę, bet dabar jau net susipainiojau, turi ją ar greitu metu planuoji atidaryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 19 spalio 2009 - 10:31
QUOTE(gizma @ 2009 10 19, 10:12)
Ui, ui bigsmile.gif o cia jau mano sritis. Mano specializacija - skysciu chromatografija blush2.gif


čia tai bent biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 10:23)
nemanau, kad sertifikuotas, būtų taip ir parašyta.

NEI MUILŲ NEI KOSMETIKOS namų sąlygom gaminti negalima.

kaip kvepalų pagrindą galima naudoti gėlių vaškus (rožės, jazmino,champa ir kitus).
O jų vos vos įdėjus į kosmet. priemones, jas irgi l. "paskaninsime".


bet žinant jų pasinešimą ant natūralumo, netikiu, kad kokį brudą siūlytų biggrin.gif

kaip džiaugiuosi, kad namuose man niekas nestovi už nugaros ir neaiškina, ką galima ir ką ne tongue.gif

ką dar gero daro dar tie gėlių vaškai? wink.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 10 19, 10:31)
Merginos, kuo toliau, tuo įdomiau mūsų temelėje bigsmile.gif


nenoriu būti blogu pranašu, bet man atrodo, kad iki laiko. O paskui galėsim išsipirkti temą parduotuvėse ir ten kalbėtis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 19, 11:31)
Monica, ankščiau maniau jog tik svarstai kažkada atsidaryti savo parduotuvėlę, bet dabar jau net susipainiojau, turi ją ar greitu metu planuoji atidaryti?


jau prekes užsakinėju, taip kad po kokio mėn. pradėsiu prekiauti. Tik greičiausiai užtruksiu su normalaus int. psl. sukūrimu, reikia gi baisiai daug info parengti ir sudėti, o laiko nelb turiu.

Katuti, kol kas nepardavinėju. Pamąsčiau, kad yra atidarinėjamos temos atskiroms parduotuvėms, kas yra jų reklama, bet nieko jos užtai nemoka rolleyes.gif . Ir ekol. skyrelyje visos el. parduotuvės apie save rašo. Rasmos matyt reikia paklausti, ką galima rašyti, ko -ne. Beje, išsipirkus temą, iškart būtų nuostolis. Ištryniau savo geltoną sakinį dėl visa ko. Gėlių vaškai minkština, drėkina, apsaugo odą, sausai, jautriai odai puikiai tinka, tieisiog kaip vašką galima naudoti. Mano nuomone jų pagr. privalumas, tai kvapas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 19 spalio 2009 - 11:06
QUOTE(Rasma @ 2009 10 19, 10:27)
Turi priėjimą prie įrangos? bigsmile.gif Nieko sau..būtų įdomu patyrinėti kaip ten iš tikrųjų, kokį sertifikuotą GSE cool.gif

http://www.ncbi.nlm....pubmed/17867553

Deja, deja. Baiges geri laikai, kai dirbdavau BTI (Biotechnologijos institutas). Bet tai ka mes darydavome, budavo tik moksliniai tyrimai. Nemanau, kad butu leide biggrin.gif
Nuorodoje parasyta, ka as ir isivaizdavau, kad naudota HPLC(High Performance Liquid Chromatography) (puikus metodas nustatyti maziems kiekiams medziagos - labai jautrus metodas). Deja, esu tik gal pora kartu dalyvavus eksperimente, bet pati nedirbus su HPLC. Kas dirba su HPLC, dazniausiai ir dirba tik su HPLC.
Nuoroda issisaugosiu, mazu gyvenime dar prisireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 19, 10:46)
jau

Pagalvojau, kad yra atidarinėjamos temos atskiroms parduotuvėms, kas yra jų reklama, bet nieko jos užtai nemoka rolleyes.gif


man info apie tai įdomi bet kokia forma smile.gif

manau, kad jei rasi savo unikalumą, tai ir tau dėl to nebus problemų 4u.gif
Atsakyti
Nelabai turėjau kada skaityti ką tiek priplepėjom, bet mačiau dėl sertifikavimo kalbėjot. Kiek žinau jei savo gamybos produktus pardavinėji turėdamas ūkininko pažymėjimą tada nereikia sertifikuoti.

Beje didžiosios dėžės jau bus pas mane šiandien. Vakare laukit žinių asmeniškai.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 19, 11:40)
lašink į šampūną ir džiaukis žvilgančiais plaukais bei nuostabiu kvapu smile.gif

kažkada KN viena iš moterų (nepamenu, tik kuri), sukritikavo Citrocept'ą ir pasakė, kad kai dar nelabai gilinosi, pati jį gėrė, bet dabar nepirktų. Jei KN turi sertifikuotą greipfrutų sėklų ekstraktą(o manau, kad taip ir yra), tai tegu jis neturi kažkokių superinių antimikrobinių savybių, bet bent jau nekenkia odai kaip tas, kuris yra su chemija smile.gif

Bet šampūnas turi savo kvapą, reikia kokio neutralau, kad nesipjautų ir derėtų su apelsininiu.


O šitą ir aš praeitą žiemą gėriau, imunitetą stiprinau.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 18, 23:36)
as nespaudziu. naudoju tiesiai is lapo.
o turiu issisaugojus toki aprasyma:

4. Add the following ingredients to preserve the gel naturally. For every 1/4 cup of aloe leaf, add:
o 500 mg powdered vitamin c (you can crush tablets into powder)
5. 400 IU vitamin E


Daddygirl, nelabai supratau, ar reikia deti ir vitamino E, ir vitamino C ar galima pasirinkti viena is ju? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 19 spalio 2009 - 11:50