Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Odora @ 2009 10 18, 22:10)
as noreciau tiketis, kad jie teigia tiesa, nors jie gal naudoja ta ekstrakta is tiekeju o ne patys gamina, is tikruju nesupaisysi, as nesu 100% isitikinus, kad greipfrutu ekstraktas blogis, bet, kad geris irgi teigti negaliu tai kol kas susilaikau nuo jo naudojimo
CIA galima pasiskaityti apie tai, raso, kad daug moksliniu studiju paneige konservacines savybes g.gif
Papildyta:
Rasma uz mane profesionaliau atsake wink.gif


Viskas aisku, aciu uz tokius issamius paaiskinmus abiem smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasucci: 18 spalio 2009 - 21:19
QUOTE(Odora @ 2009 10 18, 22:10)
s nesu 100% isitikinus, kad greipfrutu ekstraktas blogis, bet, kad geris irgi teigti negaliu tai kol kas susilaikau nuo jo naudojimo

daug moksliniu studiju paneige konservacines savybes g.gif

drinks_cheers.gif

O čia yra pakankamai rimti tyrimai, kad pasidomėti plačiau:
http://www.ars.usda....Q_NO_115=182572

O gamyba gražiai ir trumpai aprašyta čia. Ir labai teisingai aprašyta, jei labai įdomu, tai sunkiai ir ilgai pasirausus atrastume visos tą patį ax.gif Kiek sugebėjau prieš kelis metus išgauti technologinių aprašymų, tiek mane įtakojo daugiau niekada nevartoti GSE (ypač lašelių pavidalų iš vaistinės doh.gif ) į vidų.

"What about those “natural” preservatives?
Alternative Natural Preservative #1- The Truth About Grapefruit Seed Extract
“Grapefruit Seed Extract (GSE) is an all natural preservative”

There are rumors all over the web that Grapefruit Seed Extract works as a natural preservative. Oh, we wish these were true. We even considered using it in our products. However, the sad truth is GSE is not an all natural preservative. GSE is no more natural than parabens. Grapefruit seed extract is not grapefruit juice. It is not simply ground up grapefruit seeds. It is not grapefruit essential oil. Chemical manufacturers take the leftover grapefruit pulp, a waste by-product from grapefruit juice production, and in an intensive, multi-step industrial chemical process, change the natural phenolic compounds into synthetic quaternary ammonium compounds (does this sound natural to you?). Typically, in chemical synthesis of this type, chemical reagents and catalysts are used under extreme high heat and pressure or vacuum. Synthetic ammonium chloride is one of the chemical catalysts used in this process. So, first all, Grapefruit Seed Extract is not “natural”. It’s a chemically altered form of grapefruit seed. If you’re going to call it Grapefruit Seed Extract, you could by the same reasoning call Sodium Laurel Sulfate Coconut Oil Extract. Secondly, studies done on GSE have found that while it may be mildly preserving, it appears to be due to trace contaminants, rather than the GSE itself. A handmade Grapefruit Seed Extract that was not tainted with other chemicals showed zero preservative qualities. Here is one report from the Institute of Pharmacy, Ernst Moritz Arndt University, Greifswald, Germany:

“The antimicrobial efficacy as well as the content of preservative agents of six commercially grapefruit seed extracts were examined. Five of the six extracts showed a high growth-inhibiting activity against the test germs. In all of the antimicrobial active grapefruit seed extracts, the preservative benzethonium chloride was detected by thin layer chromatography. Additionally, three extracts contained the preserving substances triclosan and methyl paraben. In only one of the grapefruit seed extracts tested no preservative agent was found. However, with this extract as well as with several self-made extracts from seed and juiceless pulp of grapefruits (Citrus paradisi), no antimicrobial activity could be detected. Thus, it is concluded that the potent as well as nearly universal antimicrobial activity being attributed to grapefruit seed extract is merely due to the synthetic preservative agents contained within. Natural products with antimicrobial activity do not appear to be present.”"
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 18, 11:24)
LT draudžia prekiauti kosmetikos gaminiais, kurie klaidinamai panašūs į valgomus daiktus. Teko matyti, kad išima iš prekybos, pvz., muilą, nes jis panašus į torčiuką - neva pirkėjas gali būti suklaidintas. Na nežinau, ar iš muilo lentynos paėmus tokį "torčiuką" ryžčiausi jį valgyti, parėjusi į namus biggrin.gif
tu perfekcionistė, akivaizdžiai  rolleyes.gif

tai užpilk jam porą šaukštų dribsnių virintu vandeniu iš vakaro ir tegu suvalgo prieš pusryčius - tikrai nebjauru wink.gif


o dar geriau avizu grudai wink.gif tik juos reikia mirkyt apie 12 val, paskui pavirt apie 20min ir vel palaikyt apie 12 val (cia vienas is receptu, kiti kiek kitokius laikus mini, bet esme ta pati). rytais po stikline isgert (atskiesto su siltu vandeniu). keista, bet mano dukrytei net labai patinka biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 18, 11:37)
Visur draudžia ES valstybėse biggrin.gif
Oi ne, ačiū...aš tokia pat savikritiška, kaip ir Daddygirl biggrin.gif



kodel as savikritiska? biggrin.gif

kaip idomu apie tuos draudimus bigsmile.gif
bet praktika tada net labai prasilenkia su jais.
internetines parduotuves pilnos muilu -pyragaiciu, net tortu smile.gif

QUOTE(Hibisco @ 2009 10 18, 12:08)
Pas mane irgi tokiapat situacija su mama buvo - nupirkau brandzios odos misini, kai pasibaige jos cheminis kremas. Ir liko labai patenkinta aliejuku - sake, gyvenime nieko geresnio nera bandziusi  tongue.gif


mano vyro zmona ir viena is vyresniu draugiu niekaip negali atsidziaugti mano pagamintu sviestu. man paciai keista, jos nera tiek gyrusios ne vieno mano gaminio. o apie sviesta tiesiog negali sustot kalbet. ju oda sausa, tepa ant veido. jis is ivairiu alieju ir sviestu. tai va, galit kaledoms sumaisyt ka nors tokio aplinkiniams. tiesiog niekad negali zinot, kas kam tiks. as gyvenime tokio sviesto ant veido netepciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 18 spalio 2009 - 21:24
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 18, 22:21)
kaip idomu apie tuos draudimus  bigsmile.gif
bet praktika tada net labai prasilenkia su jais.
internetines parduotuves pilnos muilu -pyragaiciu, net tortu smile.gif

Savikritiška ta prasme, kad baisu pradėti natūralių produktų verslą be leidimų, sertifikatų ir pan. 'gal nepirks', ' gal paprašys dokumentų' ir pan. biggrin.gif

Jetus, ką mes Tau ir sakome mirksiukas.gif Visur visko pilna ir niekas nespėja, ir neturi galimybių, o gal ir noro viską sukontroliuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 18, 13:44)
Man reikia naturalaus ekstrakto greipfrukto seklu, kur ieskoti??


as esu pirkus is Akamuti. jie pabrezia, kad ju naturalus, be chemijos.
sita tema idomi, vieningos nuomones nera.
viena is nuomoniu, kad pilnai naturalus GSE neturi konservavimo savybiu, bet teigiamai veikia oda, idetas i kosm priemones (sios nuomones laikosi ir Suki).

as naudoju GSE kaip maisto papilda (higher nature). jo sudetis: veg glycerine, GSE, ascorbic acid.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 18 spalio 2009 - 22:05
Turiu sertifikatą dėl GSE, soil ass. sertifikuotas ekologiškumas. Kilmės šalis Vok., rašo,kad standartizuotas vit. c., bioflavanoidais, jame nėra benzetoniumclorido pesticidų,triclozano(minėtų Rasmos straipsnyje).Manau ir parabenų neturėtų būti, jei jau sertifikuotas. Sudėtis:vit C, ir bioflavanoidai ir augal glicerinas. O tie bioflavanoidai negali turėti antimikrobinių ir konservuojančių savybių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 18, 22:43)
viena is nuomoniu, kad pilnai naturalus GSE neturi konservavimo savybiu, bet teigiamai veikia oda, idetas i kosm priemones (sios nuomones laikosi ir Suki).

O su šituo teiginiu absoliučiai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mane labai domina kaip isspausti sulti is alaviju lietuvisku?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 18, 20:21)
mano vyro zmona ir viena is vyresniu draugiu niekaip negali atsidziaugti mano pagamintu sviestu.....


ka as cia parasiau? biggrin.gif doh.gif
turejau omeny mano vyro mama.

QUOTE(Rasma @ 2009 10 18, 20:25)
Savikritiška ta prasme, kad baisu pradėti natūralių produktų verslą be leidimų, sertifikatų ir pan. 'gal nepirks', ' gal paprašys dokumentų' ir pan. biggrin.gif

Jetus, ką mes Tau ir sakome mirksiukas.gif Visur visko pilna ir niekas nespėja, ir neturi galimybių, o gal ir noro viską sukontroliuot ax.gif


tai jei Tu siuo atzvilgiu panasi i mane, turi suprast, kodel dvejoju.. mirksiukas.gif smile.gif

QUOTE(Oksanik @ 2009 10 18, 21:24)
Mane labai domina kaip isspausti sulti is alaviju lietuvisku?? g.gif


as nespaudziu. naudoju tiesiai is lapo.

o turiu issisaugojus toki aprasyma:
1. Slice off an outer leaf of an aloe plant.
2. Peel it. Scoop out gel with a spoon.
3. Place into a blender.
4. Add the following ingredients to preserve the gel naturally. For every 1/4 cup of aloe leaf, add:
o 500 mg powdered vitamin c (you can crush tablets into powder)
5. 400 IU vitamin E
6. Place in a sterilized, clean glass jar. Will keep for several months in the refridgerator.
7. Apply several times a day to cuts, wounds, or burns/skin irritations.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 23:53)

drinks_cheers.gif as iki dabar gedziu tu laiku kai british airways i vln skraide  biggrin.gif



O as isvis gedziu normalių avialinijų, kai nereikdavo 10 connecting flight'ų, kad patekti pvz. į kokį Paryžių (labai nemėgstu skraidyti blush2.gif )


QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 17, 18:02)
nors ne! grynas, "ukiskas" Alepo muilas is alyvuogiu  jam yra Dievas! neisivaizduojate kas dedasi  lotuliukas.gif  tik ir taikosi ismukti i vonia kur tie muilai yra, pasiekiamiausia gabaliuka tiesiog isimylejes- nusimeta nuo lentynos, trinasi i ji, voliojasi, murkia, guli issekes ant jo po trynimosi - zodziu eina is proto "po pilnu kaifu". pradziu nesupratau ko jam ta vonia staiga po tiek metu taip parupo- valandas gali ten sedeti, kol neuztikau santykiaujant su muilu  biggrin.gif valerjonai jo tiek neveikia, kaip tas muilas smile.gif


Hmm, kad mano šuo domisi kokosų, sviestmedžių, žuvų taukųir pan. aliejais man nebekeista, bet va kartą išsitepus alyvuogių aliejum plaukus, buvau "užpulta" savo katės: kad puolė laižyti tuos mano plaukus, tikrą šoką patyriau. Pasirodo merginai patiko alyvuogių aliejaus skonis doh.gif irnesakyk.gif

beje, gal galit kas iš patirties patarti: ėmė elektrintis plaukai (šiaip toks dalykas man itin retas, o naudoju ir balzamus, ir kaukes, lyg ir neturėtų sausėti rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 18, 16:13)
Nu ir apelsinų EA turiu tai nieko doro su juo nepadariau, nesugalvojau kur dėti


lašink į šampūną ir džiaukis žvilgančiais plaukais bei nuostabiu kvapu smile.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 10 18, 18:53)
Beje, maniškis liko sužavėtas pelargonijų ea kvapo bigsmile.gif


mano planuose - su jazminais ką nors nusipirkti, kad ir MB kvepėtų biggrin.gif Pelargijos kažkaip jam nea. Vistik pravartu buvo nueiti į KN, kur sudėliojo į lentynėles tai, ką nujaučiau, dabar nebijau prašauti smile.gif

QUOTE(Oksanik @ 2009 10 18, 18:55)
O kodel kvapu namai juo prekiauja??


kažkada KN viena iš moterų (nepamenu, tik kuri), sukritikavo Citrocept'ą ir pasakė, kad kai dar nelabai gilinosi, pati jį gėrė, bet dabar nepirktų. Jei KN turi sertifikuotą greipfrutų sėklų ekstraktą(o manau, kad taip ir yra), tai tegu jis neturi kažkokių superinių antimikrobinių savybių, bet bent jau nekenkia odai kaip tas, kuris yra su chemija smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 18, 20:54)
As turbut jau dabar parasysiu az toms merginoms,


laukiu 4u.gif


QUOTE(Rasma @ 2009 10 18, 21:05)
Dar neaišku ką atlikus skystąją chromatografiją rastume KN ekstrakte ax.gif 


o kas tokius tyrimus atlieka? g.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 18, 21:21)
o dar geriau avizu grudai wink.gif tik juos reikia mirkyt apie 12 val, paskui pavirt apie 20min ir vel palaikyt apie 12 val


blink.gif Per daug čia darbo tongue.gif Aš ir grūdus ekologiškus mirkau, dabar jau pramaišiui su dribsniais, tai užtenka užpilti virintu vandeniu iš vakaro ir ryte gali valgyti. Nereikia tiek žaisti su užpylimais ir virinimais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 19, 10:40)
o kas tokius tyrimus atlieka?  g.gif

NMVRVI lab-ja tai tikrai turi skysčių chromatografus, ne tik dujinius g.gif Bet AES arba S-MS/MS tyrimo kaina vidutiniškai nuo 200 iki 900 Lt cool.gif Nežinau kaip VSC lab-ja Žolyno -vėje...
Atsakyti