Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Gilberta @ 2009 10 18, 17:34)
Merginos ar cia sertifikuotas p-roduktas?
Kaip sudetis?
nvey eco

Sertifikuotas kiek žinau ax.gif
Vilniuje "Rasakila" (Gerulaičio g.) parduotuvėje mačius šios firmos produktus (tik neįsidėmėjau ar turi pardavime būtent kompaktinę pudra), bet daug produktų galima pabandyti
Atsakyti
Gal kam bus idomu apie gintara pasiskaityti http://medicalamber_com/index.php/lt/
Idomu tik, ar ten viskas naturalu, kaip raso... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 18, 16:48)
Negi niekas nera naudoje ar domejesi Florame tualetiniu vandeniuverysad.gif

Kažkuri šią savaitę buvo parašiusi apie vieną kvapą atsiliepimus ax.gif

QUOTE(Gilberta @ 2009 10 18, 18:32)

Nvey tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 18, 18:33)
Kažkuri šią savaitę buvo parašiusi apie vieną kvapą atsiliepimus  ax.gif

Praziopsojau vadinasi doh.gif na reikia ieskoti vadinasi, aciu... mirksiukas.gif
Atsakyti
ČIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 10 14, 21:12)
Turiu Vetiver kvapo nuo vasaros, tai laikosi superr wub.gif  Nes ryte apsipurskiu,o kai po darbu velu vakara parejus einu praustis i dusa, tai apsipylus vandeniu pradzioj pasklinda mano Eau de Vetiver taletinio kvapas. Gundausi dar verbenos kvapu blush2.gif  O cia gal ju CUP 4aukste jau galima rast? Ar tik internetu? g.gif

O tu pirkai internetu? is ekoeko.lt ? smile.gif labai noreciau kokiu nors kvepaliuku, bet bijau pirkti neuosciusi... unsure.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 10 18, 18:46)

Labai labai tau aciu bigsmile.gif 4u.gif buciau nuvargusi peieskodama doh.gif
Atsakyti
Dar karta smile.gif

Man labai reikia greipfrukto seklu ekstrakto!!!
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 18, 18:59)
Dar karta smile.gif

Man labai reikia greipfrukto seklu ekstrakto!!!

Prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 18, 18:59)
Dar karta smile.gif

Man labai reikia greipfrukto seklu ekstrakto!!!

Vaistinėje - "Citrosept" biggrin.gif

'Natūralus' greit prarūgtų cool.gif Todėl išgaunant šį ekstraktą deda konservuojančias ir antimikrobines medžiagas - triklosaną, benzetonio ir benzalkonio chloridus, net metilparabeną pan.
Ženklinime nurodyti nebūtina cool.gif, ale 'sustiprina' antimikrobinį-antivirusinį sėklų ekstrakto poveikį (kuriuo realybėje šis ekstraktas kiek bebūtų tirtas - nepasižymi blink.gif Skaičiau kelis mokslinius straipsnius prieš kelis metus - buvau lengvai tariant šokiruota..

QUOTE(ernesin @ 2009 10 18, 19:01)

Įdomu kas jį išgauna g.gif Va čia inf-ja būtų aukso vertės... blush2.gif

Inf-jos daugiau:
"Recent studies have identified synthetic preservatives in commercial grapefruit seed extracts.[4][5][6] When preservatives were not present in some of the extracts, laboratory tests found the natural extracts had no natural antimicrobial attributes of their own.[3] Some manufacturers of GSE have stated that their extract has compounds nearly identical to benzethonium chloride but a 2001 study supervised by chemist G. Takeoka has documented that commercial GSE preparations contain the synthetic compound benzethonium chloride that couldn't have been made from GSE.[3]"

Tekste minimi šaltiniai:
[3] Takeoka G, Dao L, Wong RY, Lundin R, Mahoney N (July 2001). "Identification of benzethonium chloride in commercial grapefruit seed extracts". J. Agric. Food Chem. 49 (7): 3316–20.
[4] Avula B, Dentali S, Khan IA (August 2007). "Simultaneous identification and quantification by liquid chromatography of benzethonium chloride, methyl paraben and triclosan in commercial products labeled as grapefruit seed extract". Pharmazie 62 (8): 593–6.
[5] Sugimoto N, Tada A, Kuroyanagi M, et al. (February 2008). "[Survey of synthetic disinfectants in grapefruit seed extract and its compounded products]" (in Japanese). Shokuhin Eiseigaku Zasshi 49 (1): 56–62.
[6] Bekiroglu S, Myrberg O, Ostman K, et al. (August 2008). "Validation of a quantitative NMR method for suspected counterfeit products exemplified on determination of benzethonium chloride in grapefruit seed extracts". J Pharm Biomed Anal 47 (4-5): 958–61.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 18, 19:12)
Vaistinėje - "Citrosept" biggrin.gif

'Natūralus' greit prarūgtų cool.gif Todėl išgaunant šį ekstraktą deda konservuojančias ir antimikrobines medžiagas - triklosaną, benzetonio ir benzalkonio chloridus, net metilparabeną pan.
Ženklinime nurodyti nebūtina cool.gif, ale 'sustiprina' antimikrobinį-antivirusinį sėklų ekstrakto poveikį (kuriuo realybėje šis ekstraktas kiek bebūtų tirtas - nepasižymi blink.gif Skaičiau kelis mokslinius straipsnius prieš kelis metus - buvau lengvai tariant šokiruota..


as irgi kiek sugebejau info issikasti, ta pati radau ir tas pacias isvadas pasidariau, kad greipfrutu seklu ekstrakto konservuojancios savybes - naturalistinis mitas stropiai palaikomas juo prekiaujanciu
tik natur autoritetai teigia, kad jis naturalus konservantas tai as vis tyliu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 18 spalio 2009 - 18:42
QUOTE(Rasma @ 2009 10 18, 19:12)
Vaistinėje - "Citrosept" biggrin.gif

'Natūralus' greit prarūgtų cool.gif Todėl išgaunant šį ekstraktą deda konservuojančias ir antimikrobines medžiagas - triklosaną, benzetonio ir benzalkonio chloridus, net metilparabeną pan.
Ženklinime nurodyti nebūtina cool.gif, ale 'sustiprina' antimikrobinį-antivirusinį sėklų ekstrakto poveikį (kuriuo realybėje šis ekstraktas kiek bebūtų tirtas - nepasižymi blink.gif Skaičiau kelis mokslinius straipsnius prieš kelis metus - buvau lengvai tariant šokiruota..
Įdomu kas jį išgauna g.gif Va čia inf-ja būtų aukso vertės... blush2.gif


o jei jis yra ekol. sertifikuotas. tai gal be visų tų blogybių?bet tai tada neveiskmingas? ar kaip čia dabar g.gif Beje, skaičiau knygą rusų k. apie GSE poveikį, tai pagal atliktus tyrimus l. daug įv. bacilų veikia. Na nesitiki man, kad čia įdėta maža dalis chemijos tokią įtaką darytų cool.gif

Odora, o tai kuom tada konservuoti? man tai atrodo, kad pailgina galiojimo laiką ir KN naudoja...Gal Laimės reiktų užklausti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 18 spalio 2009 - 18:47
QUOTE(katutis @ 2009 10 18, 12:24)
Parašyk, kaip sekėsi su actu, labai įdomu, ar efektyvus dalykas  4u.gif

Bandysim kada, nes šiandien jau padariau aliejinę kaukę kokosų al.+pelargonijų ea. Beje, maniškis liko sužavėtas pelargonijų ea kvapo bigsmile.gif Vis uostė, uostė ir kuždėjo "kaip skaniai kvepia" biggrin.gif
Atsakyti