Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 10 08, 12:37)
bet turbut tam kartui pasidaryt ir geriau, gi nelieka galimybes kokiu bakteriju prinest i krema  unsure.gif


dėl to ir nenoriu pažeisti kremo pakuotės sandarumo, kad brangus daiktas nesugestų drinks_cheers.gif Čia gi ne sintetika, kur gali bet kokiomis sąlygomis stovėti ir nieko jai nenutinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 07, 22:30)
Kaip jūs manote ar nieko baisaus jei tą kur nusipirkau sunaudočiau tepdama po depiliacijos, ar vis gi siūlytumėte mesti lauk? blush2.gif


Yra rafinuotas ir nerafinuotas avokadų aleijus.Tai ar prašei būtent neraf., kai pirkai?

QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 12:53)
Šiaip tai Monika pirkusi yra tikrai UK ir tikrai gerų, man rodos, bet ne per ebay wink.gif


Iš e-bay nepirkčiau schmoll.gif .Jau geriau tiesiog iš int. pard. gerų firmų smile.gif .Iš Uk gamintojų turbūt man labiausiai prie širdies Absolute Aromas.Jie turi ir ekol. sertif. ir paprastų ea. Ir dar jų buteliukai l. geri, be problemų gali sulašinti reikiamą lašiukų kiekį, nepradeda bėgti, kaip kad kitų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 08 spalio 2009 - 12:56
QUOTE(Monica @ 2009 10 08, 13:55)
Iš e-bay nepirkčiau schmoll.gif .Jau geriau tiesiog iš int. pard. gerų firmų smile.gif .Iš Uk gamintojų turbūt man labiausiai prie širdies Absolute Aromas.Jie turi ir ekol. sertif. ir paprastų ea. Ir dar jų buteliukai l. geri, be problemų gali sulašinti reikiamą lašiukų kiekį, nepradeda bėgti, kaip kad kitų.


Aciu labai, pasidomesiu!
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 09:33)
kartu tieskim biggrin.gif

O kokį pasirinkai?
"Oriental" ar "Tropic"?

QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 11:04)
pati mylimiausia  4u.gif

o ten ne forumas ir net nepanašu į tai  laugh.gif

Ačiū už tokį netikėtą prisipažinimą 4u.gif wub.gif

Nežinau tada kas biggrin.gif Gi nuo keletos temų buvau atitrūkusi netikėtai, tai praleidau daug naudingos inf-jos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 08, 10:31)
o del koperavimusi, tai manau, kad pvz uzsakantysis paskelbia 1 zinute, kad ruosias uzsakinet, ir po to viskas turi vykti per AZ arba el. pasta.. nes tikrai temos labai tersiasi..
na labai nepykit uz tai ka parasiau  blush2.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 08, 13:55)
Yra rafinuotas ir nerafinuotas avokadų aleijus.Tai ar prašei būtent neraf., kai pirkai?

Pirkau vaistinėje ir tik vieną turėjo, tai nebuvo su kuo lyginti, paprašiau, kad internetiniame NB puslapuje pasižiūrėtų, tai pasižiūrėjusi pasakė, kad jei šalto spaudimo, tai greičiausiai bus nerafinuotas. Tai ir užsipirkau, reikės kada Cup'e įdomumo dėlei paprašyti kad parodytų abu, tai bus aišku ką įsigijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 08, 13:35)
O kokį pasirinkai?
"Oriental" ar "Tropic"?

Nežinau tada kas biggrin.gif


Tropic - apsidraudimui jei mamai netiks, tai pačiai teks naudoti biggrin.gif

ten blogas wink.gif
Atsakyti
Katuti, klausei apie silko panaudojima. Tikrai nezinau, ar be muilo dar galima kur panaudot. Tokioj formoj turbut kad ne, juk ten plausai g.gif

Gal verta atskira tema kooperavimuisi turet? Ten ir butu visos detales aptariamos. Kiti forumai turi. Ar SM is principo neleidzia kooperavimosi? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 08, 14:00)
Katuti, klausei apie silko panaudojima. Tikrai nezinau, ar be muilo dar galima kur panaudot. Tokioj formoj turbut kad ne, juk ten plausai  g.gif

Gal verta atskira tema kooperavimuisi turet?


o kokioj dar formoj būna šilko, jei čia plaušai? biggrin.gif Ta prasme, mums pritaikytino bigsmile.gif

taigi ir siūloma Internetinėse parduotuvėse, kur temos šiaip yra mokamos. Bet kadangi, priešingai nei tenykštės panos, pas mus iš to verslas nedaromas, tai klausimas, kas turėtų susimokėti už gerus darbus? biggrin.gif
Atsakyti
Neseniai įsigyjau Sante brilliant care šampūną. Po keletos naudojimų reziume būtų tokia:
* gerai išplauna aliejines kaukes;
* gerai putoja;
* kvapas saldžiai žolinis;
* plaukai išdžiūvę švelnūs ir purūs (Linutiaaa, žinau, kad gali klausti kaip papurę biggrin.gif Taigi plaukai papurę, bet nepakilę itin stipriai nuo šaknų, na gražiai gula ax.gif )
* galvos oda reaguoja kolkas normaliai.

Taip pat noriu pagirti Weledos rožių dušo kremą, kaip moteriškai kvepia rožėmis wub.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 08:33)
Kas dar nebandėt, siūlau išbandyti wink.gif

doh.gif Ir man jau prisireikė biggrin.gif

QUOTE(vitalijas @ 2009 10 08, 08:44)
Vienoj temoj, kur mergaites kooperuojasi uzsamymams, tai ivardijama kaip "kavos gerimas". Mergina, kuri uzsakineja - "kaicia kava/ virduli", o prisijungiancios subega su savo "sausainiukais / pyragais"  bigsmile.gif

Tikrai, kad geras anekdotas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 08, 14:16)
Neseniai įsigyjau Sante brilliant care šampūną.

doh.gif Ir man jau prisireikė biggrin.gif


gal gali su kitais Sante šampūnais palyginti konsistenciją? Man užsispirgėjo pabandyti Weledos naują šampūną Lemon grass/Orange. Neįtikėtina, bet jis skirtas tik UK rinkai blink.gif Persiklausiau Holos, bet ten sakė, kad neturi jo ir neturės sad.gif Pasiskaičiavau, kad iš lovelula.com sakantis išeina jo butelis apie 50 litų, be to, šitas tinklapis kitų man reikalingų daiktų neturi smile.gif O greenlife.com turi kitus reikalingus daiktus, užtat šito šampūno ne sad.gif

gal kas iš kauniečių žada pro Vilnių prasukti? biggrin.gif Jei ne, tai teks atidaryti siuntimo punktą ir bandyti šitą gėrį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 14:45)
gal gali su kitais Sante šampūnais palyginti konsistenciją?

Čia pirmas Sante šampūnas, kurį naudoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 15:45)
Man užsispirgėjo pabandyti Weledos naują šampūną Lemon grass/Orange. Neįtikėtina, bet jis skirtas tik UK rinkai  blink.gif Persiklausiau Holos, bet ten sakė, kad neturi jo ir neturės sad.gif Pasiskaičiavau, kad iš lovelula.com sakantis išeina jo butelis apie 50 litų, be to, šitas tinklapis kitų man reikalingų daiktų neturi smile.gif O greenlife.com turi kitus reikalingus daiktus, užtat šito šampūno ne sad.gif

Aš bandžiau, nesijaudink ne stebuklas biggrin.gif Šiaip man patiko, bet reikėjo kondicionieriaus būtinai smile.gif , gal kada kartočiau kai plaukai pariebėję būtų, bet yra ir geresnių smile.gif
Atsakyti