Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Gilberta @ 2009 10 18, 12:25)
Ar LT yra Lavera Compact Powder?


Aš atsisiuntusi turiu, tai nlb ji man patiko.

QUOTE(Gilberta @ 2009 10 18, 13:14)
Heres the ingredients of this:
titanium dioxide 6.30% ingredients: talc, mica, octyldodecyl stearoyl stearate, zinc sterate, zinc laurate, dimethicone, bentonite, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, silica, hydrolyzed soy protein, glycerin, lauryl lysine, astrocaryum murumuru seed butter, squalane, cetearyl dimethicone crosspolymer, lecithin, triethoxycaprylylsilane, tocopheryl acetate, tetrahexyldecyl abscorbate, magnesium myristate, coconut acid, water, tetrasodium eta, chlorphensin, potassium sorbate,{ +- titanium dioxide, iron oxides, bismuth oxychloride}

Merginos kas cia yra pavojingo?


yra ir silikono ir konservantų ir t.t., nepirkčiau

Versme, surašyk, ką turi iš ea. Rožės, sandalas yra puiku.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 18, 13:43)
Versme, surašyk, ką turi iš ea. Rožės, sandalas yra puiku.


Levanda, rozmarinas, greipfrutas, bergamotė, ylang-ylang, mėta, pelargonija,čiobreliai ir kūrybinis pasitenkinimas (apelsinas, mandarinas, bergamotė ir kalendra) 4u.gif

O su tais moliuskais baigėsi taip, kad vyras irgi prisiskaitė ir supirko weledos tujų ekstraktą ir weledos tepaliuką, geria nuo spalio pradžios, dalis naujai susiformavusių išnyko, o kiti likę mikštėja, gal rezorbuosis g.gif
Bet labai dėkui už pagalbą, turiu nuojautą, kad dar prireiks vėliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Versmė: 18 spalio 2009 - 14:02
Labuka 4u.gif

Man reikia naturalaus ekstrakto greipfrukto seklu, kur ieskoti??
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 18, 14:00)
Aš ir pačiam pirmam tymo turgelyje mačiau,bet pardavėja visai ne ta buvo  schmoll.gif tokia maloni moteriškė, lygtais trečio vaiko tuo metu laukėsi  g.gif 


na tada gal tiesiog pardaveja pardavinejo, siaip muiliukas visai nieko buvo sunaudojau smile.gif
Atsakyti
Negi niekas nera naudoje ar domejesi Florame tualetiniu vandeniu ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 18, 14:54)
na tada gal tiesiog pardaveja pardavinejo, siaip muiliukas visai nieko buvo sunaudojau smile.gif


Aš irgi vieną bandžiau, patiko.
O iš tokios pardavėjos kur matei, tai tikrai nesinorėtų pirkt schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasipasakosiu kaip man, kaip naujokei, sekasi natūralia kosmetika naudotis.
Sezamų alieju stebuklus daro su plaukais, aš juo ištepu plaukus prieš plovimą palaikau apie pusvalandį ir paskui tik su šampūnu išplaunu, jokio balzamo nebenaudoju. Palukai žvilga, atrodo kaip tik tik nudažyti smile.gif
Dar naudoju jojobos aliejų veidui, su niekuo nemaišau tiesiog vietoj kremo tepu ant drėgno veido. Viskas OK tik nėra tokio ilgalaikio drėkinimo kaip nuo kremų, po kelių valandų veidas vėl prašosi drėgmės, nuo sintetinių kremų taip nebūna g.gif
Nu ir apelsinų EA turiu tai nieko doro su juo nepadariau, nesugalvojau kur dėti, nu tik kai kambarius ploviau tai į vandenį įlašinau, labai maloniai kvepėjo blush2.gif
Atsakyti
Nepamenu, kuri forumiete, norejo abrikosu alieju naudoti i vidu... Pora sakiniu radau apie tai Čia Tik nezinau, ar siuo puslapiu galima psitiketi... g.gif
Atsakyti
Merginos ar cia sertifikuotas p-roduktas?
Kaip sudetis?
nvey eco
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 18, 13:08)
Pas mane irgi tokiapat situacija su mama buvo - nupirkau brandzios odos misini, kai pasibaige jos cheminis kremas. Ir liko labai patenkinta aliejuku - sake, gyvenime nieko geresnio nera bandziusi  tongue.gif


mano mamai aliejai nelabai padare ispudi (gal todel kad tik pora namie turejau kai sveciavosi pas mane), uztat sviestmedi rankoms ji dievina, ir dar labai patiko "3 roziu kremas"- issiveze abu is manes konfiskavusi, ir dar praso biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 18, 15:00)
Levanda, rozmarinas, greipfrutas,  bergamotė, ylang-ylang, mėta, pelargonija,čiobreliai ir kūrybinis pasitenkinimas (apelsinas, mandarinas, bergamotė ir kalendra)  4u.gif

weledos tujų ekstraktą ir


Pelargonija tinka, dar ir ylangas neblogai, jei kvapas tau tinka.
O kas per tujų ekstr. nemačiau tokio.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 21:31)
jei atvirai, nesupratau, ką reiškia ax.gif O levandas uostei tos apčios rūšies (pvz angustafolia) tik iš skirtingų šalių? ir kaip įspūdžiai? Dėl citrusinių, tai aš galvojau, kad skirtumus sunkoka užuosti, nelyginau kol kas ax.gif Bet tu matyt l. užsispyrusi,tikra šaunuolė, jau baigi savo liniuotės tikslą pasiekti bigsmile.gif


oi, +1 tai cia rusu forumuose naudoja toki sutrumpinima: reiskia "plius viena tokia pati nuomone prie cituojamos virsuje" smile.gif
levandas tos pacios rusies uosciau - latifolia, o kur jos pagamintos tai 2 gamintojai nepasivargino uzrasyti, uztenka kad tai "levandos ea", ir tik KN nurode Provansa. ispudziai tokie, kad kai viena uostai, tai kaip ir sakei - neislavinta nosis sunkiai atskirs, bet jei sudejus visus tris, tai skiriasi zymiai, deja nemoku nupasakoti to pojucio. man atrodo, kad chemines rozes lengviausia butu atskirti, jeigu esi tikra ea uosciusi pakankamai ilgai kad uzsifiksuotu atmintyje tas kvapas. Egipte manes vos neuzmuse prestizines alieju parduotuves darbuotojai, kai pareiskiau kad roses pas juos netikros lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ten ta zudancia, astria chemija turbut ir mano kaimyne alkoholike pani Vanda melyna nosimi butu pajutusi lotuliukas.gif

jetus, del liniuotes juokauji??? pridejau viena kila atgal, maniau niekas nepastebes, na bet bendras rezultatas gerai - forumuose sedziu, ner kada esti lotuliukas.gif
Atsakyti