Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Merginos kokia biria ar presuota pudra patarsite misriai (linkusiai kimstis odai),kad kazkiek maskuotu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 10 18, 01:08)
Merginos kokia biria ar presuota pudra patarsite misriai (linkusiai kimstis odai),kad kazkiek maskuotu bigsmile.gif

Hauchka turi biria, bet kiek žinau ji nemaskuoja, o tik suteikia matiškumo smile.gif . šiaip kasdien geriau išvis pudros nenaudoti smile.gif , nes oda turi kvėpuoti.
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 10 18, 11:29)
Hauchka turi biria, bet kiek žinau ji nemaskuoja, o tik suteikia matiškumo smile.gif . šiaip kasdien geriau išvis pudros nenaudoti smile.gif , nes oda turi kvėpuoti.

Deja negaliu visada vaikscioti be pudros verysad.gif
Ka pasakytumete apie sita?
My Webpage
Atsakyti
Ar LT yra Lavera Compact Powder?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 10 18, 12:25)
Ar LT yra Lavera Compact Powder?


LT laveros produkcija mano ziniomis niekas neprekiauja
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 10 18, 12:09)
Deja negaliu visada vaikscioti be pudros verysad.gif
Ka pasakytumete apie sita?
My Webpage

Žodelis translucent iškart išduoda, kad ši pudra nieko nemaskuos, o tik suteiks veido odai matiškumo įspūdį ax.gif
Atsakyti
Heres the ingredients of this:
titanium dioxide 6.30% ingredients: talc, mica, octyldodecyl stearoyl stearate, zinc sterate, zinc laurate, dimethicone, bentonite, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, silica, hydrolyzed soy protein, glycerin, lauryl lysine, astrocaryum murumuru seed butter, squalane, cetearyl dimethicone crosspolymer, lecithin, triethoxycaprylylsilane, tocopheryl acetate, tetrahexyldecyl abscorbate, magnesium myristate, coconut acid, water, tetrasodium eta, chlorphensin, potassium sorbate,{ +- titanium dioxide, iron oxides, bismuth oxychloride}

Merginos kas cia yra pavojingo?
Atsakyti
Ar yra kuri bandziusi Argital dantu pastas ir sampunus? g.gif jau kuris laikas knieti isbandyti... berods stepone ju buna pirkti, jei neklystu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 13:11)
tai paprastas zmogus rinktusi pigesni 'naturalu' muila smile.gif kurio dar ir spalvos ryskesnes

va darytume koki temos meet'a, tai 'iskepciau' ir atsinesciau ta proga torta  biggrin.gif


kažkodėl manau, kad nesiorientuotum į masinę auditoriją, o labiau į prakutusius vartotojus 4u.gif

įvertintumėm thumbup.gif

QUOTE(Hermion@ @ 2009 10 16, 14:42)
O aš pasiguosiu, kad Miessence bekvapis rutulinis dezikas pradėjo mane alergizuoti 


gal iškart po skutimo tepdavai ar pats iš savęs toksai "stiprus"?

QUOTE(kryyste @ 2009 10 16, 20:03)
Vieni buvo šokoladiniai kriauklės formos, tai paskui sužinojau, kad grįžę namo vieni svečiai atsikando, nes galvojo, kad šokoladas lotuliukas.gif


lotuliukas.gif LT draudžia prekiauti kosmetikos gaminiais, kurie klaidinamai panašūs į valgomus daiktus. Teko matyti, kad išima iš prekybos, pvz., muilą, nes jis panašus į torčiuką - neva pirkėjas gali būti suklaidintas. Na nežinau, ar iš muilo lentynos paėmus tokį "torčiuką" ryžčiausi jį valgyti, parėjusi į namus biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 22:53)
dabar kvapas visai kitoks  blink.gif nepasakysiu, kad neskanus (gal pan i metos), bet man kvapas pries gaminima labaiu patiko smile.gif

kai turesiu galimybe nusiust muilu i lt, parasysiu


tu perfekcionistė, akivaizdžiai rolleyes.gif

lauksim drinks_cheers.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 11:51)
"Gaminant kosmetikos priemones gamyboje turi būti vadovaujamasi geros gamybos praktikos taisyklėmis:


čia tikriausiai reiškia auditus ir tikrinimus g.gif

QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 17, 15:12)
Ar kas nors bandėte Vilniaus akropolyje prekiaujama eko dekoratyvinę kosmetiką, velnias, niekaip nepamenu pavadinimo. Konsultantė sakė, kad ta kosmetika net neturi galiojimo laiko, nes atsiet labai natūrali. Konkrečiai aš susidomėjau biria pudra ir šešėliais. Kaip manot?


gal parduotuvę bent pameni? Man iškelt keltų nerimą aiškinimas "neturi galiojimo termino". Čia nesuderinama paprastai su natūralumu nė pro kur....

QUOTE(Dovish @ 2009 10 17, 16:08)
Avižas gal ir valgytų unsure.gif  Šiandien bandysiu actą išsitraukti,


tai užpilk jam porą šaukštų dribsnių virintu vandeniu iš vakaro ir tegu suvalgo prieš pusryčius - tikrai nebjauru wink.gif Parašyk, kaip sekėsi su actu, labai įdomu, ar efektyvus dalykas 4u.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 17, 17:02)
nors ne! grynas, "ukiskas" Alepo muilas is alyvuogiu  jam yra Dievas!


o čia tai joooo lotuliukas.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 18:05)
Beje, ji veterinarijos gydytoja pagal išsilavinimą..visai kaip aš smile.gif Reik daryt man išvadas ir eiti kremų gaminti biggrin.gif


pirmyn lotuliukas.gif Lauksim produkcijos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 18, 13:24)
LT draudžia prekiauti kosmetikos gaminiais, kurie klaidinamai panašūs į valgomus daiktus. Teko matyti, kad išima iš prekybos, pvz., muilą, nes jis panašus į torčiuką - neva pirkėjas gali būti suklaidintas.

pirmyn  lotuliukas.gif Lauksim produkcijos  cool.gif

Visur draudžia ES valstybėse biggrin.gif
Ir kiek jau pranešta apie tokius 'pavojingus gaminius' per Rapex'o sistemą doh.gif Pvz. žiūrėkite Nr. 29 - kaip tik maistą imituojantys muilai ax.gif : http://ec.europa.eu/...x.cfm?rx_id=259

Čia galit pagal savaites pažiūrėti kiek nesaugių gaminių visoje ES 'cirkuliuoja' ir būna uždraudžiama prekyba: http://ec.europa.eu/...archives_en.cfm

Oi ne, ačiū...aš tokia pat savikritiška, kaip ir Daddygirl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 17, 09:40)
tuos pacius ranku darbo muilus maciau tymo turgelyje seniau


Aš ir pačiam pirmam tymo turgelyje mačiau,bet pardavėja visai ne ta buvo schmoll.gif tokia maloni moteriškė, lygtais trečio vaiko tuo metu laukėsi g.gif


QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 19:10)
Aš vos vos 'damušiau' "Bema" šampūną nuo plaukų slinkimo doh.gif


Man šitas patiko, taip žvilgėjo wub.gif bet kaina tai per didelė kaip tokiam kiekiui, daugiau nebepirkau.

Išbandžiau vakar KN mišinį sausai odai, pagaliau radau tai, ko odai taip ilgai trūko thumbup.gif nes rudeniui prasidėjus visiškai nebesusitvarkiau, raudonavo, pleiskanojo ir pastovus tempimas buvo. Nebetiko nei madara nei ecos.
Dar lūžis šeimoje įvyko - pasibaigė mamos garnier veido kremas ir paprašė, kad jai nupirkčiau kuo jį pakeist, nors anksčiau niekaip neįsiūlydavau jokių natūr. priemonių, tai dabar naudoja mišinį brandžiai odai. Įdomu ar patiks g.gif
O kalbant apie ekonominę krizę, tai jos kvapų namuose nė kvapo nėra - vakar KN eilėje gal 10-15min prastovėjau, ir už manęs dar didžiausia moterų eilė nusidriekus buvo.

Gal žinot kokias EA galima praturtint aliejų mišinį sausai odai?
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 18, 13:00)
Dar lūžis šeimoje įvyko - pasibaigė mamos garnier veido kremas ir paprašė, kad jai nupirkčiau kuo jį pakeist, nors anksčiau niekaip neįsiūlydavau jokių natūr. priemonių, tai dabar naudoja mišinį brandžiai odai. Įdomu ar patiks  g.gif


Pas mane irgi tokiapat situacija su mama buvo - nupirkau brandzios odos misini, kai pasibaige jos cheminis kremas. Ir liko labai patenkinta aliejuku - sake, gyvenime nieko geresnio nera bandziusi tongue.gif
Atsakyti