Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Ayaan @ 2009 10 17, 01:30)
Ar naudojate "Mėtos" (http://www.eco-meta.com/) eterinius aliejus? Jų puslapyje nuskenuoti kažkokie trys sertifikatai, bet nelabai galima įžiūrėt, kas ten parašyta  biggrin.gif Kaina daug prieinamesnė nei KN, tik pasiūla mažesnė.

As turiu sios firmos rozmarinu EA smile.gif pirkau, kai dar nelabai nusimaniau, kas gerai, kas ne, bet man jis patinka, naudoju plaukams ir aromatinei lempai, tai labai sustiprino plaukus, pakelia nuotaika, pauostau vis slogai esant, manau yra poveikis smile.gif bet dabar tik apie sertifikatus suzinojau, tai gal kita karta geriau is KN pirkciau...
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 10 17, 19:31)
Monica, ačiū už info  4u.gif
Bet jei rašo, kad be jokių sintetinų konservantų ir yra kažkokie sertifikatai, tai gal čia nebus EA, kurie gali turėt kažkokį neigiamą poveikį? g.gif tik tada klausimas, ar turės kažkokį poveikį išvis, tik tas poveikis bus ne toks efektyvus? ar išvis jokio nebus?  bigsmile.gif

man kn pasakojo, kad prastos kokybes ea kuriu kvapas gal nera labai puikus pagerina tuputi cheminio kokteilio imaise, tai nezinau vistiek ea tai sudetingu cheminiu junginiu puokste kurios kaip sudeties neraso tai gal kai kurie skaito kad ne nuodeme viena kita papildoma prideti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 17 spalio 2009 - 18:54
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 17, 17:02)
nors ne! grynas, "ukiskas" Alepo muilas is alyvuogiu  katinui yra Dievas! neisivaizduojate kas dedasi  lotuliukas.gif  tik ir taikosi ismukti i vonia kur tie muilai yra, pasiekiamiausia gabaliuka tiesiog isimylejes- nusimeta nuo lentynos, trinasi i ji, voliojasi, murkia, guli issekes ant jo po trynimosi - zodziu eina is proto "po pilnu kaifu". pradziu nesupratau ko jam ta vonia staiga po tiek metu taip parupo- valandas gali ten sedeti, kol neuztikau santykiaujant su muilu  biggrin.gif valerjonai jo tiek neveikia, kaip tas muilas smile.gif

Nu cia tai prisijuokiau lotuliukas.gif
Pagaliau pasivijau tema, nes pora dienu "atitrukus" buvau operos paziuret tongue.gif ir atejau palikt atsiliepimu apie Bema sampuna nuo pleiskanu. Tiesa turejau tik 2 meginukus kuriuos gavau KN. Niekada nepirkciau ir turbut net dykai neimciau schmoll.gif Visai neskalsus, vieno meginelio neuzteko vienam kartui issiplauti ir vakare plaukai atrode kaip neplauti.
Daddygirl baik reklamuoti savo muilus, o tai jau negaliu kaip noriu rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vos vos 'damušiau' "Bema" šampūną nuo plaukų slinkimo doh.gif Kažkokia tragedija..jau tokio prasto šampūno nesu turėjusi, nors kaina didesnė nei kitų šampūnų ax.gif Plaukus ne tik veldavo, bet jiems išdžiūvus galva atrodydavo tarsi kelias dienas neplauta blink.gif Kažkokie sukritę 'sruogomis', pakaušyje prilipę, galai veliasi, draskosi..Be balzamo ar kaukės, tai be prošvaisčių normaliai atrodyti. Jau kitokio bandyti nebepirksiu blush2.gif
Dabar naudoju "Weleda" iš bėdos..irgi ne pats maloniausias, bet bent jau galvos trinkimas nekainuoja nervų, kad atrodai visą dieną baisiai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 20:10)
Dabar naudoju "Weleda" iš bėdos..irgi ne pats maloniausias

koki naudoji?
Klausykit mergickos ar buna hauschkos CC tokiam ipakavime? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 17, 20:12)
koki naudoji?

Šeimyna naudoja "Kaštonų", o aš "Rozmarinų" 4u.gif Nėra blogas, gerai išplauna, tik kiek sausina plaukus, kaskart reikalingas koks balzamas po plovimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 18:05)
Kuo LT skiriasi nuo kitų ES valstybių? Niekuo. Nemanau, kad esate išstudijavusi ir susidūrusi D.Britanijos įstatymine baze, o vien iš ebay.co.uk pasiūlos neverta spręsti kas pas juos leidžiama, kas ne..G


nesinori toliau tersti temos nesusijusiais gincais, bet sis aistringas postas priverte skaniai nusijuokti smile.gif tikiuosi suprasite, kad nesiekiu isivelti i ginca su jumis ir irodineti savo teisybe, o tiesiog paaiskinu is kur cia tokie mano svaiciojimai apie lietuviska biurokratija atsirado smile.gif Rasma, negi jus neturite draugu, giminiu, pazistamu, pazistamu-pazistamu atidariusiu savo verslus UK, Airojoje ar kitur?! smile.gif tiesiog nuostabu kad jusu gincai remiasi tik teorija, ir istatymu copy-paste, ir net nezinau is kur istrauktu isitikinimu kad verslui skirti istatymai visose ES salyse vienodi ir LT nesiskiria nuo UK:) sekasi tiems zmonems skirtingai, bet vienija juos viena - nuostaba, kaip nepalyginamai lengviau buvo atidaryti toki versla ten, negu Lietuvoje (vieni ta pati turejo Lietuvoje, kiti nusispjove neiveike biurokratu smile.gif pasiklausinekite jeigu netikite, as kalbejau remdamasi ju pasakojimais:)
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 18:20)
Katėms 'euforiją' sukelia tokios medžiagos kaip nepetalaktonai (kas norėtų pagooglinti, tai ieškokite nepetalactone ) ir aktinidinai (ieškantiems inf-jos: actinidine..augaliniai fermentai),  o jos gali būti randamos ne viename augale ax.gif

Gal Nepeta cataria (katžolė) įdėta biggrin.gif Ji labiau už valerijoną kates ir katinus veikia ir beje labai sveika joms...Dar kates (teigiamai..t.y. labai mėgsta) veikiantys augalai: šalavijas, berutis..
Ypatingai kates dirgina ir erzina: apelsinmedžio kvapas doh.gif


tokia pacia istorija girdejau su situ muilu girdejau is pazistamo zmogaus, katinas irgi taip elgesi- sake sutryne muila iki mazycio gabaliuko biggrin.gif tai seimininkai ji paslepe, ir tik svenciu proga istraukia katinui pasibovyti biggrin.gif po pusmecio ir pas mus tas ivyko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dailus_kvietkelis: 17 spalio 2009 - 19:25
Tame ir reikalas, kad turiu aibę pažįstamų, kurie turi verslus ir ES direktyvos, ir reglamentai puikiai taikomi visose ES valstybėse, taip pat ir LT g.gif Pati padedu ruošti dokumentus įmonei, kuri prekiauja visokia 'chemija' (tuo pačiu ir 'kosmetika') ir esu pati realiai susidūrusi su reikalavimais..ruošiu ir MSDS'us, ir nenutolusi nuo notifikavimo/registravimo, bet kažkokių perdėtų sunkumų verslui dar nebuvo g.gif Popierizmas visur yra popierizmas (beje, baisiausias Rusijoje doh.gif , o ten tai jau reikalavimai...ypač produktų sertifikavimo, be ko prekyba kartais bevek neįmanoma..LT toli toli iki tokių..)
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 19:25)
Tame ir reikalas, kad turiu aibę pažįstamų, kurie turi verslus ir ES direktyvos, ir reglamentai puikiai taikomi visose ES valstybėse, taip pat ir LT g.gif  Pati padedu ruošti dokumentus įmonei, kuri prekiauja visokia 'chemija' (tuo pačiu ir 'kosmetika') ir esu pati realiai susidūrusi su reikalavimais..ruošiu ir MSDS'us, ir nenutolusi nuo notifikavimo/registravimo, bet kažkokių perdėtų sunkumų verslui dar nebuvo g.gif Popierizmas visur yra popierizmas (beje, baisiausias Rusijoje doh.gif , o ten tai jau reikalavimai...ypač produktų sertifikavimo, be ko prekyba kartais bevek neįmanoma..LT toli toli iki tokių..)


na nebent per 2-3 metus kazkas pasikeite i gera Lietuvoje del imoniu steigimo- butu tikrai geras zenklas! thumbup.gif nes is verslininku reikia kuo greiciau paimti mokescius ir netrukdyti jiems dirbti - visiems bus geriau smile.gif
Papildyta:
griztant prie naturalios kosmetikos temos, noriu pasigirti kad radau kaip pritaikyti ciel d'azur zalia moli kuris mane jeigu pamenate, ziauriai alergizavo uzsitepus kauke. as dabar juo prausiu veida! kas antra diena, ir viskas kol kas ok smile.gif o taip buvo pikta pasidare ismestu i bala pinigu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 17, 18:02)

jei atvirai, nesupratau, ką reiškia ax.gif O levandas uostei tos apčios rūšies (pvz angustafolia) tik iš skirtingų šalių? ir kaip įspūdžiai? Dėl citrusinių, tai aš galvojau, kad skirtumus sunkoka užuosti, nelyginau kol kas ax.gif Bet tu matyt l. užsispyrusi,tikra šaunuolė, jau baigi savo liniuotės tikslą pasiekti bigsmile.gif

Ayaan, pavyzdžiu paaiškinsiu.Tęsiant apie tikrąją levandą (angustafolia), labiausiai mėgstama aromaterapeutų yra prancūziška Hi Alt, jos ir labiausiai išreikšta raminanti savybė, išraiškingas kvapas, bet pvz angliška irgi gera, o yra dar ir bulgariška ir kitos, kurios irgi atitinka aprašomas savybes. Mano supratimu, jei ea yra iš pigesnės kategorijos ir be jokių priedų, kas visai tikėtina apie kai kuriuos Mėtos ea, tai aišku, kad tas ea naudojant pagal taisykles jokios žalos nepadarys, o dargi bus naudingas. Manau brangesni ea dažniausia yra geresnio poveikio, na ir turtingesnio kvapo. Kvepalų gamintojams yra esminiai tie ea skirtumai ir subtilumai, o dažnam eiliniam vartotojui jie esminės reikšmės turbūt neturi.

Ramintėle, neteko matyti tokio įpakavimo.Oranžinė spalva būna, o čia kažkokia visai ne hauchkinė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 17 spalio 2009 - 21:34
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 17, 12:14)
as vistiek, zinok, galvoju, kad norint 100% legaliai, reiktu praeiti nemazas proceduras.


Žinai, puikiai suprantu tavo nerimą ir preciziškumo siekį su tais visais sertifikatais, pati paskutinius metus teisę mokausi, tai kartais kasdienėse situacijose tenka nusistebėti, palyginus 'kaip turėtų būti' su tuo 'kaip realiai dauguma daro ir galvos nekvaršina' blush2.gif smile.gif Taigi tikrai siūlyčiau bent kelis muiliukus įmesti į ebay, detaliai gražiai aprašyk, supakuok į kokį celofaniuką, perrišk kaspinėliu arba ne, užklijuok lipduką su pilna sudėtimi, galbūt net 1-2 sakinių aprašymu, muilo savybėmis, esminiu poveikiu. Blogiausia, kas nutiks, neteksi keleto svarų už idėtus skelbimus smile.gif Ir per nagus niekas neduos. Kiek žiūrėjau, dauguma tokių 'rankdarbistų' remiasi tiesiog savo nuoširdždiu žodiniu/rašytiniu natūralumo įrodinėjimu, t.y. parašo, kokias medžiagas naudojo, kiti galbūt net kai kurias priskiria prie ekologiškų sertifikuotų, treti džiaugiasi nuolatinių pirkėjų atsiliepimais. Ta sistema veikia, mano manymu, panašiai kaip ir mūsų nuolat aptarinėjami KN - tiesiog pasitiki ta informacija, kurią tau suteikia, ir perki manydamas, kad tai kone panacėja smile.gif Bet kokiu atveju sėkmės bandant, jei vistik pasiryši, ir kuo nuoširdžiausiai lauksiu minčių, kaip sekėsi 4u.gif

Mano pirkti muilai buvo įpakuoti į permatomą celofaną su kaspinėliu, užklijuotas lipdukas su muilo pavadinimu ir pilna sudėtimi.

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 17, 18:02)
pradziu nesupratau ko jam ta vonia staiga po tiek metu taip parupo- valandas gali ten sedeti, kol neuztikau santykiaujant su muilu  biggrin.gif


lotuliukas.gif geras bigsmile.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 20:10)
Aš vos vos 'damušiau' "Bema" šampūną nuo plaukų slinkimo doh.gif Kažkokia tragedija..


O man jis atvirkščiai labai patiko, maloniai putojo ir šiaip gerai plovė, tik gaila, kad poveikio jokio nepastebėjau, be to, labai brangus, tad daugiau ir nepirkau ax.gif

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 17, 20:12)
Klausykit mergickos ar buna hauschkos CC tokiam ipakavime? g.gif
user posted image


Būna, tai pirmasis Hauschkos dizainas smile.gif Produktai tie patys, tik pakuotės 'vintažinės'.

40th anniversary kit

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 17 spalio 2009 - 22:18
Daddygirl, jei sugalvotum parduoti savo muiliukus, tai aš mielai priglausčiau ne vieną iš jų smile.gif

Šiandien Sveikuose Produktuose nupirkau MB linų sėmenų aliejų, ryt bandysiu sugirdyt, bet jau šnairuoja į mane visą dieną doh.gif Tikriausiai palaikysiu jam kompaniją ir pati, nes kiek paskaičiau jis turi nemažai naudingų medžiagų, galiojimas laikas nelabai ilgas, o ir MB bus linksmiau vartot.
Sau nusipirkau Essential drėkinantį kremą su rožėm: visai neblogas, man taip greit susigėrė. Tikriausiai pripratau, jog kremuose, kuriuos anksčiau vartodavau, esantis silikonas pasilikdavo ant odos, todėl ir keista dabar smile.gif Išbandžiau ir Aubrey drėkinantį, bet tas agurkų kvapas siaubingai nepatiko, nors padrėkino super.
Atsakyti