Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Čia man jau davė pastabą, kad visko įkyriai klausinėju. Bet jūs gi viską išbandę, tai ir klausinėju ax.gif
Ar kas nors bandėte Vilniaus akropolyje prekiaujama eko dekoratyvinę kosmetiką, velnias, niekaip nepamenu pavadinimo. Konsultantė sakė, kad ta kosmetika net neturi galiojimo laiko, nes atsiet labai natūrali. Konkrečiai aš susidomėjau biria pudra ir šešėliais. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 10:44)
Mėtos kai kurie ea neblogi, ypač kur parašyta, kad ekologiški, bet tokių yra gal tik keli... ir dar prieš perkant reiktų pasidomėti pvz užsieny ar ir KN parduodamų tokių pačių ea kainomis, nes pvz Mėtos papigiai parduodama Melisa, Nerolis (karč apelsinų žiedų) tikrai yra ne tai, kas parašyta smile.gif

Pažiūrėjau, ekologiškus turi tik 2 : pušų ir kadagių. O pagal ką spręst, kuris EA yra toks, koks ir turėtų būt, o kuris ne? grynai pagal kainų skirtumą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 17 spalio 2009 - 15:55
QUOTE(katutis @ 2009 10 16, 08:05)
Bent jau perspėti ją reikėtų, jei tokios problemos, ar pati "akla", nemato, kokią galvos odą paliko???? Dar gali duoti pavalgyti avižų, jei valgys, aišku.

Kirpėja nieko nesakė, gal nematė? biggrin.gif Avižas gal ir valgytų unsure.gif Šiandien bandysiu actą išsitraukti, su burokėliais nenoriu eksperimentuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 10 17, 16:50)
Pažiūrėjau, ekologiškus turi tik 2 : pušų ir kadagių. O pagal ką spręst, kuris EA yra toks, koks ir turėtų būt, o kuris ne? grynai pagal kainų skirtumą?


mano minėti nerolis ir melisa tikrai nėra tai, kas parašyta. Dėl kitų, tai mano supratimu tik uoslė gali atsakyti į šį klausimą. Ir deja, nelavinta (neuosčiusi krūvos visokių ea, nejautusi skirtumų tarp jų), matyt nepadės. Mano iš patirties bendras pastebėjimas, kad prasti ea turi l. stiprų kvapą, tiesiog trenkia į nosį, ir pvz uždėjus ant nosies delną su užlašintu ea, vargiai išbūsi, net į akis atrodo trenkia. O kokybiški ea neturi tokio stipras kvapo, yra subtilesni ir kvapų puokštė atsiskleidžia ne iškart, o per tam tikrą laiką, ypač įlašinus į karštą vandenį. Pvz Barmunės pipirmėtė yra l. stipraus kvapo, o mano uostyti ekol. pipirmėtės ea yra žymiai švelnesni ir net saldumo turi. Šiaip aišku dar skiriasi kvapas nuo išauginimo regiono, rūšies (tas pats rozm yra pvz verbeninis, kamforinis ir cinelonis,) pagal tai ir savybės šiek tiek skiriasi. Žodžiu, nėra lengva su tais ea.Reikia arba gilintis arba pirkti iš patikimų šaltinių.
Deja, kainos čia nėra absoliučiai patikimas rodiklis. Tokį pat kokybišką ea gali pirkti net 50-200 proc. barngiau ar pigiau. Manau dažnai jiems uždedami dideli antkainiai, jei sertifikuoti, tai dėl to aišku irgi pabrangsta. Dar aišku bus pigiau perkant tiesiai iš gamintojo nei iš kažkelinto tarpininko ir t.t. Faktas, kad l. pigūs, palyginus su kitom firmom, nebus tikrai geri. Reikia irgi susižinoti maždaug bazinę ea kainą (pažiūrėti bent kelių rimtų firmų), o pagal ją ir spręsti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 17 spalio 2009 - 16:25
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 16:00)
oi kaip ačiū Rasma už nuorodas...
Kaip supratau, rankų darbų kosmetiką pardavinėti oficialiai praktiškai neįmanoma...
Nors mačiau , kad 1 firma pardavinėja rankų darbo kremą... Tai vat ir suprask..


o idomu kaip pvz A.Karaliunaite prekiauja, ji lyg turi kazkokiu ten tepaliuku ir pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 17, 17:24)
o idomu kaip pvz A.Karaliunaite prekiauja, ji lyg turi kazkokiu ten tepaliuku ir pan g.gif


Rimtai, ir man įdomu. Tik kaip sužinoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 16:26)
Rimtai, ir man įdomu. Tik kaip sužinoti doh.gif


Ji turi parduotuvele Kaune Urmo bazeje. Buvau pasidairyt, parode man kazkoki tai gyvates tepala, labai keistai nuskambejo, daugiau nebesigilinau ir neriau is ten. Tie tepalai jos su daug visokiu zoliu negirdetu... Idomu butu daugiau suzinot apie tuos tepalus, gal labiau nusimanancios ten nueis ir mums papasakos, kas verta demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 16:20)
mano minėti nerolis ir melisa tikrai nėra tai, kas parašyta. Dėl kitų, tai mano supratimu tik uoslė gali atsakyti į šį klausimą. Ir deja, nelavinta (neuosčiusi krūvos visokių ea, nejautusi skirtumų tarp jų), matyt nepadės.


+1 drinks_cheers.gif prisiminiau kaip lyginau 3 skirtingose parduotuvese pirktus citrinu ir levandu ea lotuliukas.gif . sustaciau tris levandu buteliukus ir uosciau. dabar jau zinau kad tokio bendrinio ea kaip "levanda" negali buti.

gaila, kad ea tikrumo negalima ant katino ismeginti, kaip kad desreliu. jei kategoriskai needa, ir net pavoliojimui po grindis nesusivilioja, o eina salin- vadinasi fake, o ne mesos produktas lotuliukas.gif

nors ne! grynas, "ukiskas" Alepo muilas is alyvuogiu jam yra Dievas! neisivaizduojate kas dedasi lotuliukas.gif tik ir taikosi ismukti i vonia kur tie muilai yra, pasiekiamiausia gabaliuka tiesiog isimylejes- nusimeta nuo lentynos, trinasi i ji, voliojasi, murkia, guli issekes ant jo po trynimosi - zodziu eina is proto "po pilnu kaifu". pradziu nesupratau ko jam ta vonia staiga po tiek metu taip parupo- valandas gali ten sedeti, kol neuztikau santykiaujant su muilu biggrin.gif valerjonai jo tiek neveikia, kaip tas muilas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 17, 15:28)
imho, Lietuvoje atidaryti versla, isisteigti parduotuvele ar net uzsiimti mazyciu namudiniu versliuku yra kelis kartus sunkiau negu Britanijoje ar siaip ES. musu biurkoratai sugalvoja visokiausiu draudimu, kad tik zmogui butu sunkiau. visokiu pazymu-pazymeliu rinkimas is proto gali isvesti. todel manau UK viskas su muilais butu paprasciau negu Lietuvoje smile.gif

Kuo LT skiriasi nuo kitų ES valstybių? Niekuo. Nemanau, kad esate išstudijavusi ir susidūrusi D.Britanijos įstatymine baze, o vien iš ebay.co.uk pasiūlos neverta spręsti kas pas juos leidžiama, kas ne..Gaminkit LT muilą ir prekiaukit (ką net kiekviena eko parduotuvytė ar eko-turgelio prekeivis daro ir vargo nemato) lygiai taip, kol kas iš jūsų tų popierėlių pareikalaus - tai jau ir atsibodusi gamyba-prekyba bus smile.gif Ir parduotuvytes atsidaro ir daugelį dokumentų kojų iš namų neiškėlę internetu susitvarko, tik reik noro ir entuziazmo. O ne tuščiai sėdėti ir bambėti kaip viskas LT blogai, ir kaip geriau kitur smile.gif
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 16:00)
Kaip supratau, rankų darbų kosmetiką pardavinėti oficialiai praktiškai neįmanoma...
Nors mačiau , kad 1 firma pardavinėja rankų darbo kremą... Tai vat ir suprask..

Baikit juokus...na kas čia visus sukontroliuos, suseks cool.gif Prekiauja ir prekiaus..jei labai išsamiai domėtis, tai gal tokiems 'rankų gamybos' keliems vnt. produkcijos galioja kokie lengvatiniai reikalavimai g.gif Kaip pvz. ir yra su maisto produktams..ūkininkams dabar sudarytos tikrai geros sąlygos ax.gif
QUOTE(Odora @ 2009 10 17, 17:24)
o idomu kaip pvz A.Karaliunaite prekiauja, ji lyg turi kazkokiu ten tepaliuku ir pan g.gif

O paprastai..primakaluoja ir prekiauja, ir galvos nesuka biggrin.gif
Beje, ji veterinarijos gydytoja pagal išsilavinimą..visai kaip aš smile.gif Reik daryt man išvadas ir eiti kremų gaminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 17, 18:02)
gaila, kad ea tikrumo negalima ant katino ismeginti, kaip kad desreliu. jei kategoriskai needa, ir net pavoliojimui po grindis nesusivilioja, o eina salin- vadinasi fake, o ne mesos produktas  lotuliukas.gif

nors ne! grynas, "ukiskas" Alepo muilas is alyvuogiu  jam yra Dievas! neisivaizduojate kas dedasi  lotuliukas.gif  tik ir taikosi ismukti i vonia kur tie muilai yra, pasiekiamiausia gabaliuka tiesiog isimylejes- nusimeta nuo lentynos, trinasi i ji, voliojasi, murkia, guli issekes ant jo po trynimosi - zodziu eina is proto "po pilnu kaifu". pradziu nesupratau ko jam ta vonia staiga po tiek metu taip parupo- valandas gali ten sedeti, kol neuztikau santykiaujant su muilu  biggrin.gif valerjonai jo tiek neveikia, kaip tas muilas smile.gif


cia geras galvojau cia tik mano kate toks geras testeris desrytei lotuliukas.gif

o del muilo idomu kas ten taip katineliui patinka jame biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 17, 17:33)
Idomu butu daugiau suzinot apie tuos tepalus, gal labiau nusimanancios ten nueis ir mums papasakos, kas verta demesio  mirksiukas.gif

Internetu pirkti ir išsistudijuoti irgi ramiai galima ax.gif :
http://www.adele.lt/...n...=7&Itemid=1
http://www.adele.lt/...n...=8&Itemid=1
http://www.adele.lt/...n...=6&Itemid=1

Aš tuos tepalus pas prekybos atstovę studijavau ax.gif Bet sugundė tik vienas..tik nenusipirkau, pagalvojau "gal.." biggrin.gif Nes man labai suskirdusi oda, tai siūlė šitokį kremuką..gal kada ir išbandysiu, kai baigsiu jau turimą ax.gif : http://www.adele.lt/...s...rt&Itemid=1

Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2009 10 17, 19:08)
o del muilo idomu kas ten taip katineliui patinka jame biggrin.gif

Katėms 'euforiją' sukelia tokios medžiagos kaip nepetalaktonai (kas norėtų pagooglinti, tai ieškokite nepetalactone ) ir aktinidinai (ieškantiems inf-jos: actinidine..augaliniai fermentai), o jos gali būti randamos ne viename augale ax.gif

Gal Nepeta cataria (katžolė) įdėta biggrin.gif Ji labiau už valerijoną kates ir katinus veikia ir beje labai sveika joms...Dar kates (teigiamai..t.y. labai mėgsta) veikiantys augalai: šalavijas, berutis..
Ypatingai kates dirgina ir erzina: apelsinmedžio kvapas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 18:20)
mano minėti nerolis ir melisa tikrai nėra tai, kas parašyta. Dėl kitų, tai mano supratimu tik uoslė gali atsakyti į šį klausimą. Ir deja, nelavinta (neuosčiusi krūvos visokių ea, nejautusi skirtumų tarp jų), matyt nepadės.

Monica, ačiū už info 4u.gif
Bet jei rašo, kad be jokių sintetinų konservantų ir yra kažkokie sertifikatai, tai gal čia nebus EA, kurie gali turėt kažkokį neigiamą poveikį? g.gif tik tada klausimas, ar turės kažkokį poveikį išvis, tik tas poveikis bus ne toks efektyvus? ar išvis jokio nebus? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 17 spalio 2009 - 18:41