Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 23:53)
galvoju ir neatgaminu  blush2.gif gamini muilus?  bigsmile.gif

tai aš čia dėl tavęs klausiu:D
Jei nieko sudėtinga, tai manau per savo parduotuvėlę ir tavo muilus galėčiau pardavinėti.Pvz Cupe juk pardabvinėjami kažkokie rankų darbo muilai, ir man rodos niekuo jie ten nesertifikuoti g.gif
beje, tu galėsi man skysto muilo padaryti (anksčiau buvau prašiusi, bet gal pamiršai...)?

QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 17, 08:09)
Cia ziuriu tos pacios firmos aliejai, kur as rasiau pries tai (www.sveikiproduktai.lt). Tik ivairove didesne smile.gif


Mėtos kai kurie ea neblogi, ypač kur parašyta, kad ekologiški, bet tokių yra gal tik keli... ir dar prieš perkant reiktų pasidomėti pvz užsieny ar ir KN parduodamų tokių pačių ea kainomis, nes pvz Mėtos papigiai parduodama Melisa, Nerolis (karč apelsinų žiedų) tikrai yra ne tai, kas parašyta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 17 spalio 2009 - 08:45
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 09:44)
Mėtos kai kurie ea neblogi, ypač kur parašyta, kad ekologiški, bet tokių yra gal tik keli... ir dar prieš perkant reiktų pasidomėti pvz užsieny ar ir KN parduodamų tokių pačių ea kainomis, nes pvz Mėtos papigiai parduodama Melisa, Nerolis (karč apelsinų žiedų) tikrai yra ne tai, kas parašyta smile.gif


O kaip rozamrinu ar niekas nebande? nes butent sis mane kolkas domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 17, 09:49)
O kaip rozamrinu ar niekas nebande? nes butent sis mane kolkas domina smile.gif


Nuo KN nelabai kuo skirasi.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 09:44)
tai aš čia dėl tavęs klausiu:D
Jei nieko sudėtinga, tai manau per savo parduotuvėlę ir tavo muilus galėčiau pardavinėti.Pvz Cupe juk pardabvinėjami kažkokie rankų darbo muilai, ir man rodos niekuo jie ten nesertifikuoti g.gif
Mėtos papigiai parduodama Melisa, Nerolis (karč apelsinų žiedų) tikrai yra ne tai, kas parašyta smile.gif


tuos pacius ranku darbo muilus maciau tymo turgelyje seniau, ir nors pirkau pameginimui man laabai nepatiko pardavinetoja (manau, kad ji juos ir gamina) itin nemaloni persona ir dar pucianti cigaretes dumus vos ne pirkejui i veida doh.gif todel kai pamaciau cup'e nekilo minciu juos pirkti

apelsinu ziedai is metos yra kazkas baisaus ir man tinka tik wc kvapams uzmusinet lotuliukas.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 17, 09:49)
O kaip rozamrinu ar niekas nebande? nes butent sis mane kolkas domina smile.gif


naudoju sita plaukams, efektas geras manau ir ea neblogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 17, 10:40)
naudoju sita plaukams, efektas geras manau ir ea neblogas smile.gif

O kaip naudoji? bigsmile.gif nes as butent plaukams jo ir noriu
Atsakyti
dedu i aliejines kaukes kurias palaikau arba per nakti arba bent pora val, arba lasinu i plauku balzama ir palaikau kokias 5min, man patinka, kad papurina plaukus, maniesiems sito visada truksta na ir zinoma spartina augima, galvos odai gerai ir tt
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 17, 11:12)
dedu i aliejines kaukes kurias palaikau arba per nakti arba bent pora val, arba lasinu i plauku balzama ir palaikau kokias 5min, man patinka, kad papurina plaukus, maniesiems sito visada truksta na ir zinoma spartina augima, galvos odai gerai ir tt

Aciu, begsiu pirkti butinai
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 17, 07:19)
Daddygirl, tai kad pagal mane, ebay nereikia nei jokių leidimų, nei sertifikatų  Tikrai pasidomėk. Turiu patirties tame su maisto papildų prekyba, tai niekam nieko nereikėjo įrodinėti: įdėjai skelbimą su nuotrauka, nupirko, išsiuntei, sulauki feedbacko ir sėdi ramiai, PayPal'o sąskaita gerėdamasi  Daugiausia ko gali pareikalauti, tai ID ir adress 'proof', bet čia ir tai tik tam tikrais atvejais Visom keturiom už tai, kad pabandytum, investicijų ten praktiškai jokių nereikia, vienas kitas svaras (apie 15-20 proc. prekės kainos su shippingu) nueina mokesčiais ir tiek žinių 

Esu pirkusi ten kelis natūralius muiliukus, tai tokiu atveju į paiešką vesdavau ne 'natural', o 'organic'  Ir tuomet žiūrėdavau ne tik į dailias nuotraukas, o į tai, kaip pardavėjas pateikia savo prekes, ar visą sudėtį surašo ir pan. Galų gale pačiam pardavėjui galima užklausą nusiųsti.


aciu Tau labai smile.gif
as vistiek, zinok, galvoju, kad norint 100% legaliai, reiktu praeiti nemazas proceduras.
kitas dalykas, kad dauguma tokiu smulkiu pardaveju, ypac pradedami, tai, matyt, daro nevisai legaliai drinks_cheers.gif gal kiti is nezinojimo, bet dauguma turbut del paprastos priezasties - sunku ir brangu praeiti visus tuos formalumus (tokius pacius, kuriuos praeina stambus kosmetikos gamintojai).
dabar vienam forume radau, kad sertifikuot muila praeitu metu gale kainavo £150 (neparasyta viena muilo rusi ar visa versla g.gif ), bet siais metais reglamentavimas turejo keistis, ir kad atseit kainuos daug daugiau. dar duota nuoroda i zmogu, kuris, kaip suprantu, pats turi toki versla ir padeda susitvarkyti (uz mokesti, zinoma).
as labai labai noreciau pabandyti ebay. super idomu butu paziuret, ar kas susidometu ir pirktu. bet bijau smile.gif (as tokia megeja tvarkos smile.gif pati teise ilgai studijavau doh.gif smile.gif ). dauguma pirkeju tokie kaip Tu ar as, zinoma.. bet jei koks atsiras, kuris prades reikalaut sertifikatu ir pakels triuksma? doh.gif smile.gif
o kaip atrode tie muiliukai, kuriuos pirkai ebay? su tvarkingom etiketem - kompanijos pavadinimas, ingredientu sarasas..?
matai, papildu Tu pati negaminai, todel gali laisvai pardavineti. gamintojas turi sertifikuotis.
jei isidrasinsiu ir bandysiu ebay - pasigirsiu ax.gif mirksiukas.gif as vistiek seniai ruosiuos issiaiskint ten pardavimus, nes reik is namu daug ka 'issivalyt' smile.gif

dar, tiesa, matydavau forumuose skelbimus: ieskom muilo gamintojo tokiam ir tokiam uk regione. turbut ieskodavo dalyvaujantys mugese, parodose, gal savo ranku darbo gaminiu parduotuveles turintys. bet niekad nesidomejau, kazkaip galvodavau, kad iesko tu, kurie susitvarke sertifikatus g.gif

gal pavyktu pradzia padaryt, kaip turbut dauguma padaro, per pazistamus ir pan g.gif
va musu temos merginos pabandys smile.gif gal nepatiks, ir bus aisku, kad man neverta net pradet smile.gif jei patiks, tai prasysiu rekomenduot draugus, uz kokia nuolaida busimiems pirkimams biggrin.gif gal taip kaip nors pavyks uzsidirbt sertifikatams smile.gif
ir aplamai pamatyt, ar imanoma ka nors uzdirbti. itariu, nemazai muilu reik parduot norint ka nors uzdirbt. amerikoj, zinau, net gaminantys pardavimui kooperuojasi zaliavu pirkimams. tai jiems pigiau grybo tie aliejai, eteriniai ir kt gaunas. as irgi vis pagalvodavau su jais kooperuotis, bet speju, man neapsimoketu.


Papildyta:

QUOTE(Monica @ 2009 10 17, 07:44)
tai aš čia dėl tavęs klausiu:D
Jei nieko sudėtinga, tai manau per savo parduotuvėlę ir tavo muilus galėčiau pardavinėti.Pvz Cupe juk pardabvinėjami kažkokie rankų darbo muilai, ir man rodos niekuo jie ten nesertifikuoti g.gif
beje, tu galėsi man skysto muilo padaryti (anksčiau buvau prašiusi, bet gal pamiršai...)?


aaa, aciu 4u.gif
gal nueit ir paprasyt tos pardavejos sertifikatu muilui? biggrin.gif arba infarkta zmogui ivarytume arba parodytu.. smile.gif idomu, kokie reikalavimai lietuvoje...

skysto muilo 200ml yra kaune drinks_cheers.gif ir putas darantis buteliukas. bet sito gal Tau nereikia?

QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 17, 08:47)
O kaip naudoji?  bigsmile.gif  nes as butent  plaukams jo ir noriu


lasinam i kaukes plaukams, i sampuna..
Atsakyti
o Daddygirl cia kalbama apie organic sertifikatus ar apie koki sertifikata, kad sis muilas yra kosmetikos priemone ir saugus naudojimui?
nes galima turbut iskart nesertifikuoti, kad "organic" o klientams rasyti, kad gaminame ekologiskai ir working towards organic sertification ?
Atsakyti
Daddygirl, Lietuvos:
Kosmetikos gaminiai turi atitikti Lietuvos higienos normą HN 62:2003 „Kosmetikos gaminiai: bendrieji reikalavimai, draudžiamos ir ribojamos medžiagos“ (http://beta.vvspt.lt/kosmetika/aktai/isakymas_HN%2062_2003.doc) ir kt. svarbias HN: http://oldvasc.sam.lt/straipsnis_2.pdf, būti paženklinti
http://www.vvspt.lt/...niu-zenklinimas

"Gaminant kosmetikos priemones gamyboje turi būti vadovaujamasi geros gamybos praktikos taisyklėmis: griežtų švaros, ingredientų kontrolės, naudojamo vandens kokybės kontrolės reikalavimų. Kiekvienam gaminiui turi būti parengta vadinamoji „dosje“, kurioje turi būti visa informacija apie ingredientus ir gaminį, naudojamas įpakavimui medžiagas, nes už gaminio kokybę ir saugą atsako gamintojas." Čia nuoroda į kosmetikos GGP: http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

Čia aš kaip pažintinę inf-ją įmetu, bet šiaip jau dokumentų aktualumą (ar nė papildymų, naujų redakcijų) - reiktų tikrinti, norint labai didelio tikslumo..

Šitoje nuorodoje žiūrėk "Kosmetikos gaminius reglamentuojantys teisės aktai", panašu, kad viskas sudėta:
http://beta.vvspt.lt...?p=ll_kosmetika
Atsakyti
imho, Lietuvoje atidaryti versla, isisteigti parduotuvele ar net uzsiimti mazyciu namudiniu versliuku yra kelis kartus sunkiau negu Britanijoje ar siaip ES. musu biurkoratai sugalvoja visokiausiu draudimu, kad tik zmogui butu sunkiau. visokiu pazymu-pazymeliu rinkimas is proto gali isvesti. todel manau UK viskas su muilais butu paprasciau negu Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 17, 12:51)
Šitoje nuorodoje žiūrėk "Kosmetikos gaminius reglamentuojantys teisės aktai", panašu, kad viskas sudėta:
http://beta.vvspt.lt...?p=ll_kosmetika


oi kaip ačiū Rasma už nuorodas...
Kaip supratau, rankų darbų kosmetiką pardavinėti oficialiai praktiškai neįmanoma...
Nors mačiau , kad 1 firma pardavinėja rankų darbo kremą... Tai vat ir suprask..

Atsakyti