Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos,


kokiu blogybiu neturetu buti ekologiskoj dantu pastoj???

kiek teko naudoti weledos ar dr H tai kazkaip man nelabai... jei po pietu neturedavau galimybes issivalyti dantis, tai i pavakare jausdavau, kad visi apsinese, zodziu man jos schmoll.gif
vakar nusipirkau sita
user posted image

kvepia neblogai, skonis irgi nieko, na kaip tradiciniu dantu pastu.

sudetis:

Aqua - Glycerin - Hydrated Silica - Alcohol - Cocamidopropyl Betaine-Camellia Sinensis Leaf Extract - Cellulose Gum - Aroma - Sodium Fluoride - Sodium Chloride - Disodium Phosphate - Limonene - CI 7789

sertifikuota ECOCERT.

Na del sudeties tai nezinau, ka galvoti... gal kuri kokia blogybe mato???

kazkaip paskutiniu metu pradedu nusivilti ECOCERT zenklu, nesuprasi... sertifikuoja visa ir baigta gamini ar atskiras jo dalis... jei kreme yra trys lasai organic oil, bet salia kokia kita blogybe tuno, jie tada sertifikuoja tik atskiras produkto dalis doh.gif taip ir buna nusiperki duso zele pazymeta ECOCERT o ten antru nr eina SLS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 10 16, 20:03)
Sveikos,
kokiu blogybiu neturetu buti ekologiskoj dantu pastoj???

user posted image


kur ir už kiek pirkai?man lyg ir nebloga sudėtis atrodo
Papildyta:
QUOTE(Tess @ 2009 10 16, 16:34)
mergaites,
kazkuri minejot, kad kazkuris EA suveike raukslelems apie akis, tik pamirsau, kuri butent EA minejot sad.gif Ar tik ne pelargoniju?


man pasijautė Myros poveikis.O šiaip dar l. sandals rekomenduojamas, rožės, frankinsensas gerai.

QUOTE(Maserati @ 2009 10 16, 16:47)
Domina atsiliepimai apie sante veido kauke su lotosu ir baltaja arbata. ar gerai sudrekina oda(manoji misri, i riebuma)?kaip suprantu,vienas pakelis yra vienam kartui? ax.gif  tada brangokai iseina..


aš ir ne per 1 kartą sunaudojau. Sausai odai gal ir neblogai.

O kas nors žinot, ar yra kokie reikalavimai muilams Lt? ar galima savos gamybos pardavinėt?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 16, 20:20)
kur ir už kiek pirkai?man lyg ir nebloga sudėtis atrodo



75 ml apie 3EUR kainuoja, o pirkau supermarkete ne LT

pamaciau BIO ir ECOCERT tai ir griebiau, bet kad su sertifikuotais produktais irgi visko buna, randi po to kokia blogybe ir te tau ECOCERT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 15, 15:21)
man asmeniskai, tai atrodo labai puiki ideja wub.gif tik vat kartais pvz pagalvoju apie dovana muila (kad pacios gaminta), tai itariu, kad ne visi suprastu. ypac nenaturalistai .


poster_offtopic.gif vestuvėms aš buvau užsakiusi, kiekvienam svečiui po dovanėlę- rankų darbo muiliuko. Jie buvo labai daliai supakuoti, sudėjom ant staliuko ir pasakėm, kad kiekvienas po vieną dovanėlę išsirinktų.Vieni buvo šokoladiniai kriauklės formos, tai paskui sužinojau, kad grįžę namo vieni svečiai atsikando, nes galvojo, kad šokoladas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, ar yra perkanciu is http://ekologiskiproduktai.lt/ ?
Konkreciai domina plauku sampunai, dantu pastos kolkas, gal yra bandziusiu kazka g.gif
reikia pereidineti prie ekologiskos kosmetikos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 16 spalio 2009 - 21:29
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 16, 22:28)
Mergaites, ar yra perkanciu is http://ekologiskiproduktai.lt/  ?
Konkreciai domina plauku sampunai, dantu pastos kolkas, gal yra bandziusiu kazka  g.gif
reikia pereidineti prie ekologiskos kosmetikos  ax.gif

Aš naudoju dagių šampūną(labai patinka), turėjau alijošiaus kondicionierių(nelabai patiko), dantų pastą jau trečią baigiu pakuotę(taip pat patinka) 4u.gif

Dar čia urtekram galima įsigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 16 spalio 2009 - 21:41
QUOTE(Tess @ 2009 10 16, 15:34)
mergaites,

kazkuri minejot, kad kazkuris EA suveike raukslelems apie akis, tik pamirsau, kuri butent EA minejot sad.gif Ar tik ne pelargoniju?

siaubas kas apie akis darosi.. sad.gif


taip, balzamuojantys- mira, frankincensas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 16, 22:39)
Aš naudoju dagių šampūną(labai patinka), turėjau alijošiaus kondicionierių(nelabai patiko), dantų pastą jau trečią baigiu pakuotę(taip pat patinka) 4u.gif

Dar čia urtekram galima įsigyti mirksiukas.gif


O kokia dantu pasta naudoji?
ir gal kas zinot is sio puslapio vaikiska pasta nuo kokio amziaus galima naudoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 15, 15:16)
gal priklauso nuo sviesto ir nuo proporcijų? Gal ir nesulyginami dalykai, bet man lūpų balzamas vistik kvepia šokoladu, kai dedu kakavos sviesto. Iki šių metų jokio kakavos absoliuto ir neturėjauKita vertus, gal gana daug aš ten jo dedu?

kuo kvepia tas muilas? 


tai kad ne. gali vien is kakavos sviesto gamint - vistiek kvapas dings. o balzame ir man kvepia drinks_cheers.gif

oi, kvapas tai... g.gif sudejau labai daug ivairiu eteriniu, kvepejo man skaniai. dabar kvapas visai kitoks blink.gif nepasakysiu, kad neskanus (gal pan i metos), bet man kvapas pries gaminima labaiu patiko smile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 15, 17:09)
Daddygirl, kad aš tokią draugę turėčiau, kuri muilus gamintų ir dovanotų su proga ir be jos Jei tik yra galimybės ir noro, daryk, žinoma, juk dovanotam arkliui į dantis...


nu, draugai tam ir yra, man atrodo smile.gif

QUOTE(pepkė @ 2009 10 16, 13:04)
Na reiktu manyciau rimtai pagalvoti, nes muilai labai verti demesio, be to, juk yra ir ismananciu pirkeju  , o ir ,,sintetiniam'' skoniui itikti toks grozis galetu 
va jei , as ten buciau viska susinesus namo  [/color]


aciu, merginos, uz ideja ir gera nuteikima 4u.gif jei neiseisiu i darba, pasidomesiu daugiau.
tik zinau, kad gamint sudetingiau nei perparduot. reikia, kad kiekv produktas butu patikrintas ir jo tiksli sudetis sertifikuota kaip saugi. dar reikia etiketes atitinkancias EU reikalavimus pasidaryt.. dar apsidrausti reiktu.. gal dar kas.. nemazai zodziu visko unsure.gif

ai, jauna buvau, nelabai man daiktai rupejo. be to gyvenau mazam nuomojamam kambarely, galvojau trumpam uk.. smile.gif nors kazin ar ir dabar daugiau paimciau biggrin.gif

QUOTE(ragana @ 2009 10 16, 13:26)
Daddygirl, o gal pabandyk tartis su kokia nors eko parduotuvele  Galu gale galima gi pabandyti. Jei pavyks, bus paklausa, tai didinsi gamyba ir uzsiimsi sirdziai mielu uzsiemimu, o jei neapsimokes, tai galvosi ka nors is naujo
Beje, as irgi noreciau Tavo muiliuku    "pelene" be blizguciu man labaiu patiktu  Man ir paciai patiktu virti muila, bet esu bandziusi tik pervirti-pagerinti-pagrazinti... Bet yra tiek daug pasaulyje dalyku, kurie man patinka ir kuriuos as mielai daryciau, kad net visiskai nemiegodama nespeciau...


4u.gif
tai va, kad kazkaip reiktu rasti buda, kad pradziai be dideliu investiciju pabandyt. truputi baisoka sertifikuotis, prisidaryt etikeciu, moket draudimus ir kt ir nieko neparduot doh.gif biggrin.gif

kai turesiu galimybe nusiust muilu i lt, parasysiu 4u.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 16, 13:31)
Bet va Ryanair politika "užmuša".[/color]


Dėl knygų: MB sakė, kad mums su mano skaitymo manija apsimokėtų atsidaryti knygyną  hihihi.gif O kai aš  tokias gražias pamatau ir dar tokią istoriją išgirstu, tai išvis rankos drebėti pradėjo

drinks_cheers.gif as iki dabar gedziu tu laiku kai british airways i vln skraide biggrin.gif

nu jau kaip parasei, tai net gaila pasidare, kad tada Tau kokiu knygu nepaemiau 4u.gif smile.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 16, 18:20)
O kas nors žinot, ar yra kokie reikalavimai muilams Lt? ar galima savos gamybos pardavinėt?


galvoju ir neatgaminu blush2.gif gamini muilus? bigsmile.gif
Atsakyti
Ar naudojate "Mėtos" (http://www.eco-meta.com/) eterinius aliejus? Jų puslapyje nuskenuoti kažkokie trys sertifikatai, bet nelabai galima įžiūrėt, kas ten parašyta biggrin.gif Kaina daug prieinamesnė nei KN, tik pasiūla mažesnė.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 10 17, 01:30)
Ar naudojate "Mėtos" (http://www.eco-meta.com/) eterinius aliejus? Jų puslapyje nuskenuoti kažkokie trys sertifikatai, bet nelabai galima įžiūrėt, kas ten parašyta  biggrin.gif Kaina daug prieinamesnė nei KN, tik pasiūla mažesnė.


Cia ziuriu tos pacios firmos aliejai, kur as rasiau pries tai (www.sveikiproduktai.lt). Tik ivairove didesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 10 17, 01:30)
Ar naudojate "Mėtos" (http://www.eco-meta.com/) eterinius aliejus? Jų puslapyje nuskenuoti kažkokie trys sertifikatai, bet nelabai galima įžiūrėt, kas ten parašyta  biggrin.gif Kaina daug prieinamesnė nei KN, tik pasiūla mažesnė.


Aš naudoju smile.gif Daugiausia kūnui ir plaukams, kartais ir veido kaukėms porą lašų.

Daddygirl, tai kad pagal mane, ebay nereikia nei jokių leidimų, nei sertifikatų smile.gif Tikrai pasidomėk. Turiu patirties tame su maisto papildų prekyba, tai niekam nieko nereikėjo įrodinėti: įdėjai skelbimą su nuotrauka, nupirko, išsiuntei, sulauki feedbacko ir sėdi ramiai, PayPal'o sąskaita gerėdamasi biggrin.gif Daugiausia ko gali pareikalauti, tai ID ir adress 'proof', bet čia ir tai tik tam tikrais atvejais rolleyes.gif Visom keturiom už tai, kad pabandytum, investicijų ten praktiškai jokių nereikia, vienas kitas svaras (apie 15-20 proc. prekės kainos su shippingu) nueina mokesčiais ir tiek žinių 4u.gif

Esu pirkusi ten kelis natūralius muiliukus, tai tokiu atveju į paiešką vesdavau ne 'natural', o 'organic' smile.gif Ir tuomet žiūrėdavau ne tik į dailias nuotraukas, o į tai, kaip pardavėjas pateikia savo prekes, ar visą sudėtį surašo ir pan. Galų gale pačiam pardavėjui galima užklausą nusiųsti.
Atsakyti