Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Odora @ 2009 10 16, 11:17)
as pati tai nuo gimino uzsislepusi dermatitine/egzemine islenda ne visad suprasi nuo ko, apie akis buvo nes sampunas netiko

beje kiek tas demeles tepiau ivairiausiais aliejaisir ea nepadejo, pradejo ramintis tik kremukais tepant


tie dermatitai, kaip suprantu, dar ir sezoniniai dalykai?
musu dukryte nuo 2.5 men turejo egzema. kai ji buvo 1.5 metu, si pavasari, viskas dingo. 4 menesius oda buvo grazute, valgem viska. o va pries mazdaug savaite atsirado dvi mazos demeles ant veiduko. as sieju su rudeniu g.gif idomu, kaip bus ziema... dabar tepam neem'u ir sviestmedziu. neatrodo, kad tos demeles kolkas jai sukelia diskomforta.

QUOTE(Monica @ 2009 10 16, 11:20)
o tu nenorėtum užsimti pardavimu?atidarytum e-bay savo shopą, tai oho kiek būtų klientūros. Gaila, kad ne Lt gyveni, čia irgi klienčių netruktų 4u.gif


oi... kolkas tai juokdavausi, kai kas is draugu sakydavo: gamink ir parduok.
dabar, atrodo, teks su vaiku namie ir toliau sedet unsure.gif turiu uz savaites pradet dirbt, bet darzelis £800 i men kainuoja, dar ivertinus atstumus cia, vazinejima.. neapsimoka...
tokiu atveju visai faina butu muila gamint. tiesa sakant, rimtai nesidomejau, bet man atrodo, tai nera labai paprasta. cia gi kosmetine priemone, tai reiktu visokiu leidimu, draudimu ir pan, kad viskas butu tvarkinga. uk turbut lengviau tokie dalykai tvarkos nei lt. bet vistiek... tada turbut reiktu nemazo kiekio, kad apsimoketu.. o ar bus kas perka? as vis abejoju..
idomu, kad sakot, kad butu klientura... g.gif

dabar paziurejau ebay. ziauru smile.gif ieskai 'natural', tai ismeta muilus, kurie ryskiu salotiniu spalvu, is muilo baziu ir pigus, bet pardavejas juos vadina 'natural', nes be SLS smile.gif
o kur tik kas panasiau i visai naturalu muila - apie £2 uz 50g, dar plius siuntimas.
tai paprastas zmogus rinktusi pigesni 'naturalu' muila smile.gif kurio dar ir spalvos ryskesnes smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 16, 11:23)
na, mama kepa keturkampį medaus tortą  wub.gif Manau, kad ne nuo formos priklausys, kas tai bus, o nuo apipavidalinimo biggrin.gif

na bet tikra Pelenė vidurnaktį  thumbup.gif

o mes tau pasiūlėm idėją tongue.gif


smile.gif

va darytume koki temos meet'a, tai 'iskepciau' ir atsinesciau ta proga torta biggrin.gif
labai tiktu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 16 spalio 2009 - 13:15
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 16, 11:42)
Vėl pagirsiu knygas ("baisiai" jų pavydžiu  tongue.gif ). Dumas kiek įžvelgiu?  rolleyes.gif

Beje, Monicos idėja apie muilų pardavimus tikrai gera, manau būtų daaaug susidomėjusių  rolleyes.gif


taip, Dumas smile.gif
oi, kaip faina, kad pavydi smile.gif
anglijoj, man atrodo, tokiu dalyku pilna. atvaziuok, pasirinksi wink.gif
as jas pries kokius 8 metus parsinesiau is baro, kuriame tada dirbau, sandelio. mums savininkai liepe 'sutvarkyt' sandeli, t.y. viska ismest. o baras viktorijos laiku, jame ir Charles Dickens lankydavosi smile.gif tai mes is to sandelio tiek senobiniu biggrin.gif rakandu ismetem doh.gif, iskaitant apdulkejusiu knygu visa biblioteka doh.gif as tik kelias sitas ir tokia pajuodusia biblija parsinesiau - juokavau, sakau, turbut per didyji londono gaisra pajuodo smile.gif nors ka zinai..
tas baras teismu rajone, tai musu i siuksles ismestus paveikslus, su kazkokiais portretais ir paauksuotais remais, ateidavo teisininkai is musu pirkti (klausdavo, ar gali paimti ir uz kiek) biggrin.gif
man atrodo tokiu knygu uk labai pigiai gautum.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 14:11)
tie dermatitai, kaip suprantu, dar ir sezoniniai dalykai?
musu dukryte nuo 2.5 men turejo egzema. kai ji buvo 1.5 metu, si pavasari, viskas dingo. 4 menesius oda buvo grazute, valgem viska. o va pries mazdaug savaite atsirado dvi mazos demeles ant veiduko. as sieju su rudeniu  g.gif idomu, kaip bus ziema... dabar tepam neem'u ir sviestmedziu. neatrodo, kad tos demeles kolkas jai sukelia diskomforta.


buna ir sezoniniai daug kam girdejau egzema vasara palengveja, man ir mano mamai didziausios problemos su galvos oda tai jai siltu metu laiku blogeja, man itakos neturi. Mamos sesers vaikas taip pat turi bedu su galvos oda - randasi pulingi guzai blink.gif tai kazkiek gelbeja alaus mieliu gerimas, bet ne tableciu o tu tikruju skystos koseles, as irgi gerciau nes ir siaip odai gerai, bet negaliu vimdo mane
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 16, 13:17)
MAMarija megink ieskot priezasties

Ačiū merginos už patarimus 4u.gif
Bėda tik ta, kad tos priežasties nerandu, kaip pagalvoju, aš net tušu blakstienų nedažau. Skalbimo priemonės jau senai bio.Taigi, kosmetiką kaip galėjusią įtakoti dėmelės atsiradimą, aš atmetu. Belieka maistas, tik čia jau turbūt neatrinksiu, nes niekada niekas man nekeldavo alergijos, be to nieko išskirtinio ar naujo nevalgiau g.gif. Gal sakau tai galėtų būti susiję su kokio nors vitamino trūkumu, nes pastebėjau, kad jau savaitę rankų pirštų pagalvėlės atsišerpetojusios ir vis "kliūnančios" už rūbų. Sakau, gal paakių oda tokia jautri, kad konkretaus vitamino trūkumas įtakoja odos sausumą, juk ir tokia pirštų oda kažką sako g.gif
Gal žinot koks tai galėtų būti vitamino trūkumas, nors rytoj to ir vaistinėje paklausiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 16 spalio 2009 - 13:57
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 14:11)
o kur tik kas panasiau i visai naturalu muila - apie £2 uz 50g, dar plius siuntimas.
tai paprastas zmogus rinktusi pigesni 'naturalu' muila smile.gif kurio dar ir spalvos ryskesnes  smile.gif
smile.gif


Na reiktu manyciau rimtai pagalvoti, nes muilai labai verti demesio, be to, juk yra ir ismananciu pirkeju mirksiukas.gif , o ir ,,sintetiniam'' skoniui itikti toks grozis galetu hihihi.gif hihihi.gif
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 14:38)

as jas pries kokius 8 metus parsinesiau is baro, kuriame tada dirbau, sandelio. mums savininkai liepe 'sutvarkyt' sandeli, t.y. viska ismest. COLOR]


va jei , as ten buciau viska susinesus namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2009 10 16, 14:04)
Na reiktu manyciau rimtai pagalvoti, nes muilai labai verti demesio, be to, juk yra ir ismananciu pirkeju  mirksiukas.gif , o ir ,,sintetiniam'' skoniui itikti toks grozis galetu  hihihi.gif  hihihi.gif
va jei , as ten buciau viska susinesus namo biggrin.gif [/color]


as irgi smile.gif O Jus ne svarstykles pagal horoskopa? rolleyes.gif

Daddygirl, o gal pabandyk tartis su kokia nors eko parduotuvele g.gif Galu gale galima gi pabandyti. Jei pavyks, bus paklausa, tai didinsi gamyba ir uzsiimsi sirdziai mielu uzsiemimu, o jei neapsimokes, tai galvosi ka nors is naujo wink.gif
Beje, as irgi noreciau Tavo muiliuku wub.gif "pelene" be blizguciu man labaiu patiktu biggrin.gif Man ir paciai patiktu virti muila, bet esu bandziusi tik pervirti-pagerinti-pagrazinti... Bet yra tiek daug pasaulyje dalyku, kurie man patinka ir kuriuos as mielai daryciau, kad net visiskai nemiegodama nespeciau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 14:38)
taip, Dumas smile.gif
oi, kaip faina, kad pavydi  smile.gif
anglijoj, man atrodo, tokiu dalyku pilna. atvaziuok, pasirinksi wink.gif



Atvažiuosiu rolleyes.gif Į Londoną kelioms lapkričio dienoms blush2.gif Tai jau dabar tiek planų turiu, kad MB, ko gero, nušaus mane: noriu ir muziejų, ir parduotuvių (eko ir knygynų, bei Kalėdoms ko nors) biggrin.gif Bet va Ryanair politika "užmuša".

QUOTE(pepkė @ 2009 10 16, 15:04)
Na reiktu manyciau rimtai pagalvoti, nes muilai labai verti demesio, be to, juk yra ir ismananciu pirkeju  mirksiukas.gif , o ir ,,sintetiniam'' skoniui itikti toks grozis galetu  hihihi.gif  hihihi.gif
va jei , as ten buciau viska susinesus namo biggrin.gif

abiem atvejais drinks_cheers.gif
Dėl knygų: MB sakė, kad mums su mano skaitymo manija apsimokėtų atsidaryti knygyną hihihi.gif O kai aš tokias gražias pamatau ir dar tokią istoriją išgirstu, tai išvis rankos drebėti pradėjo
Atsakyti
O aš pasiguosiu, kad Miessence bekvapis rutulinis dezikas pradėjo mane alergizuoti verysad.gif Pažastyse atsirado tokios raudonos dėmės, tiesiog kaip nugraužta. Dabar jau savaitę nenaudoju, tai gyja. O dar pusė buteliuko liko, gryni nuostoliai mad.gif
Atsakyti
mergaites,

kazkuri minejot, kad kazkuris EA suveike raukslelems apie akis, tik pamirsau, kuri butent EA minejot sad.gif Ar tik ne pelargoniju?

siaubas kas apie akis darosi.. sad.gif
Atsakyti
Domina atsiliepimai apie sante veido kauke su lotosu ir baltaja arbata. ar gerai sudrekina oda(manoji misri, i riebuma)?kaip suprantu,vienas pakelis yra vienam kartui? ax.gif tada brangokai iseina..
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 10 16, 15:34)
mergaites,

kazkuri minejot, kad kazkuris EA suveike raukslelems apie akis, tik pamirsau, kuri butent EA minejot sad.gif Ar tik ne pelargoniju?

siaubas kas apie akis darosi.. sad.gif


As pas save uzrasuose turiu uzsizymejus mira ir bosvelija, mano visi uzrasai is supermamoms pasiteisinusiu dalyku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 16, 15:47)
Domina atsiliepimai apie sante veido kauke su lotosu ir baltaja arbata. ar gerai sudrekina oda(manoji misri, i riebuma)?kaip suprantu,vienas pakelis yra vienam kartui? ax.gif  tada brangokai iseina..

Esu turejus. As tepiau per du kartus - nemazai jos yra. Po atidarymo tiesiog sandariai uzdariau knypsiuku.
O kauke kaip kauke. Reiketu matyt reguliariai naudot. Nieko ispudingo, bet ir nieko blogo.
Atsakyti