Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

MAMarija, rašyk až Odorai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 15, 19:48)
manau draugai bus laimingi gave smile.gif tik pritariu nerimui del formos- man muiluojantis labai svarbu ir kaip muilo gabaliukas rankose elgiasi. nesinori kad is ranku kritinetu ir dauzytusi kampais i vonia smile.gif todel kaip ir patare merginos- daryk toki kad gabaliukai butu vienodos formos smile.gif
muilas "Pelene" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ko tu savo blogo adreso neisidedi i parasa? smile.gif


nu bet dabar vel galvoju - tada dalis kaifo dingsta biggrin.gif as ir dabar keturkampi darau.. o va apvalus - tai jau grynas tortas smile.gif nu del formos neapsisprendziu dar..

pavadinimas labai su mintim thumbup.gif is pradziu galvodavau pavadinimus, bet kazkodel labai sunkiai sekes, tai meciau sita reikala. kreipsiuos, jei ka... smile.gif

vakar pagailo man savo pelenes, tai truputi 'paauksavau', kad nebutu jau visiska pelene biggrin.gif

user posted image

QUOTE(Dovish @ 2009 10 15, 20:26)
Prisakiau dabar pačiam išsiplauti prieš einant, nes kirpykloje 2 kartus galvą plovė - prieš kirpimą ir po.


oho, kokia darbsti! smile.gif doh.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 16, 07:24)
Daddygirl: man seilės nutįso skaitant apie planuojamą citrininį muilo tortą  essen.gif Aišku, šokoladinis irgi skamba ne ką prasčiau  hihihi.gif

4u.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 10 16, 07:53)
greiciau siusk LT visoms norincioms ir apmazes biggrin.gif


gerai butu drinks_cheers.gif
as kai bendrauju su gaminanciais pardavimui, tai net jiems pavydziu. jie gali pastoviai naujas idejas bandyt. o as turiu laukt koki puse metu, kol muila sunaudosiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
as cia biggrin.gif
MAMarija megink ieskot priezasties, man tokiom demelem apgyti padejo kazkiek hauskos ir argital roziu kremai bei kaip bebutu keista logonos tropic kuno sviestas, na ka turi tokio super drekinancio maitinancio ta tepk nes skamba lyg butu egzema ar kazkas panasaus jei neturi polinkio i tokius dalykus keista, kad atsirado, galejo suveikti kazkokia kosmetika, gal skalbimo ar buities priemone, apie akis labai jautru reaguoja i viska, maistas dar, o gali buti, kad i kazkokia ilgai naudojama priemone isijautrino organizmas pamazu ir sureagavo
as pati tai nuo gimino uzsislepusi dermatitine/egzemine islenda ne visad suprasi nuo ko, apie akis buvo nes sampunas netiko

beje kiek tas demeles tepiau ivairiausiais aliejaisir ea nepadejo, pradejo ramintis tik kremukais tepant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 16 spalio 2009 - 12:19
QUOTE(MAMarija @ 2009 10 16, 11:54)
akies kamputyje atsirado rausva sausa dėmė ir labai bijau jos didėjimo, juolab kad už kelių gerų dienų išvažiuoju į Vokietiją. Priminkit kam ir nuo ko buvo tokia problema ir KAIP ją gydyti unsure.gif. Įtariu, kad čia alergija, tik nežinau nuo ko, nes jokios dekoratyvinės kosmetikos ar EA nenaudoju. Purškiuosi tik hidrolatu ir tepuosi simondsijų/abrikosų aliejų mišiniu, kartais tamanais, beje kaip visada. Niekam niekada nebuvau alergiška. Helppppp


man irgi taip buvo- kazkur atostogosevasara pasigavau, nesupratau net, gal isitryniau koki bruda, gal i i kazka sureagavo. akies kamputyje raudona deme, veliau net ant voko plotelis isplito. tai nustojau dazyt blakstienas, tepti aliejus, purskiau toje sirtyje tik levandu hidrolata- ir VISKAS . praejo po 1.5 menesio, neliko jokiu pedsaku.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 13:17)
as kai bendrauju su gaminanciais pardavimui, tai net jiems pavydziu. jie gali pastoviai naujas idejas bandyt. o as turiu laukt koki puse metu, kol muila sunaudosiu  doh.gif  biggrin.gif


o tu nenorėtum užsimti pardavimu?atidarytum e-bay savo shopą, tai oho kiek būtų klientūros. Gaila, kad ne Lt gyveni, čia irgi klienčių netruktų 4u.gif

mamarija, gal dar kremuką su cinku pabandyk. mano vaikui kartais atsiranda tokia dermatitinė dėmelė, tai tas tepaliukas padeda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 16 spalio 2009 - 12:26
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 12:17)
as ir dabar keturkampi darau.. o va apvalus - tai jau grynas tortas  smile.gif nu del formos neapsisprendziu dar..

vakar pagailo man savo pelenes, tai truputi 'paauksavau', kad nebutu jau visiska pelene  biggrin.gif

jie gali pastoviai naujas idejas bandyt. o as turiu laukt koki puse metu, kol muila sunaudosiu  doh.gif  biggrin.gif


na, mama kepa keturkampį medaus tortą wub.gif Manau, kad ne nuo formos priklausys, kas tai bus, o nuo apipavidalinimo biggrin.gif

na bet tikra Pelenė vidurnaktį thumbup.gif

o mes tau pasiūlėm idėją tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 16 spalio 2009 - 12:25
MAMarija, gaila nezinau ka patart. bet tikiuosi greit sulauksi patarimu, ir , svarbiausia, pasveiksi 4u.gif
Atsakyti
O Green People, Aubrey Organics visa kosmetika naturali? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 16, 11:05)
na taip Fluidas lengvesnis, ir jauciu bus panasus i Hauschka, ar Nvey krempudras


vat tada ir nežinau, ar verta pirkti Hauschka, ar Elysambre g.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 16, 13:17)
vakar pagailo man savo pelenes, tai truputi 'paauksavau', kad nebutu jau visiska pelene  biggrin.gif



Vėl pagirsiu knygas ("baisiai" jų pavydžiu tongue.gif ). Dumas kiek įžvelgiu? rolleyes.gif

Beje, Monicos idėja apie muilų pardavimus tikrai gera, manau būtų daaaug susidomėjusių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 16, 12:35)
O Green People, Aubrey Organics visa kosmetika naturali?  4u.gif


Aubrey taip, o Peoples neteko nagrinėti smile.gif Gal atsakys ta, kuriai teko wink.gif
Atsakyti
aš naudojau Green People dantų pastas. Kiek nagrinėjau sudėtį, tai tikrai natūrali.

QUOTE(bryyla @ 2009 10 16, 12:35)
O Green People, Aubrey Organics visa kosmetika naturali?  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 16, 13:43)
Aubrey taip, o Peoples neteko nagrinėti smile.gif Gal atsakys ta, kuriai teko wink.gif


QUOTE(andy @ 2009 10 16, 13:49)
aš naudojau Green People dantų pastas. Kiek nagrinėjau sudėtį, tai tikrai natūrali.

4u.gif
Atsakyti