Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 14:06)
Vakar kaip uzsinorejau muilo torta/pyraga padaryt  ax.gif Visai faina butu kokiam draugu susiejime po riekute atriekti.. bet halloween'ui jau pavelavau..  g.gif
Paskui pagalvojau gal ir nesamone - gal nepatogu bus naudot tokia muilo rieke? ir gal niekam kitam tai nebus 'faina' (tik man) biggrin.gif Kaip galvojat?


manau draugai bus laimingi gave smile.gif tik pritariu nerimui del formos- man muiluojantis labai svarbu ir kaip muilo gabaliukas rankose elgiasi. nesinori kad is ranku kritinetu ir dauzytusi kampais i vonia smile.gif todel kaip ir patare merginos- daryk toki kad gabaliukai butu vienodos formos smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 15:26)
vakar dar viena dariau - labai paprastos isvaizdos, bet labai turtingos sudeties, turetu but neblogas.

muilas "Pelene" lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(bryyla @ 2009 10 15, 19:09)
tai parsyk atsiliepimus ir bloge  mirksiukas.gif vakar ikeliau apie 100 nauju produktu, kuriu dar nebuvau ikelus, dar siandien ikelsiu  smile.gif

ko tu savo blogo adreso neisidedi i parasa? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 15, 14:38)
Šiaip tai gali juk jis namie galvą išsiplauti kokiu švelniu šampūnu ir tik tada eiti kirptis? Ar ne?

Prisakiau dabar pačiam išsiplauti prieš einant, nes kirpykloje 2 kartus galvą plovė - prieš kirpimą ir po. Na ką aš žinau, manau galima būtų ir su fenu tuos plaukus likusius ant galvos nupūsti ax.gif Na, pasibaisėjau ir išsigandau pamačius jo galvos odą, dar taip nebuvo, o dar nemažai pinigų paliko doh.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 15, 20:48)
muilas "Pelene" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Oi, gerai pasijuokiau prieš miegą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 15, 20:09)


Oi kaip faina, jau turit bloga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 15, 21:48)
ko tu savo blogo adreso neisidedi i parasa? smile.gif

nemoku biggrin.gif beje, cia ne mano blogas, o supermamu naturalisciu tongue.gif
Papildyta:
negi niekas negalit pasakyti, ar Ciel d’Azur viskas naturalu? Ir ar naturali Feniqia kosmetika? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 15, 21:26)
Prisakiau dabar pačiam išsiplauti prieš einant, nes kirpykloje 2 kartus galvą plovė - prieš kirpimą ir po.


atsiprašau, bet pamišusi kažkokia kirpėja blink.gif Bent jau perspėti ją reikėtų, jei tokios problemos, ar pati "akla", nemato, kokią galvos odą paliko???? Lašinkit į šampūnus levandų, arbatmedžio EA. Dar gali duoti pavalgyti avižų, jei valgys, aišku. Čia MB idėja rytais prieš pusryčius suvalgyti porą valgomų šaukštų per naktį išmirkytų avižų kruopų ar dribsnių. Plaukai dar ir dėl to mano labai atsigavo, nes ir aš tas avižas iš solidarumo valgau biggrin.gif Dar įlašinu rozmarinų EA į šampūną, tai išvis - žvilga labai wink.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 10 15, 22:13)
nemoku  biggrin.gif  beje, cia ne mano blogas, o supermamu naturalisciu  tongue.gif

negi niekas negalit pasakyti, ar Ciel d’Azur viskas naturalu? Ir ar naturali Feniqia kosmetika?  verysad.gif


kažkaip įsijungia tas parašas, gal Dailus kvietkelis paaiškins - jinai parašą turi biggrin.gif

natūralu 4u.gif Dėl Feniqia kvapų kažkada suabejota buvo natūralumo, bet tiesa slypi kažkur anapus biggrin.gif Dėk abi firmas, sakyčiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 15, 21:40)
Hauschkos krempudra yra perregima, nei kiek nemaskuoja, tiesiog kazkiek palygina veido odos spalva.. o Elysambre krempudra (Cream Foundation) pamaskuoja palyginus su visom natur. krempudrom labai neblogai, kaukes efekto nera.. bet si krempudra labiau normaliai ar sausesnei odai tinkamesne..


Dėkui aciuks.gif Hmm, kažin gal Elysambre fluid foundation cream būtų lengvesnės tekstūros g.gif ai, ką nors sumąstysiu kaip nors biggrin.gif 4u.gif

Daddygirl: man seilės nutįso skaitant apie planuojamą citrininį muilo tortą essen.gif Aišku, šokoladinis irgi skamba ne ką prasčiau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 16 spalio 2009 - 08:25
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 16:26)
tikiuosi pavyks atsilaikyt pagundai kuri laika, nes per dau jau muilo namie smile.gif


greiciau siusk LT visoms norincioms ir apmazes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 16, 09:24)
Dėkui  aciuks.gif Hmm, kažin gal Elysambre fluid foundation cream būtų lengvesnės tekstūros  g.gif  ai, ką nors sumąstysiu kaip nors  biggrin.gif  4u.gif

na taip Fluidas lengvesnis, ir jauciu bus panasus i Hauschka, ar Nvey krempudras
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 16, 09:05)
natūralu  4u.gif Dėl Feniqia kvapų kažkada suabejota buvo natūralumo, bet tiesa slypi kažkur anapus biggrin.gif Dėk abi firmas, sakyčiau wink.gif

Aciu 4u.gif
bandysiu ta parasiuka kaip nors susiorganizuot biggrin.gif gerai, kad pataret...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 16, 12:03)
Aciu  4u.gif 
bandysiu ta parasiuka kaip nors susiorganizuot  biggrin.gif gerai, kad pataret...

Aš tau i až parašiau kaip įsidėti parašą, negavai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 16, 12:06)
Aš tau i až  parašiau kaip įsidėti parašą, negavai? unsure.gif

Dekui labai, gavau, bet nepastebejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 16 spalio 2009 - 11:29
Kaip ir žadėjau, informuoju, kad, deja, Green People išgirtasis apdovanotasis rutulinis dezikas (pirkau su rozmarinais) nieko arba ne kažin kiek laiko, na bent jau man ax.gif.
O dabar pas jus kreipiuosi su bėda. Atsitiko taip, kaip ir kažkuriai mūsiškei - akies kamputyje atsirado rausva sausa dėmė ir labai bijau jos didėjimo, juolab kad už kelių gerų dienų išvažiuoju į Vokietiją. Priminkit kam ir nuo ko buvo tokia problema ir KAIP ją gydyti unsure.gif. Įtariu, kad čia alergija, tik nežinau nuo ko, nes jokios dekoratyvinės kosmetikos ar EA nenaudoju. Purškiuosi tik hidrolatu ir tepuosi simondsijų/abrikosų aliejų mišiniu, kartais tamanais, beje kaip visada. Niekam niekada nebuvau alergiška. Helppppp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 16 spalio 2009 - 11:54