Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 15, 15:11)
tau gerai o as kazkaip nesitikejau kad viskas taip ilgai


nėra gerai - papildomos tik išlaidos prisidėjo, kurių neplanavau. Na, bet manau, kad geri daiktai, tai sunaudosiu be problemų aš tuos šampūnus, kad ir vėliau jie mane pasieks smile.gif

šiaip tai patirtis wink.gif Įvertinsim ir pamąstysim kitą kartą, kaip geriau apsimoka Druide įsigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 15, 13:21)
man asmeniskai, tai atrodo labai puiki ideja wub.gif tik vat kartais pvz pagalvoju apie dovana muila (kad pacios gaminta), tai itariu, kad ne visi suprastu. ypac nenaturalistai .


aciu zu nuomone 4u.gif
oi, rimta dovana tai tikrai nelaikytu drinks_cheers.gif as juos greiciau atiduodu, nei dovanoju smile.gif - t.y. be progos. arba kokia nerimta proga smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 15, 13:38)
kitą kartą reikės apie atsargų pildymą galvoti oi kaip iš anksto....

kepk ne muilo "tortą", o "pyragą" kvadratinį ir jei pjaustysit šviežią, tai galės atsipjauti ne riekę, o gabalą ir išsidžiovinti namuose wink.gif Man tai būtų labai fainai  thumbup.gif
Papildyta:
tai čia irgi yra bendras sėkmės receptas - daryti citrininį arba šokoladinį  bigsmile.gif


jei vel violence (ar kas kitas) suorganizuos bendra pirkima is kokiu uk puslapiu, galeciau vel atsiust. tik reiktu stambesni, kad jums apsimoketu siuntimas.

ideja mirksiukas.gif
arba dar pagalvojau tokia kekso forma (su tusciu viduriu), tada irgi mazdaug tolygus gabaliukai gautusi.

kaip tik apie tuos du variantus galvojau smile.gif bet greiciausiai citrusini daryciau - paprasciau naturaliai pakvepint. geltonai oranzini. galima su rusvu 'padu'. baltu ar violetiniu glaistu. 'kokoso drozlem' ant virsaus.
noriu doh.gif ligone biggrin.gif tikiuosi pavyks atsilaikyt pagundai kuri laika, nes per dau jau muilo namie smile.gif vakar dar viena dariau - labai paprastos isvaizdos, bet labai turtingos sudeties, turetu but neblogas.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 15:26)
jei vel violence

kaip tik apie tuos du variantus galvojau  smile.gif bet greiciausiai citrusini daryciau - paprasciau naturaliai pakvepint.

vakar dar viena dariau - labai paprastos isvaizdos, bet labai turtingos sudeties, turetu but neblogas.


kaip norėčiau biggrin.gif

o šokoladinį ne? Ai tiesa, susivalgytų tikriausiai per procesą kakavos sviestas sad.gif

iš ko darei? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 15, 14:36)
kaip norėčiau biggrin.gif

o šokoladinį ne? Ai tiesa, susivalgytų tikriausiai per procesą kakavos sviestas sad.gif

iš ko darei? wink.gif


sokoladini pakvepint iseitu tik nebent su kakavos absoliutu. nei kakavos sviestas, nei kakavos milteliai kvapo nepriduoda unsure.gif

o vakar sugalvojau pabandyt sudet i viena muila viska, kas man patinka muile (beveik viska )). dejau ozkos piena, balta moli, medu, whey (lietuvisai turbut isrugu baltymai..), daug kakavos sviesto, avokado aliejaus.. pamirsau dar silka - kita karta ir ji idesiu smile.gif tegu pabando tas muilas man nepatikt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 15 spalio 2009 - 16:07
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 16:06)
nei kakavos sviestas, nei kakavos milteliai kvapo nepriduoda  unsure.gif

o vakar sugalvojau pabandyt sudet i viena muila viska, kas man patinka muile


gal priklauso nuo sviesto ir nuo proporcijų? Gal ir nesulyginami dalykai, bet man lūpų balzamas vistik kvepia šokoladu, kai dedu kakavos sviesto. Iki šių metų jokio kakavos absoliuto ir neturėjau smile.gif Kita vertus, gal gana daug aš ten jo dedu? smile.gif

kuo kvepia tas muilas? rolleyes.gif
Atsakyti
Daddygirl, kad aš tokią draugę turėčiau, kuri muilus gamintų ir dovanotų su proga ir be jos thumbup.gif Jei tik yra galimybės ir noro, daryk, žinoma, juk dovanotam arkliui į dantis... mirksiukas.gif

Aš tai draugėm dažniausiai dovanoju būtent natūr. kosmetiką, visos žino, kad pasinešus aš blush2.gif Dar papasakoju, kokio poveikio priemonė, ko gali tikėtis, na tai tikrai džiugesio kupinų atsiliepimų esu sulaukusi - vienai Laveros kūno losjonas išgelbėjo odą nuo didžiulio sausumo (jau matau kaip silikoniniai naftiniai losjonai 'pagelbėjo' sausumą pasidaryti doh.gif), kitai Laveros dušo želės kvapas taip patiko, kad čiut ne šokinėti pradėjo pauosčiusi biggrin.gif Nesvarbu, kad nesidomi ekologiška kosmetika, svarbu, kad apskritai naudoja kosmetikos priemones, tada dovanoju sau per daug negalvodama (tik visuomet tam tikrą paskirtį sugalvoju, pvz. stiprinti dažytus plaukus ar drėkinti išsausėjusią odą) blush2.gif blush2.gif

Šiandien galutinai apsisprendžiau dėl Sante mėtinės dantų pastos ir Weledos ramunėlių-medetkų šampūno. Visiškai nelimpa man schmoll.gif Kokį pirmadienį manau įdėsiu notrauką su likučiu (daugiau nei pusė liko abiejų) pasiskelbsiu apie mainų galimybę blush2.gif

Šiandien buvau Akropolio Eurovaistinėj, pamačiau nematytą gamintoją, sertifikuotą BDIH - Vivadent. Turi burnos skalavimo skystį (apie 37 lt) ir kelias dantų pastas (po 30 Lt): balinančią (su ryžiais), jautriems dantims (su rožėmis) ir įprastą (su apelsinais ir imbierais). Gal kada nors reikės pabandyti. Kolkas iš dantų pastų (esu bandžiusi Logonos, Weledos, Druide, Sante, Dr. Hauschka beveik viskas) mano nr. 1 yra Druide su cinamonu ir su mėtom-citrinom smile.gif Pastarųjų laukiu nesulaukiu, jau taip užsivėlino tas užsakymas sad.gif Tikrai, kad neplanuotos išlaidos, visai nenusiteikus aš išlaidauti šiuo metu, bet kitam kartui bus pamoka, pasiplanuoti išlaidas 2 mėn į priekį, užsisakant iš druide.ca verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 17:06)
o vakar sugalvojau pabandyt sudet i viena muila viska, kas man patinka muile (beveik viska )). dejau ozkos piena, balta  moli, medu, whey (lietuvisai turbut isrugu baltymai..), daug kakavos sviesto, avokado aliejaus.. pamirsau dar silka - kita karta ir ji idesiu smile.gif tegu pabando tas muilas man nepatikt smile.gif


Ech, kokia pasaka... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 15, 09:06)
Natrio laurilsulfatas čia SLS, o jis blogietis 4u.gif

M, taip ir galvojau, kad sitas blogiukas ax.gif dekui...

QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 15, 10:26)
Hallo  biggrin.gif  Ateinu su atsiliepimais apie šį bei tą.

tai parsyk atsiliepimus ir bloge mirksiukas.gif vakar ikeliau apie 100 nauju produktu, kuriu dar nebuvau ikelus, dar siandien ikelsiu smile.gif
tik nepatingekit, nes viskas priklauso nuo jusu 4u.gif


Beje, is Ciel d’Azur viskas naturalu? noriu ir ju produktu ikelti...
Papildyta:
Ir ar naturali Feniqia kosmetika? irgi ikelti noriu, jei taip 4u.gif kai nesu naudojusi, tai nezinau...
Atsakyti
Mergaites, ar kuri bandet siuos dezodorantus?
user posted image
raso:
• I’ve been tested on people not animals
• No Alcohol
• No Aluminium Chlorohydrate
• No Parabens
I’m made purely from Ammonium Alum, a natural antibacterial mineral salt that has been used for natural odour protection for hundred of years.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 15 spalio 2009 - 19:41
QUOTE(bryyla @ 2009 10 15, 20:09)
tai parsyk atsiliepimus ir bloge  mirksiukas.gif vakar ikeliau apie 100 nauju produktu, kuriu dar nebuvau ikelus, dar siandien ikelsiu  smile.gif
tik nepatingekit, nes viskas priklauso nuo jusu  4u.gif

kur galima ji rasti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 15, 21:02)
kur galima ji rasti? blush2.gif

Čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 15, 14:45)
Palomina 4u.gif  (berods Jūs turit Elysambre pudrą  blush2.gif )
jei neapsirinku, gal galėtumėt palyginti hauchkos ir elysambre pudras? blush2.gif

Hauschkos krempudra yra perregima, nei kiek nemaskuoja, tiesiog kazkiek palygina veido odos spalva.. o Elysambre krempudra (Cream Foundation) pamaskuoja palyginus su visom natur. krempudrom labai neblogai, kaukes efekto nera.. bet si krempudra labiau normaliai ar sausesnei odai tinkamesne..
Atsakyti