Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Rasma @ 2009 10 08, 10:55)
Jei tas kvietimas 'užeiti pas brylą' skambės kas antroje forume žinutėje, tema lygiai taip pat teršis...


Nemanau kad taip butu daroma, nes jei nebus kalbama apie siutnimus po kelis puslapius, tai uzteks vienos tokios zinutes, arba pakartojima daryt kai jau ta zinute pasilieka kur nors toleliau. Jei butu kalbama daugumoj apie kosmetika, tai gal leciau ir sita tema surinktu maximalu zinuciu skaiciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 08, 10:06)


na, kooperavimaisi uždrausti kategoriškai, apie kažkokias išimtis neužsiminta. Nei apie vieną žinutę, nei apie dvi wink.gif

mano nuomone, šita tema greitai prisipildo todėl, kad yra bendra visiems, išskyrus kelis didžiausius, natūralios kosmetikos gamintojams. Įsivaizduokim, kaip greitai būtų prikalbama tema tiesiog Kosmetikos gamintojai su visom įmanomom firmom ir variacijom? wink.gif Nieko keisto smile.gif

ir tai, manau, rodom pakankamą sąmoningumą ir neprikuriam temų kiekvienam gamintojui (nors tai galima daryti) , kai jo produktų turi nepakankama masė forumiečių smile.gif Taip buvo su Suki, dar shopingas vis įmeta ką nors negirdėto nematyto wink.gif Taupant šitą temą, galima būtų kurti atskiras, pvz., skirtą Neobio biggrin.gif Tada galėtų susirinkti keli žmonės, na ir Vitulka, kuriai pagal tvarką reiktų skatinti pokalbius mažai populiariose temose tongue.gif Tai gal mažesnė blogybė yra kalbėtis vienoje temoje? Na, dabar išeina, kad parašiau, jog ši tema irgi blogybė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 08 spalio 2009 - 10:17
QUOTE(Dovish @ 2009 10 08, 00:16)
Palomina, ačiū už naują temą 4u.gif

O
Oho, kokie tempai biggrin.gif Aš ką tik baigiau savo pirmą cover stick'o pieštuką - naudojau virš metų ax.gif Aišku, ne kasdien naudojau. Cover stick'as Stepono parduotuvėlėje ~50lt kainuoja, o iš vokiečio gal 10lt pigiau 4u.gif
Protingos rankos biggrin.gif Būtų šaunus pirkinys thumbup.gif


As vokiskai nemoku blush2.gif (nors minimaliai suprantu- karta trimeri ir olandes vienos vokiskai sugebejau uzsisakyt cool.gif ) tai turiu pora ebay parduotuviu is kuriu perku (Airija ir UK), tai niekada nebuvo dar problemu del nieko, o kai viena vieninteli karta per klaida atsiunte kita preke tai nurode ja pasilikt ir per dvi dienas gavau savaja 4u.gif o tai greitai issinaudoja, nes ne tik spuogelius patepu, bet ir spalva megstu palyginti (ir randelius kelis), tai susinaudoja man tikrai greiciau negu sintetiniai ax.gif

Katuti, o is ko matai, kad oda sustiprejo ir kame tas pagerejimas pasireiskia?

Jau nujauciu, kad greitu laiku astrominerologijos centras pajus lankytoju antpludi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 08 spalio 2009 - 10:48
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 10:01)
kad aš pati nuolat ieškau, kaip pasigražinti ir pasisveikatinti  4u.gif Manau, čia natūralus kiekvienos normalios moters noras atrodyti gražiai smile.gif kunigundos 78 dėka atsirado mano namuose šitie milteliai smile.gif Ir kai matau, kaip viskas gyja akyse, oda tampa stipri, tai manau, būtų labai negražu nepasidalinti su jumis  4u.gif Gal vienai mažiau, kitai daugiau tiks, bet kažkiek vistiek pagelbės  mirksiukas.gif

pirkau čia smile.gif

sakyčiau, kad greitai smile.gif Imk du tikrai. Aš pirmą kartą nuėjusi paėmiau vieną, patikėjusi jo tam nenaudojančio vyro nuomone. Paskui kunigunda78 paaiškino, kad į 50 ml kremo indelį reikia dėti pusę arbatinio šaukštelio  ax.gif Kadangi maišiukas nedidelis, o aš jau ir į kaukę dėjau, ir prausiklį pagerinu, ir kremą ryte... Tai ne kažin kaip ilgai gintaras naudosis....


Aš jau po pirmos žinutės pagalvojau, kad įdomu būtų išbandyti, dabar jau reikia lėkti pirkti, kol yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 08, 13:17)
Aš jau po pirmos žinutės pagalvojau, kad įdomu būtų išbandyti, dabar jau reikia lėkti pirkti, kol yra  lotuliukas.gif

tai jau ir as gundausi lotuliukas.gif
beje, siandien pabandziau i molio kauke (tiesiog molio miltelius su mineraliniu vandeniu) ideti tamanu aliejaus (pries tai dedavau laseli simondsiju), ir man labai patiko thumbup.gif tamanai sutraukia poras bei veikia raminanciai, tikrai geresnis vaizdas negu po simodsiju aliejaus (na, bent mano odai, misriai ir, dabar jau kaip matau, pakankamai jautriai)
Pastebejau, kad suki balansuojantis tonikas pasidare per stiprus; kodel pasidare? ogi anksciau, esu tikra, taip nebutu buve, bet tik palepink oda aliejukais, pelargoniju hidrolatu ir ji nebenori kazko stipresnio (su daugiau sudeciu) ir intensyvesnio biggrin.gif bet va suki balansuojantis losjonas ir aliejukas thumbup.gif (bent kol kas 4u.gif )
Atsakyti
Man pasidare idomu ar kas bandete pirkti EA is ebay (UK)? jei taip, gal galit parekomenduot geru pardaveju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 08, 11:17)
Aš jau po pirmos žinutės pagalvojau, kad įdomu būtų išbandyti, dabar jau reikia lėkti pirkti, kol yra  lotuliukas.gif


merginos, aš dar ir rupesnio malimo maišiuką pirkau - galvoju, gal kokiam kūno pylingui bus gerai biggrin.gif Kaina tai visokia ten - pirmą kartą ėmė po 2 litus už maišiuką, antrą kartą - jau tik po 1 litą wink.gif Tai kai pirksit, sakykit, kad praeitą kartą po litą pirkau, negi kaina pakilo? blink.gif

QUOTE(pearl @ 2009 10 08, 11:23)
tai jau ir as gundausi lotuliukas.gif

tamanai sutraukia poras bei veikia raminanciai, tikrai geresnis vaizdas negu po simodsiju aliejaus


čia gera idėja, reiks su tamanais išbandyti drinks_cheers.gif Mano mineralinio vandens purkštukas neatlaikė - tikrai supelijo, net dezinfekuoti nesiryžau sad.gif Ateityje tikriausiai reiks iš viso butelio mineraliniu toniku gaivintis biggrin.gif

QUOTE(Rasucci @ 2009 10 08, 11:31)
Man pasidare idomu ar kas bandete pirkti EA is ebay (UK)? jei taip, gal galit parekomenduot geru pardaveju? blush2.gif


čia vėl bus komercinis pasiūlymas unsure.gif Šiaip tai Monika pirkusi yra tikrai UK ir tikrai gerų, man rodos, bet ne per ebay wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 13:53)
merginos, aš dar ir rupesnio malimo maišiuką pirkau - galvoju, gal kokiam kūno pylingui bus gerai biggrin.gif Kaina tai visokia ten - pirmą kartą ėmė po 2 litus už maišiuką, antrą kartą - jau tik po 1 litą wink.gif Tai kai pirksit, sakykit, kad praeitą kartą po litą pirkau, negi kaina pakilo?  blink.gif


Katuti, o tu tik tam kartui i krema gintariuku isidedi? ar visa krema sumaisei is karto?
Atsakyti
beje, gintaro milteliai gali buti naudojami naikinti inkstirus ir odos erkutes 4u.gif

as tai ber ebay bijociau turbut bandyt pirkti EA, nebent, kaip kitose prekiu rusyse, gali buti, kad oficiali parduotuve turi savo parduotuvike ir ebay (nors del EA abejoju ar taip galetu buti blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(pearl @ 2009 10 08, 13:00)
beje, gintaro milteliai gali buti naudojami naikinti inkstirus ir odos erkutes 4u.gif

as tai ber ebay bijociau turbut bandyt pirkti EA, nebent, kaip kitose prekiu rusyse, gali buti, kad oficiali parduotuve turi savo parduotuvike ir ebay (nors del EA abejoju ar taip galetu buti blush2.gif )


Tai va vakar ieskojau, buvo tokiu pardaveju, kurie tik EA siulo, bet zinok zmogau kad cia geri ir pan. Reiks bandyt ieskot intensyviau pagal gamintojus.
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 10 08, 11:58)
Katuti, o tu tik tam kartui i krema gintariuku isidedi? ar visa krema sumaisei is karto?


tik tam kartui - losjono į delną ir žiupsnelį gintaro. Toks spaudžiamas losjonas, net nežinau, ar nesulaužius buteliuko išeitų nuimti jo viršų g.gif Plius, iš Dadygirl postų sprendžiu, kad Suki kažkaip labai kruopščiai produktus savo "išpilsto", nesinori savivaliauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 14:10)
tik tam kartui - losjono į delną ir žiupsnelį gintaro. Toks spaudžiamas losjonas, net nežinau, ar nesulaužius buteliuko išeitų nuimti jo viršų  g.gif Plius, iš Dadygirl postų sprendžiu, kad Suki kažkaip labai kruopščiai produktus savo "išpilsto", nesinori savivaliauti smile.gif


4u.gif
va as irgi (kaip dauguma ir dauguma turbut cia biggrin.gif ) gintareliais gundaus, bet mano madaros kremukas irgi neatsisuka schmoll.gif
bet turbut tam kartui pasidaryt ir geriau, gi nelieka galimybes kokiu bakteriju prinest i krema unsure.gif
Atsakyti