Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bryyla @ 2009 10 14, 23:21)
Ar sitos Dantu pastos geros?  g.gif

Natrio laurilsulfatas čia SLS, o jis blogietis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 15, 08:38)
nea, neatrodo.

Man atidaro g.gif
Atsakyti
Hallo biggrin.gif Ateinu su atsiliepimais apie šį bei tą.

user posted image

Ciel d'Azur dantų pasta su rozmarinais labai labai patiko! Nenusileidžia weledos druskinei, nors jos abi visiškai skirtingos. Naudosiu pakaitom weledą ir ciel d'azur.

user posted image
Elysambre blakstienų tušas - gražiai ryškiai padažo, lyg ir gerai laikosi (per vakarykštę darganą nenubėgo), šepetėlis man asmeniškai nelabai patogus, bet rezultatas tenkina. Ar geresnis už dr h. Volume dar nežinau, bet ne prastesnis tai tikrai smile.gif
user posted image
Elysambre Double Action Base bespalvis nagų lakas - greitai džiūva, patogus naudoti, kiek laikosi, dar negaliu pasakyti tongue.gif

Dar išbandžiau dantų šepetėlį natūraliais šeriais, tai pirmiausia pasirodė kietokas, bet kitą dieną jau buvo pakankamai minkštas ir malonus, patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 14, 15:43)
Ne, neturėtų būti galima schmoll.gif

Chmmm..bet va čia radau, kad tinka maistui g.gif http://www.delona.lt...iejus-100g.html

Didelis klaustukas man, iki šiol tikėjau, kad ne g.gif , nes abrikosų kauliukuose (t.y.branduoliuose) yra cianidų (kaip ir bet kurių kaulavaisių kauliuokuose, todėl juos reikia vengti vartoti į vidų..aišku branduolius galima vartoti, bet patariama labai saikingai ax.gif ) O gal jis rafinuotas ir kenksmingos medžiagos pašalintos g.gif


Dėkui 4u.gif , vadinasi nerekomenduojama, nes Delonos tai 99% rafinuotas (kažkada klausiau ar yra nerafinuotų, buvo 1-2) ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2009 10 14, 16:05)
na as kiek apie ji skaiciau, tai niekur neradau, jog butu galima ir is vidaus naudoti  schmoll.gif


Aš irgi niekur neradau, todėl ir galvojau pasitikslinti su daugiau žinančiom mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 14, 21:47)
merginos gal kuri sunaudojote visa 28d kursa siu Dr. Hauschka Rhythmic Night Conditioner koks poveikis ar apsimoka pirkti? gundausi kazkaip.... ax.gif Aciu 4u.gif


Esu sunaudojusi sensitive pakuotę, dabar nusipirkusi aukščiau parašytų, man jos labai patinka, kažkokio super efekto tai nematau, bet po jų ryte atsikėlus odelė tikrai gražiai atrodo, net geriau nei po hidrolato, todėl ir naudoju, ir naudosiu ax.gif
Beje, šv.Stepono Žalia žalia parduotuvėj gali įsigyti jų po vieną - pabandymui verta jei dvejoji 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 15, 10:26)
Hallo  biggrin.gif  Ateinu su atsiliepimais apie šį bei tą.

user posted image

Ciel d'Azur dantų pasta su rozmarinais labai labai patiko! Nenusileidžia weledos druskinei, nors jos abi visiškai skirtingos. Naudosiu pakaitom weledą ir ciel d'azur.

[


Aš nusipirkau šitą pastą mėtinę, irgi patinka, valo gerai, skonis gerokai švelnesnis už Weledos druskinę (tokia sakyčiau net beskonio - čia kam nepatinka ryškus skonis - tiktų), nors Weledos druskinė lyginant tai taip gerai išvalo, -net išgraužia ta druska, aš jau į pabaigą su druskine valydavau tik vakarais, nes 2 kartus būdavo per daug, o MB irgi išbandęs Ciel d'azur vis tiek reikalauja Weledos druskinės ax.gif
Beje, internete Ciel d'azur tinklapyje nepateikta visa jų sudėtis, nes ten rašo tik: molis, druska, EA, o ant pakuotės sąrašas ilgesnis blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 15 spalio 2009 - 11:56
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 14, 20:04)
katutis tikrai nepaplos katuciu!  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif

tikrai keistai atrodo, kad ateina į tokią temą tarsi gauti "išrišimo" savo veiksmams. Ko jau ko, bet aš tokių tikrai nepalaikau ir nepalaikysiu tongue.gif Tam yra naftinės kosmetikos temos ir daug tenykščių bendraminčių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 15, 13:02)
Esu sunaudojusi sensitive pakuotę, dabar nusipirkusi aukščiau parašytų, man jos labai patinka, kažkokio super efekto tai nematau, bet po jų ryte atsikėlus odelė tikrai gražiai atrodo, net geriau nei po hidrolato, todėl ir naudoju, ir naudosiu  ax.gif
Beje, šv.Stepono Žalia žalia parduotuvėj gali įsigyti jų po vieną - pabandymui verta jei dvejoji  4u.gif

manau surizikuosiu ir iskart visa pakuote pirksiu... bigsmile.gif
bet kaip ilgai ner naujienu del Druide g.gif verysad.gif
Atsakyti
Nebežinau ką daryti su MB galvos oda verysad.gif Nuėjo į kirpyklą, grįžo - net išsižiojau...sachara doh.gif Iš karto puoliau aliejais tepti. Viskas tik tam kartui padeda iki sekančio plovimo unsure.gif Gal dar bandyti Weledos romarinų vandenį g.gif

Monica, Dailus kvietkeli, ačiū už informaciją apie pelargonijų ea 4u.gif

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 14, 20:47)
merginos gal kuri sunaudojote visa 28d kursa siu Dr. Hauschka Rhythmic Night Conditioner koks poveikis ar apsimoka pirkti? gundausi kazkaip.... ax.gif

Esu naudojusi, man irgi patiko. Oda paskaistėjo, bėrimų tuo metu per mmm beveik nebuvo, o beto nuėmė kaktos riebalavimąsi. Nors jis pas mane nebuvo labai didelis ax.gif Na, bet oda tikrai atsigavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 15, 14:00)
bet kaip ilgai ner naujienu del Druide g.gif  verysad.gif



Tai kad aš gavau rolleyes.gif sąskaitą ir info šiandien..... ax.gif

Palomina 4u.gif (berods Jūs turit Elysambre pudrą blush2.gif )
jei neapsirinku, gal galėtumėt palyginti hauchkos ir elysambre pudras? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 15 spalio 2009 - 13:45
Po diskusiju ir as issitraukiau savo sena (1.5 metu) 100% alyvuogiu muila smile.gif Isbandziau duse. Nebera tu 'gleiviu' smile.gif Pats gabaliukas turi ta silkini slidu pojuti, bet nebesigleiveja smile.gif Puta, kaip ir visu alyvuogiu muilu, labai svelni.
Zodziu, tokiems muilams padeda labai ilgas dziovinimas.
Nors kita karta kai gaminsiu, bandysiu kiek kitaip gamint, gal nereiks tiek ilgai dziovint.

Vakar kaip uzsinorejau muilo torta/pyraga padaryt ax.gif Visai faina butu kokiam draugu susiejime po riekute atriekti.. bet halloween'ui jau pavelavau.. g.gif
Paskui pagalvojau gal ir nesamone - gal nepatogu bus naudot tokia muilo rieke? ir gal niekam kitam tai nebus 'faina' (tik man) biggrin.gif Kaip galvojat?

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 15:06)
Vakar kaip uzsinorejau muilo torta/pyraga padaryt  ax.gif Visai faina butu kokiam draugu susiejime po riekute atriekti.. bet halloween'ui jau pavelavau..  g.gif
Paskui pagalvojau gal ir nesamone - gal nepatogu bus naudot tokia muilo rieke? ir gal niekam kitam tai nebus 'faina' (tik man) biggrin.gif Kaip galvojat?


man asmeniskai, tai atrodo labai puiki ideja wub.gif tik vat kartais pvz pagalvoju apie dovana muila (kad pacios gaminta), tai itariu, kad ne visi suprastu. ypac nenaturalistai .
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 15, 14:45)
Tai kad aš gavau  rolleyes.gif  sąskaitą ir info šiandien.....  ax.gif

o as negavau, tikiuosi manes nepamirso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 15, 13:00)
bet kaip ilgai ner naujienu del Druide g.gif  verysad.gif


na, kadangi rudaplaukė susimokėjo, tai manau, kaip tik legaliai ir į temą pasisakysiu rolleyes.gif Atėjo paskesnis užsakymas kažkodėl, o pirmojo dar negavo jinai, nors turi info, kad išsiųsta. Sprendžiu iš to, ką ir kokį kiekį pati ėmiau abiem kartais smile.gif Kanadiečiai nesiskubina mūsų šampūnais aprūpinti tongue.gif Pati gausiu vieną, tai gerai, kad dašovė iš Vokietijos ir Weledos rozmarininį užsisakyti bado periodui, nes nebeturiu su kuo aliejų išsiplauti ir jau kiek laiko negaliu plaukų palepinti aliejinėmis kaukėmis sad.gif

kitą kartą reikės apie atsargų pildymą galvoti oi kaip iš anksto....

QUOTE(Dovish @ 2009 10 15, 13:27)
Nebežinau ką daryti su MB galvos oda verysad.gif Nuėjo į kirpyklą, grįžo - net išsižiojau...sachara doh.gif


acto nebandėt? Šiaip tai gali juk jis namie galvą išsiplauti kokiu švelniu šampūnu ir tik tada eiti kirptis? Ar ne? Jei vyro švarūs, niekuo nepritepti plaukai, tai kirpėjos paprastai nesikabinėja, kad dar papildomai išplauti wink.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 15, 14:06)
Vakar kaip uzsinorejau muilo torta/pyraga padaryt  ax.gif


kepk ne muilo "tortą", o "pyragą" kvadratinį ir jei pjaustysit šviežią, tai galės atsipjauti ne riekę, o gabalą ir išsidžiovinti namuose wink.gif Man tai būtų labai fainai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2009 10 15, 14:21)
man asmeniskai, tai atrodo labai puiki ideja wub.gif tik vat kartais pvz pagalvoju apie dovana muila (kad pacios gaminta), tai itariu, kad ne visi suprastu. ypac nenaturalistai


tai čia irgi yra bendras sėkmės receptas - daryti citrininį arba šokoladinį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 15, 15:38)
na, kadangi rudaplaukė susimokėjo, tai manau, kaip tik legaliai ir į temą pasisakysiu  rolleyes.gif Atėjo paskesnis užsakymas kažkodėl, o pirmojo dar negavo jinai, nors turi info, kad išsiųsta. Sprendžiu iš to, ką ir kokį kiekį pati ėmiau abiem kartais smile.gif Kanadiečiai nesiskubina mūsų šampūnais aprūpinti tongue.gif Pati gausiu vieną, tai gerai, kad dašovė iš Vokietijos ir Weledos rozmarininį užsisakyti bado periodui,

tau gerai o as kazkaip nesitikejau kad viskas taip ilgai uztruks maniau na nors per 3 savaites sulaukti o cia dar neaisku kiek teks laukti o priemoniu jau kaikuriu isvis nebeturiu ir kuo pakeisti nera, o ranka nekyla LT pirkti doh.gif schmoll.gif
na bet tikiuosi greit sulaukti dziugiu naujienu bigsmile.gif
Atsakyti