Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bryyla @ 2009 10 14, 19:10)
Gal kas bandete Florame tualetinius vandenis?  4u.gif Čia

Turiu Vetiver kvapo nuo vasaros, tai laikosi superr wub.gif Nes ryte apsipurskiu,o kai po darbu velu vakara parejus einu praustis i dusa, tai apsipylus vandeniu pradzioj pasklinda mano Eau de Vetiver taletinio kvapas. Gundausi dar verbenos kvapu blush2.gif O cia gal ju CUP 4aukste jau galima rast? Ar tik internetu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 14, 21:04)
gerai kad atradai savaji smile.gif tik nesupratau, kodel tau sausiaodei aliejai nesusigeria? man, riebios odos turetojai, ir tai aliejai gerai "sulenda" (isskyrus kai kuriuos ypac tirstus), o tau tai turetu cypdami ilysti! tu tikrai ant dregnos tepi???

Dar ir kaip ant dregnos biggrin.gif tongue.gif
Na gal ne visoms vienodai, kad sausa oda, nereiskia, kad i ja viskas sulenda, na bent jau as taip manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 10 14, 21:12)
Turiu Vetiver kvapo nuo vasaros, tai laikosi superr wub.gif  Nes ryte apsipurskiu,o kai po darbu velu vakara parejus einu praustis i dusa, tai apsipylus vandeniu pradzioj pasklinda mano Eau de Vetiver taletinio kvapas. Gundausi dar verbenos kvapu blush2.gif  O cia gal ju CUP 4aukste jau galima rast? Ar tik internetu? g.gif

Na jei internetinėje ecoeco yra, tai ir Cup'e(Oze ir Mindaugo Maximoje taip pat yra ecoeco) turėtų būti, bet turbūt geriausia pasiskambinti prieš einant mirksiukas.gif

Mane taip pat domintų atsiliepimai apie Florame tualetinius vandenis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos gal kuri sunaudojote visa 28d kursa siu Dr. Hauschka Rhythmic Night Conditioner koks poveikis ar apsimoka pirkti? gundausi kazkaip.... ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 14, 20:47)
merginos gal kuri sunaudojote visa 28d kursa siu Dr. Hauschka Rhythmic Night Conditioner koks poveikis ar apsimoka pirkti? gundausi kazkaip.... ax.gif Aciu 4u.gif


as turejau - pirkau SM is merginos kuriai netiko, nes sausino oda unsure.gif o man labai patiko thumbup.gif kaip tik drekino oda. labai maloniai ramino. tikrai dar karta kada pirksiu susikaupus rolleyes.gif o oda mano tokia i sausuma, bet tuomet dar ir su spuogeliais buvo blush2.gif nzn, bet man atrodo kad net spuogelius apmazino rolleyes.gif nors nesuprasi, nes man jau jie daug kartu beveik dingdavo, ir po to vel pukst pukst ir vel tupi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 10 14, 22:03)
as turejau - pirkau SM is merginos kuriai netiko, nes sausino oda  unsure.gif  o man labai patiko  thumbup.gif  kaip tik drekino oda. labai maloniai ramino. tikrai dar karta kada pirksiu susikaupus rolleyes.gif  o oda mano tokia i sausuma, bet tuomet dar ir su spuogeliais buvo  blush2.gif  nzn, bet man atrodo kad net spuogelius apmazino  rolleyes.gif  nors nesuprasi, nes man jau jie daug kartu beveik dingdavo, ir po to vel pukst pukst ir vel tupi  doh.gif

o maniske misri, jautri, T zona riebesne bei ja paberia karts nuo karto net nesuprasi nuo ko... biggrin.gif idomu man tiktu? raso all skin types g.gif gal visgi reik isbandyti bigsmile.gif taip knieti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 14, 21:08)
o maniske misri, jautri, T zona riebesne bei ja paberia karts nuo karto net nesuprasi nuo ko... biggrin.gif idomu man tiktu? raso all skin types g.gif  gal visgi reik isbandyti bigsmile.gif taip knieti biggrin.gif


na tiktu ar netiktu kitam zmogui tai pasakyti negaliu. man tikrai labai labai tiko, bet vat tai kitai merginai netiko unsure.gif o mano odai vasara tai tikrai nepyragai buvo. dirbdavau 6-7 dienas per savaite, 12 val ir daugiau per para. doh.gif doh.gif doh.gif galit isivaizduoti kaip atrodziau doh.gif bet vat po tu ampoliu oda net siek tiek pailsejus atrode rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 14, 19:04)

nesupratau- maniau jei gamini is bazes, tai tereikia prideti kokiu spalvu, ilasinti eteriniu, iberti ziedlapiu ir psio! einu paskaitineti i muilo tema, nes visai zalia jauciuosi  biggrin.gif 


oi, nesupratau, kad apie perlydyma kalbam. tada taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 14 spalio 2009 - 21:58
Ar sitos Dantu pastos geros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 14, 21:04)
gaila, kad pernai neparasei sito posto, kai nakti negalejau nei as nei mano seima per mano kosejima miegoti... mane sudomino "gripo simptomu lengvinimo" receptas, kur i padus eterinius isitepti reikia  biggrin.gif

pati tik siemet atradau biggrin.gif

minejo, kad vaikams tinkamas mairunu ea su baziniu aliejumi sumaisytas (itrynimams, siltiems kompresams). I pedutes laaaabai tinka tiek sitas itrynimas, tiek ir tas receptinis misinukas.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 14, 20:09)
Jums neatrodo jog tik klausinėjate
Gal čia pasiklausk 4u.gif



nea, neatrodo.
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2009 10 15, 07:24)
pati tik siemet atradau  biggrin.gif


tu cia rasei apie ta kur is levandu, santalu ir arbatmedzio? 4u.gif pati pasidarei misinuka? ax.gif
Atsakyti