Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Rasma @ 2009 10 14, 15:43)
Ne, neturėtų būti galima schmoll.gif

Chmmm..bet va čia radau, kad tinka maistui g.gif http://www.delona.lt...iejus-100g.html

Didelis klaustukas man, iki šiol tikėjau, kad ne g.gif , nes abrikosų kauliukuose (t.y.branduoliuose) yra cianidų (kaip ir bet kurių kaulavaisių kauliuokuose, todėl juos reikia vengti vartoti į vidų..aišku branduolius galima vartoti, bet patariama labai saikingai ax.gif ) O gal jis rafinuotas ir kenksmingos medžiagos pašalintos g.gif

na as kiek apie ji skaiciau, tai niekur neradau, jog butu galima ir is vidaus naudoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 14, 15:09)
o tu iš kurių? wink.gif Smarkiau ar silpniau prakaituojančių? Ir ką esi šiaip iš natūralių bandžiusi? wink.gif


As is tu kur linkusi smarkiai prakaituot smile.gif tai kaip pasakyt saltesniu sezonu tai visai gerai, aisku pabegiojus kur tai prasimusa tas prakaitas iskart, bet nemalonu kvapa visiskai sumazina..

Is naturaliu, tai buvau bandzius vaistineje kazkoki pirkti purskiama (toks melynas su raudonu - neprisimenu pavadinimo), tai tas nekiek neveike ir nieko nepadejo ir dar nuvarvedavo viskas kai purksdavau - tai sese sunaudojo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2009 10 14, 15:12)
As is tu kur linkusi smarkiai prakaituot smile.gif


o tu laimo nebandei? Šitas tai tikrai padeda, tik reikia gerai nudžiovinti pažastis, kai juo pasitepi smile.gif Nes pas mane dar mėtosi ir L'occitane sertifikuotas natūralus, turiu ir iš bičių, man rodos, dar vieną... Šitą tai naudosiu šaltuoju sezonu, kad neišsimestų - kai nekaršta, tai nieko. Norisi laimą kartkartėm pakeisti, nes būna, kad kai su peiliuku labiau pasidarbuoju, kartkartėm norisi ko nors nerūgštinio biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip siandien naudojau tamanu alieju ir man kilo klausimas - kiek laiko alieju galima laikyti atidarius? nes as jau labai seniai ji turiu, bet taip kaip naudoju labai mazais kiekiais konkrecioms vietoms (randeliui ant kojos, veidukui - kartais), tai jis man labai taupiai naudojasi ir jo like beveik visa pakuote biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 14, 11:54)





Ar yra nvey kosmetikos pirkti Panoramos prekybos centre? Kur dar yra Vilniuje?
Atsakyti
Norejau jusu mergaites patarimo, gal koks aliejukas padetu , spranda kazkaip susuko, net kakla sunku pasukti unsure.gif
Gal koks kenio aliejus tiktu?
Laukiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 14, 17:27)
Ar yra nvey kosmetikos pirkti Panoramos prekybos centre? Kur dar yra Vilniuje?

Jums neatrodo jog tik klausinėjate ir pati nieko nesistengiate pasieškoti ax.gif

Taip, yra Panoramoje("Sveikuose produktuose").
Papildyta:
QUOTE(Nirida @ 2009 10 14, 18:31)
Norejau jusu mergaites patarimo, gal koks aliejukas padetu , spranda kazkaip susuko, net kakla sunku pasukti  unsure.gif
Gal koks kenio aliejus tiktu?
Laukiu patarimu  4u.gif

Gal čia pasiklausk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 14 spalio 2009 - 18:08
Gal kas bandete Florame tualetinius vandenis? 4u.gif Čia
Atsakyti


Gal čia pasiklausk 4u.gif
[/quote]

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 14, 09:33)
O ką jūs naudojate iš makiažo priemonių? Bandžiau Logona - siaubinga, Hauscha irgi ne itin (nors gal ir nieko, bet tik "nieko"). Kristianoj mačiau yra organinės kosmetikos, bet viena priemonė kainuoja arti 300 lt, per brangu.

Man labiausiai patiko MADARA toninis kremas. ir žinoma mineraline pudra.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 14, 19:09)
Taip, yra Panoramoje("Sveikuose produktuose").

na Nvey kosmetikos tik Jaksto g. esanciuose Sveikuose produktuose yra.. negi jau ir Panoramoj Nvey galima nusipirkt? nes anksciau tikrai nebuvo (paskutini kart buvau pries pora savaiciu ir tikrai nebuvo)..
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2009 10 14, 06:31)
Truputi tesiant ligu/vaistu tema, tai noriu lb.pagirti KN misinuka nuo kosulio (pagal receptuka is ju psl.) . Labai efektyviai pagelbejo pirmom dienom ir praktiskai "nueme" baisini sausa kosuli. Dabar tesiu tuos patepimus ir ziuresiu, ar visiskai pasveiksiu be jokiu "rimtu vaistu"  rolleyes.gif


gaila, kad pernai neparasei sito posto, kai nakti negalejau nei as nei mano seima per mano kosejima miegoti... mane sudomino "gripo simptomu lengvinimo" receptas, kur i padus eterinius isitepti reikia biggrin.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 14, 08:39)
negi tikiesi, kad temoje apie natūralią kosmetiką tau užtai paplos katučių?  blink.gif


katutis tikrai nepaplos katuciu! lotuliukas.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 14, 11:38)
as savo pirmu muilu niekam nedovanojau ne vien del isvaizdos, bet daugiau del to, kad nebuvau tikra, ar jie saugus naudoti. pradzioj nesi igudes tai nustatyti. tikrinau su tais ph popiereliais, bet tai nieku darbas - jie baisiai netiksliai nustatineja muilo ph.


nesupratau- maniau jei gamini is bazes, tai tereikia prideti kokiu spalvu, ilasinti eteriniu, iberti ziedlapiu ir psio! einu paskaitineti i muilo tema, nes visai zalia jauciuosi biggrin.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 10 14, 13:22)
Sveikos  4u.gif
siandien pasiryzau isgirt paprasciausia abrikosu kauliuku alieju  ax.gif  visu pirma, tai jis super gerai susigeria, o tepu tikrai nemazai, su jokia pipete matuot nereikia, nelieka jokio riebumo, kuris man lieka po kokosu ar po alieju misinuko sausai odai, kad ir kiek ju mazai betepciau.


gerai kad atradai savaji smile.gif tik nesupratau, kodel tau sausiaodei aliejai nesusigeria? man, riebios odos turetojai, ir tai aliejai gerai "sulenda" (isskyrus kai kuriuos ypac tirstus), o tau tai turetu cypdami ilysti! tu tikrai ant dregnos tepi???
Atsakyti