Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 13, 18:54)

visai neoptimistiskai nuteikei  biggrin.gif  biggrin.gif


normaliai, man atrodo.. smile.gif realistiskai smile.gif
kad nenusiteiktumet taip, kad cia tas pats, kas koki lupu balzama ar krema susimaisyt smile.gif cia dar yra ir saugumo faktorius. as savo pirmu muilu niekam nedovanojau ne vien del isvaizdos, bet daugiau del to, kad nebuvau tikra, ar jie saugus naudoti. pradzioj nesi igudes tai nustatyti. tikrinau su tais ph popiereliais, bet tai nieku darbas - jie baisiai netiksliai nustatineja muilo ph.

Bandau damusti savo neem'o alieju plaukams biggrin.gif Norejau dukrytei oda tepti - ji turejo egzema, kuria atrodo sekmingai isauginejam (pfu pfu pfu), o skaiciau, kad neem'as gerai egzemai. Bet vaikas verkia ir purtos nuo kvapo, gaila kankinti. As irgi verkciau, jei kiek jaunesne buciau.. smile.gif Nu bet dabar didvyriskai sedziu su neem'o kauke. Kad as daugiau kada sita viskam tinkanti stebukla pirkciau.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 14, 11:38)
Nu bet dabar didvyriskai sedziu su neem'o kauke.


o jei atmetus baisų kvapą, ar pateisina ji stebuklo vardą? biggrin.gif Ką daro? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 14, 12:38)
Nu bet dabar didvyriskai sedziu su neem'o kauke. Kad as daugiau kada sita viskam tinkanti stebukla pirkciau..  doh.gif  biggrin.gif

kas cia per kauke neem'o? gal hauschkos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 14, 12:38)
as savo pirmu muilu niekam nedovanojau ne vien del isvaizdos, bet daugiau del to, kad nebuvau tikra, ar jie saugus naudoti. pradzioj nesi igudes tai nustatyti. tikrinau su tais ph popiereliais, bet tai nieku darbas - jie baisiai netiksliai nustatineja muilo ph.


o dabar kaip nustatineji? kazkokiom spec. priemonem ar tiesiog is patirties? 4u.gif
Atsakyti
Hm, kaip čia paskyti, kad manęs neištrintų? biggrin.gif Nu vienu žodžiu pačios žinot kas pajudėjo į LT.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 14, 10:46)
o jei atmetus baisų kvapą, ar pateisina ji stebuklo vardą? biggrin.gif Ką daro? wink.gif


as kai tik nusipirkau naudojau plauku kaukems. jokio rezultato as nepastebejau g.gif nu gal kaip visi aliejai - papurina, pasvelnina plauka..
del kvapo nutraukiau proceduras smile.gif bet kadangi jokiu kitokiu panaudojimu nesugalvojau (dejau i muila, bet muila man pasmardino unsure.gif ), o noriu pagaliau juo atsikratyti, vel deduosi kaukes smile.gif

dar pasirodo turiu ir neem'o milteliu doh.gif biggrin.gif bet speju sitie taip nekvepes..

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 14, 11:16)
kas cia per kauke neem'o? gal hauschkos? blush2.gif


cia paprastas nerafinuotas NEEM aliejus. nezinau, kaip lietuviskai.
anot interneto, daro viska: nuima paraudima ir niezejima, sviesina randus ir pigmentacija, gydo akne, drekina ypac sausa oda, tinka gydyti infekcija, grybeli ir kt parazitus.
naudojamas plaukams: gydo sausa galvos oda, naikina pleiskanas, suteikia plaukams blizgesio, skatina augima ir t.t.
ir dar daug panaudojimu.

bet man, va, sunkiai sekasi ji sunaudot smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 10 14, 11:27)
o dabar kaip nustatineji? kazkokiom spec. priemonem ar tiesiog is patirties? 4u.gif


is patirties. jau gaminant matau, ar viskas taip kaip reikia.
is muilo isvaizdos, kaip jauciasi rankos, kai juo prausiu.. jei kiltu kokiu itarimu - palaizau smile.gif kazkaip kai jau susipazines su muilu - kitaip. pradzioj nezinojau kas kaip turi atrodyti ir jaustis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
siandien pasiryzau isgirt paprasciausia abrikosu kauliuku alieju ax.gif pirkau is SP, kaip bazini alieju krutinei ir slaunims tepti (cia tam projektui su palergonijom biggrin.gif ), bet va prireike veiduka tept, kai sualergizavo su tamanu aliejumi ir labai labai nusausejo, nuserpetojo oda... Paprastas kremas (Logonos su alavijais) ir kokosu aliejus nepadejo, tai pasiskaiciusi apie abrikosu al. suzinojau, jog jis labai gerai sausai odai... Na pabandziau smile.gif rezultatu likau labai patenkinta, tos odos problemos praejo per savaitele, bet aliejuko nepaleidziu ir dabar, nes atsalus orams tas kremas nelabai betinka, o aliejus thumbup.gif visu pirma, tai jis super gerai susigeria, o tepu tikrai nemazai, su jokia pipete matuot nereikia, nelieka jokio riebumo, kuris man lieka po kokosu ar po alieju misinuko sausai odai, kad ir kiek ju mazai betepciau. Jis gerai drekina, maitina ir svelnina odele smile.gif galvoju gal net visa ziema ji naudoti, aisku ziuresiu kaip toliau jis naudosis, nes kartais veliau kokie blogumai islenda, bet labai tikiuosi, kad bus viskas liuks. Tad patariu ji ir kitoms sausaodems, gal patiks mirksiukas.gif
Beje, jei jau uzsiminiau apie pelargoniju projekta, galiu pridurti, kad krutine tepuosi jau gal kokias tris savaites, bet, deja, sustangrejimo nelabai pastebejau schmoll.gif bet nemetu gero daikto, tepu toliau oda, nes mano misinukas labai susvelnino oda, pamaitina... Gal ir tas stangrinamasis efektas pasimatys po laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 14, 14:22)
Sveikos  4u.gif
siandien pasiryzau isgirt paprasciausia abrikosu kauliuku alieju  ax.gif pirkau is SP, kaip bazini alieju krutinei ir slaunims tepti (cia tam projektui su palergonijom  biggrin.gif ), bet va prireike veiduka tept, kai sualergizavo su tamanu aliejumi ir labai labai nusausejo, nuserpetojo oda... Paprastas kremas (Logonos su alavijais) ir kokosu aliejus nepadejo, tai pasiskaiciusi apie abrikosu al. suzinojau, jog jis labai gerai sausai odai... Na pabandziau  smile.gif rezultatu likau labai patenkinta, tos odos problemos praejo per savaitele, bet aliejuko nepaleidziu ir dabar, nes atsalus orams tas kremas nelabai betinka, o aliejus  thumbup.gif


Kaip tik šiandien apie jį skaitinėju, tik mane domina, ar tinka jį ir į vidų naudoti? Pora šaltinių skaičiau, bet niekur neužsiminta apie tai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 10 14, 13:02)
Hm, kaip čia paskyti, kad manęs neištrintų?  biggrin.gif


kad jau išsiuntė priemones, kurios mums bus reikalingos grand susipažinimui su natūralia kosmetika lotuliukas.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 14, 13:06)
as kai tik nusipirkau naudojau plauku kaukems. jokio rezultato as nepastebejau  g.gif nu gal kaip visi aliejai - papurina, pasvelnina plauka..


mačiau aš jį dar dantų pastoje įdėtą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 12, 21:34)
Niekada nebuvau siame forume skaiciusi apie sia produkcija: http://www.lacrima.l...index-kuno.html
Ka manote?  g.gif


Sveikos smile.gif

Jau rasiau temoj prie ekologiskos kosmetikos, kad bandziau is Acorelle rytietiska salta vaska ir dezodoranta.. Abiem nenusivyliau tikrai.
Dezodorantas labai gerai naikina kvapa visa diena, nors pats yra praktiskai bekvapis (tik pradzioj tepant jauciasi sioks toks kvapas.). Siaip nedirgina odos ir netepa drabuziu.. thumbup.gif

Dar idomios tos priemones mazinancios plauku augima - drauge bando dabar, tai laukiam efekto smile.gif) sake, kad labai gerai drekina, o del to plauku mazinimo tai manau papasakos man po keliu savaiteliu kaip raso ant pakuotes.. Man tai kaina per didele truputeli, bet jeigu draugei suveiks tai nusipirksiu ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2009 10 14, 13:53)
Dezodorantas labai gerai naikina kvapa visa diena, nors pats yra praktiskai bekvapis (tik pradzioj tepant jauciasi sioks toks kvapas.).


o tu iš kurių? wink.gif Smarkiau ar silpniau prakaituojančių? Ir ką esi šiaip iš natūralių bandžiusi? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 14, 14:32)
Kaip tik šiandien apie jį skaitinėju, tik mane domina, ar tinka jį ir į vidų naudoti?

Ne, neturėtų būti galima schmoll.gif

Chmmm..bet va čia radau, kad tinka maistui g.gif http://www.delona.lt...iejus-100g.html

Didelis klaustukas man, iki šiol tikėjau, kad ne g.gif , nes abrikosų kauliukuose (t.y.branduoliuose) yra cianidų (kaip ir bet kurių kaulavaisių kauliuokuose, todėl juos reikia vengti vartoti į vidų..aišku branduolius galima vartoti, bet patariama labai saikingai ax.gif ) O gal jis rafinuotas ir kenksmingos medžiagos pašalintos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 14 spalio 2009 - 14:48